Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התבגרתי / ייעוץ בשדרוג קל למערכת / סאב אקטיבי מתחת למושב

yuvalsa
שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

קניתי רכב חדש (פוקוס 2016 טיטניום) ואני רוצה לשדרג מעט את הסאונד.

לאחר שבכל הרכבים הקודמים היו לי מערכות עם קומפוננטים, סאב מגבר וכל הסיפור אני רוצה משהו יותר סולידי.

רצוי - לשמוע טוב

מצוי - אין תקציב לכלום :) + להשאיר תא מטען ריק משטויות.

פיתרון:

במערכת המקורית (רמקולים+טוויטרים מקדימה + זוג אחורי בדלתות - HU אנדרואיד התקנה מקומית) שומעים לא רע עד סבבה לגמרי כל עוד הבאסים מנוטרלים.

ברגע שאני מכניס קצת באסים העניין הופך למבאס ומגעיל.

חשבתי לקנות בתקציב צנוע (סביב 400 שקלים) סאב אקטיבי מתחת למושב, אולי את זה:

Rockville SS8P 400w 8" Slim Under-Seat Active Powered

https://www.amazon.com/gp/product/B079PRCP9W/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&th=1#customerReviews

שאלות:

1. מה דעתכם? ימלא את החסר בנוגע לבאסים (ברמה הגיונית- לא צריך להרעיד את המראות)

2. כמה קשה יהיה להתקין לבד?

3. במידה והתשובה של 2 היא קשה - כמה עולה התקנה כזו?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי yuvalsa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש על הרכב ומזל טוב להגיעך לגיל בגרות - ברוך שפטרנו מעונשו של זה?

הבעיה הכי גדולה מהמוצרים מסוג זה (סאב אקטיבי) הן הציפיות הלא נכונות מהם - זה לא מוצר שנועד לתפקד בצורה מלאה כמו סאב וופר פסיבי ראוי על הגברה ראויה וגם זה סאב וופר אקטיבי עם נפח 8 אינטש סה"כ.

והבעיה בזה היא שבד"כ המוצרים האלה מגיעים רק עם אפשרות לביצוע חיתוך LPF בזמן שהם צריכים, חייבים בעיני! חיתוך בנד פאס - כלומר גם חיתוך HPF שיחתוך מהם תדרים נמוכים מידי שהם לא באמת ינגנו טוב בנוסף לחיתוך שמונע מהם לעלות גבוה מידי.

אני די בטוח שרוב הסאב וופרים האקטיביים האלה כן מסוגלים להפיק היטב תדרים בין 60-80 הרץ ובפועל - אם אתה לא מחפש להרעיד את הרכב, הבאס ההתקפי - הקיק דראם - נמצא בדיוק באזורים האלה ולמוזיקה - להאזנה - הם דווקא יכולים להיות פתרון טוב מאוד... לו רק היו שמים להם פילטר סאב סוניק (בנד פאס לסאב וופר בעגה המקצועית).

לכן אני בערבון מאוד מוגבל לגבי המוצר כי אני חושב שאתה תתקין אותו ללא חיתוך הולם.

הייתי מחפש סאב וופר קטן אפילו בתיבת דאון פייר שאפשר להניח על שפת רצפת תא המטען ועדיין לנצל את שטח התיבה -> בשידוך למגבר עם פילטר סאב סוניק.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :)

אני לא רוצה לשים בתא המטען כלום - יש עכשיו ילד 1 ובקרוב השני, והפוקוס היא לא ממש מרווחת.

חשבתי אולי לשים סאב במקום גלגל ספייר/ סאב מתחת לכיסא אבל עם מגבר - אבל כאן נכנס עניין התקציב.

לפי הביקורות מאוד מרוצים (מדגישים שאין פה תחליף לסאב מלא)

בגדול הבנתי מה שאתה אומר (למרות שהמונחים חדשים לי :)), אבל עם זאת:

האם עבור התקציב הנ"ל אני אקבל קצת יותר "נפח" למוזיקה ואוכל להשאיר את הפעולה של המערכת ללא עיוות הבאסים?

לא מחפש להרעיד כלום ולא שיהיו דפיקות בגב - אלא למלא את החוסר באסים בכיוון הקיים של המערכת.

מה לגבי שאלות 2/3?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי התשובה היא כן - ושיהיה בשעה טובה!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אעדכן כשאקנה ואיך שומעים.

אבל לפני שני קונה....

רק לגבי ההתקנה, קודם כל אני צריך לוודא שיש לי במערכת יציאת RCA לסאב נכון?

צריך להוסיף כבלים של RCA?

מה עוד צריך להוסיף לקיט?

ומאיפה לוקחים חשמל? מריצים כבל עד המצבר עם פיוז? האם יש שם פיוז (הכחול)? אפשר לקחת חשמל מהמצת נגיד?

ואם כל מה שאני שואל זה מסובך וחופר ולא מומלץ להתעסקות לבד.... התקנה כולל כבלים וכו סביב 200 שקלים זה הגיוני?

רב תודות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Rockville זו חברה שמייצרת ציוד בסיסי טוב עם VFM גבוהה ומקבלת הרבה ביקורות מאוד חיוביות על המוצרים שלה.

ביחס לשאלות שלך אתה צריך מתקין מנוסה ללא כל ספק בכלל.

אם אין יציאות RCA במערכת אז תצרך להוסיף מנחת.

התקנה ב 200 שח זה לא הגיוני בעליל המחיר הרבה יותר גבוהה.

תעשה סקר שוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי את המוצר הבא שלהם:https://www.amazon.com/Rockville-RW10CA-Profile-Powered-Subwoofer/dp/B019Z3R582/ref=sr_1_1?crid=3CO6UPY5218VR&keywords=rockville+subwoofer&qid=1582484572&sprefix=rockv%2Caps%2C510&sr=8-1

המטרות היו דומות לשלך - בינתיים עושה את העבודה.

הלכתי למתקין מקצועי שיעשה לי התקנה מתחת למושב הנהג כמו שצריך - למיטב זכרוני עלה 450 ש''ח כולל כל הכבלים שהיה צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...