Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה ברלינה- טופס בדיקה.

Itikbh7
שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום היקרים

אני נפגש מחר עם מוכר רכב בכל אסטרה ברלינה

חוודת דעת על הרכב הנ"ל קראתי מספיק וכנראה שאני הולך על הרכב הזה (נמכר במחירים זולים משמעותית משאר הרכב היפנים בשוק)

רציתי לשאול את דעתם לגבי הבדיקת קניה שהרכב עבר בימים האחרונים-

האם ההערות שרשומות זה נטו כיסוי של המכונים את עצמם או שיש דבר שצריך להיזהר ממנו..

אני צריך חוות דעת ממי שמתמצא בבדיקות של המכונים האלו ויודע להבחין בין נזק לכיסוי.

תודה רבה לכם !

InkedWhatsApp Image 2020-02-23 at 13.29.52 (2)_LI.jpg

InkedWhatsApp Image 2020-02-23 at 13.29.52 (3)_LI.jpg

WhatsApp Image 2020-02-23 at 13.29.52 (1).jpg

WhatsApp Image 2020-02-23 at 13.29.52.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לתושבות /בולמים/רצועות שחוקות יש פה את הבעיה הסדרתית של האסטרה הזו : מערכת קירור מנוע דולפת.

הבוחן העיר שהמנוע עבר התחממות יתר . עכשיו תבין שזה לא משהו פעוט ואני מקווה שהמחיר ממש ממש זול כי יתכן שתצטרך לשפץ מנוע למרות שנתן 160 כ"ס.

גם יישור קו לא יהיה פה זול. הרכב מוזנח.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר 80 אלף סך הכל..

לכן לקחתי אותו בחשבון בתור הרכב הבא..

כמובן אם יש סבירות גבוהה שילך ראש מנוע אחרי מעט קילומטרים מהקניייה אני ארד מזה

פשוט אני מפחד לפספס מציאה כי הרכב לא עבר תאונות נראה שמור ובמחיר נמוך משמעותית מתחת למחירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה הרבה דברים שהם לא כסת"ח רגיל. ניראה לא טוב.

איך הבוחן יכול לדעת שהרכב עבר התחממות בעבר ? התפוררות פקום ראש מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימות לכך שהרכב לא עבר תאונה קיבלת.

עכשיו הייתי ממליץ לקחת אותו למוסך שאתה סומך עליו, לקבל חוות דעת אמיתית לממצאים המכאניים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה הרבה דברים שהם לא כסת"ח רגיל. ניראה לא טוב.

איך הבוחן יכול לדעת שהרכב עבר התחממות בעבר ? התפוררות פקום ראש מנוע?

בדרכ ניתן לזהות סימני נוזל קירור שגלש עקב רתיחה, בהחלט אמור להדליק נורה אדומה אבל יתכן שקרה לזמן מועט עקב תקלה שסודרה (מאוורר, טרמוסטט וכו'...)

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שזו אסטרה 1.6 טורבו 180 כ"ס ולכן רוב מה שקראת (ככל הנראה ביחס ל- 1.4 טורבו) אינו בהכרח רלוונטי מאחר ומדובר במנועים שונים בבסיסם.

יחד עם זאת מערכת הקירור ברובה דומה ולכן עניין נזילות המים (שלרוב נובע ממיכל העיבוי שעלותו זניחה) יכול להשפיע גם כאן. תשומת הלב כי באסטרה ישנה התראה על חוסר בנוזל קירור כך שנהג אחראי לא אמור לגרום להתחממות המנוע. האם בעל הרכב יודע לספר על אירוע התחממות?

מאחר והבדיקה הזו נראית קצת מחמירה הייתי מציע לקחת את האוטו למוסך מורשה של אופל כדי שיראה מה מהליקויים שצוינו אכן קיים ומה עלויות התיקון וכן יחווה דעתו.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון כואב, ההתראה באסטרה( הקודמת עם 1.4 טורבו) תקפה כול עוד יש נוזל קירור. במידה וישנה דליפה חזקה ממערכת הקירור, ההתראה היחידה שתקבל זה עשן שיוצא ממכסה המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...