Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אמין, כיפי מרווח. 308sw מתאים? תקציב 40k

מיכו
שימו לב! השרשור הזה בן 1510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הספציפי הזה כנראה יאכיל במרור את מי שיקנה אותו.

לא הייתי נוגע בו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך שום תיעוד לאיך נהגו/טיפלו במנוע החליפי.

ומלבד המנוע יש עוד רכיבים רבים לרכב.

נראה שהוא עבר חיים לא קלים, בתור בעלים של אחת כזאת מפרטי עם 150.000 קמ כבר, אני רואה שמה שמוצע לך זה רכב גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבחר של הרכבים האלה.

תחפש קיה פורטה,גם בסביבות התקציב ורכב מרווח אמין.

לגבי הפג'ו,תשב בה ותעשה סיבוב-לא הצלחתי להתרגל לדשבורד.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, ירדתי מהרכב הספציפי הזה.

עשיתי סיבוב על הרכב, הדשבורד נראה לי בסדר גמור.

איפה יש מגרשים עם המבחר הכי גדול של ה- 308, בלובינסקי גלילות?

עריכה אחרונה על ידי מיכו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלילות יש מבחר עצום של הרכבים האלה, אבל הייתה לי חווייה לא טובה שם. רכשתי את הרכב ביוני 18, היה נציג מכירות מעולה שעזר לנו לבחור רכב טוב ונתן שירות טוב וגם הנחה נכבדת. יצאנו מאוד מרוצים. בספטמבר 19 הלכתי עם גיסי שרצה לרכוש 308 כמו שלי ללובינסקי גלילות, והחוויה הייתה שונה לגמרי, כל נציגי המכירות התחלפו, הייתה תחושה שלא רוצים למכור ועושים טובה בכלל שמדברים איתך, שלא לדבר על הנחה. כל הרכבים היו במגרש נפרד ונראו לא טוב, כאילו עומדים שם חודשים בלי שהכינו אותם בכלל למכירה.

לגבי הרכב אני מאוד ממליץ, אבל תשקול אם כדאי לך לשרוף יום בנסיעה עד גלילות ולהתאכזב סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללבונסקי יש את הטרייד המושלם עם אחריות. רכשתי מהם בעבר רכב. אני עד היום בכאסח איתם. האחרויות הזו יותר מחוררת מגבינה שוויצרית, אבל היא טובה יותר מכלום. אל תסמוך על אף אחד בשום מגרש. מה שאמור לעניין אותך זה הרכב הספציפי והעיסקה הספציפית. אתה יכול לקנות יופי של רכב מאנשים לא נחמדים ואוטו לא מוצלח ממוכר דובון אכפת לי.

אם תרצה עוד עצות לגבי ההנהלות מול לובינסקי טרייד דבר אתי בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטריידמוביל יש שני רכבים כאלה בארץ עם קילומטרז בשמיים.

הייתי גם באופרייט ליס. יש להם גם מבחר. הם פחות מדוברים בפורום. יש להם גם שנתיים אחריות. במה הם פחות טובים מלובינסקי? כנראה אקפוץ בכל זאת לגלילות לבדוק מה יש שם.

עריכה אחרונה על ידי מיכו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...