Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחליף לפורד פוקוס 2007 תקציב 10K-15K

bnaya029
שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב של אמא שלי פוקוס 2007 הושבת היום בטוטל לוס.

אמי נהנתה שנים ארוכות מהרכב, שלמעט תקלות נקודתיות קטנות הפגין אמינות מרשימה. השימוש שלה הוא נסיעות קצרות בעיר (לנסיעות הארוכות יש את הרכב החדש יותר של אבא שלי).

אני חושב לחפש לה שוב רכב כזה או לשדרג אותה במעט בתקציב של עד 15K (הביטוח נותן על הפוקוס 7,000 ש"ח).

הדרישות הן אמינות ומזגן טוב. חשבתי אולי לנסות למצוא לה מונדיאו חדשה יותר בתקציב - בעיקר בגלל העניין הבטיחותי. הסחירות לא מעניינת אותי.

אשמח להצעות מעניינות רצוי עם גיר 5 הילוכים (פוסל קטיגורית את הצרפתיות עם הגיר AL4)

עריכה אחרונה על ידי bnaya029
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונדיאו לא תהיה גדולה לה? היא ספינה בתוך העיר

אם לא אתה יכול ב15 למצוא מונדיאו עם מנוע 2300 גיר 6 הילוכים הצריכת דלק גבוהה היא עושה בערך 1ל6 בעיר אבל זה רכב מפנק ונוח הייתה לי שנת 2008 ועד היום אני מתחרט שמכרתי.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה לא הייתי ננעל על דגם הסציפי אלא שם דגש על רכב שמור ומטופל, עם היסטוריה טובה.

זה יכול להיות פוקוס דור2, לאנסר, אימפרזה, טידה, מזדה 3 או גם מזדה 2, אבל שמורה ומטופלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי הגיוני - חפש פוקוס אחרת, חדשה יותר. השוק מוצף והמחיריםן מגוחכים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לא זו עם הגיר דו מצמדי...

מאזדה 3 שהוצאה כאן פחות נוחה באופן משמעותי מהטידה (וגם פחות חסכונית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את פוקוס דור 2 עם גיר אוטמטי רגיל עד מודל 2011 וכמה אפילו 2012, בשנים האלו הוא נמכר במקביל לדור 3 דו מצמדי.

בפחות מ 15 אלף אפשר לקנות פוקוס דור 2 מהשנים האלו פרטית במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לא זו עם הגיר דו מצמדי...

מאזדה 3 שהוצאה כאן פחות נוחה באופן משמעותי מהטידה (וגם פחות חסכונית).

+1 לטידה

לבת שלי יש טידה 2008 ולי יש מאזדה 3 2005

אני הרבה יותר נהנה לנהוג על הטידה כי היא יותר שקטה באופן ניכר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גיר יש לטידה? היום אני נוהג על פיז'ו 308 2011 טורבו עם גיר 6 הילוכים יפני של אייסן ואני מבסוט ממנו עד הגג. מה החלופות הכי זולות היום בשוק לרכב עם גיר כזה או משו מקביל? מאוד לא אוהב את הגירים 4 הילוכים המיושנים. מעדיף ממש 5 הילוכים לפחות גם אם זה אומר להשקיע קצת יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הרכב יחסית חסכוני 1/12 בממוצע.

בכל מקרה בסכום שאתה מתכוון להשקיע ובהתחשב בדרישות זה הבחירה האולטימטיבית לטעמי.

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, אתה רוצה 5 הילוכים אמין ונוח יותר מתכפיל את הסכום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח מכפיל את הסכום.

לסיוויק 2006-2007, דגם חדש עם מנוע 1.8 יש 5 הילוכים והן כבר עולות באיזור 15 אלף. גם לפולקסווגן גולף וג'טה מהשנים האלו יש גיר פלנטרי 6 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לחילופין, גם פיאסטה 2010 נכנסת מצויין לתקציב, אם מכונית בקטגוריה הזו היא בכלל אופציה. מכונית מצויינת להתנהלות עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול בבקשהלעשות לי סדר בדגמים של הג'טה והגולף בשנים 2006-8 בייחוד לגבי המנועים והגירים? (ולחשוב שפעם הייתי נציג מכירה של פוקלסווגן באולם תצוגה...)

לא בהכרח מכפיל את הסכום.

לסיוויק 2006-2007, דגם חדש עם מנוע 1.8 יש 5 הילוכים והן כבר עולות באיזור 15 אלף. גם לפולקסווגן גולף וג'טה מהשנים האלו יש גיר פלנטרי 6 הילוכים.

עריכה אחרונה על ידי bnaya029
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...