Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוטל בעקבות קורונה: מפגש קארספורום מרץ 2020

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון:

רעננה ניצחה, לכן היא תהיה הראשונה לארח את המפגש הנודד שלנו (הלוקיישנים הבאים: איירפורט סיטי, סופר לנד, חניון אצטדיון רמת-גן).

ניפגש בחניון של תחנת הדלק "דלק" (ומסעדת "ze sushi רעננה", בווייז) ליד פארק רעננה ביום שישי ה-13.3.2020 בשעה 14:30.

Screenshot_3.jpg

זה באמת מקום נחמד מאוד, יש שם צל, הגישה סופר-קלה (בערך 3 דקות נסיעה מ-531 שנגיש מכביש 20 צפון/דרום, 6 צפון/דרום ו-4 דרום) ואפשר אפילו להביא את בני הזוג עם הילדים ולשלוח אותם לטייל בפארק הענק שליד.

במפגשים הבאים נעבור לאיירפורט סיטי, לסופר לנד ולחניון של אצטדיון רמת גן לפי הסדר ולאחר מכן נעשה הצבעה גדולה וחגיגית שלאחריה נחליט מה יהיה מקום המפגש הרשמי החדש שלנו.

נתראה!

ההודעה המקורית:

אני לא יודע כמה מכם לא נחשפו למה שקרה במפגש האחרון, למי שלא יודע, כל הפרטים החל מכאן, וכאן יש תקציר מנהלים.

אי לכך ובהתאם לזאת, ניפגש ביום שישי ה-13.3.20 במקום שטרם נקבע. וכאן אתם נכנסים לתמונה. יש לנו זמן עד המפגש, אז אפשר לחפש מקום אחר בנחת ושלווה. הציעו כאן מקומות, ובמהלך השבוע הקרוב אני אסע לעשות סיור ואבחר את שלושת המקומות המובילים. לאחר מכן ייפתח כאן סקר והמקום המועדף יזכה להיות הבית החדש של מפגש קארספורום.

התנאים למקום:

לא בשטח המוניציפלי של בני ברק.

לא בשטח של כל עיר דתית (חרדית/איסלמיסטית/קטולית) אדוקה אחרת. אני מעדיף לא לבדוק את היחס גם של דתות אחרות למפגשי מכוניות.

באיזור המרכז, עד 100 ק"מ מחיפה ועד 100 ק"מ מבאר שבע:

Untitled-1.jpg

חניון שיכול להכיל בקלות לפחות 70 רכבים.

צל/גג

אפשרות לקנות שתיה/קפה/אוכל במרחק הליכה (פייר, די נמאס לי להיסחב עם ציוד של חברת קייטרינג קטנה כל פעם :lol:).

הרעיונות שאני חשבתי עליהם ו/או עלו בינתיים במקומות אחרים:

איירפורט סיטי (ליד המפגש של אלפא).

החניון של אצטדיון רמת-גן/קניון איילון.

בנוסף, הוצע לנו באופן רשמי לקיים את המפגש במתחם UMI בלוד - המקום מגודר ויש שם שמירה 24/7 ואפילו שירותים בתוך המתחם, אך הבניין עצמו יהיה סגור בשעות האלה ולכן אין צל או מקום לשבת או לקנות שתיה/אוכל.

• מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם תחרוג בעוד 30 קילומטר מחיפה יש את המגרש של ביג אשדוד (על תחנת הרכבת ומשמש מפגש בימי שבת בבוקר למועדון החמש). שם יש מקום, יש איפה לשתות והנגישות נוחה כי היא לא כוללת כניסה לעיר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צל, אבל יש שרותים, מים, ומסעדות - החניון החיצוני של הסינמה סיטי בגלילות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) חניון קניון איילון, צמוד לגשר (מהצד של רמת גן) - אמנם קרוב לגבול (של העויינים) אבל בשטח השיפוט של רמת ויש צל של אותו גשר...

Capture.PNG

2) אופציה נוספת - חניון הסופר לנד

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) חניון קניון איילון, צמוד לגשר (מהצד של רמת גן) - אמנם קרוב לגבול (של העויינים) אבל בשטח השיפוט של רמת ויש צל של אותו גשר...

[ATTACH=CONFIG]528024[/ATTACH]

2) אופציה נוספת - חניון הסופר לנד

1) אפשרי לחלוטין, זו האופציה הראשונה שכתבתי,

2) למיטב זכרוני אין שם צל או או קפה/מים/שירותים.

אם תחרוג בעוד 30 קילומטר מחיפה יש את המגרש של ביג אשדוד (על תחנת הרכבת ומשמש מפגש בימי שבת בבוקר למועדון החמש). שם יש מקום, יש איפה לשתות והנגישות נוחה כי היא לא כוללת כניסה לעיר.

30 קילומטר נוספים (על ה-100 הארוכים מלכתחילה) זה יותר מדי לדעתי. אני לא הייתי מוכן לנסוע מרחק כזה בשביל מפגש, אז אני מעדיף שלא להפיל את הדרישה הזו גם על מישהו אחר.

רק שאלה, בלי כוונה לדכא, אתם בטוחים שהבעיה היא העיריה?

האם לא יתכן שהמשטרה היא זו שיזמה את המארב וגייסה את פקחי העיריה לצרכיה?

כל הסימנים - משאית הזבל שחסמה את החניון, המייל (הקריפטי יש לציין) מסגן ראש העיר, החרדים שעברו במפגש הקודם, עצם זה שהשוטרים אמרו שהעירייה הזמינה אותם, כל נציגי העירייה שהגיעו - מובילים לכך שהעירייה הייתה היוזמת של הפעולה הזו.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הרחק מהחניה של הסופרלנד יש את החניה של המרכז הישראלי לריהוט. מדובר על חניון די גדול

ובדרך כלל בשעות של המפגש די ריק שם. אם אני לא טועה הדלי קרים פתוח (גלידה , שתיה קרה, שתיה חמה ושירותים) ויכול להיות שיש שם עוד משהו פתוח ליד. נמצא בין כביש 4 וכביש 20, קרוב גם ל 431.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשקול את העיר רעננה.

המקום המוצע הינו חניון האמפי בפארק רעננה - צמוד לתחנת הדלק של דלק.

יש שם שתי אופציות. לחנות ממש מאחורי תחנת הדלק. אופציה נוספת היא מעבר לכביש בחנייה של מגרשי הכדורגל. בצמוד יש את תחנת הדלק עם מרכז מסחרי שכולל חנות נוחות, פיצרייה, סושיה וגלידריה. החנויות פתוחות ביום שישי. 65d1d297cd673fb0ccb882d5b3b24fb2.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד איירפורט-סיטי. קודם כל זה כביכול no man's land ולא בשטח "דתי" (כביכול, לא בדקתי). ממה שאני יודע על מועדון אלפא, הסיבה שהם הגיעו לשם היא כי הם עצמם רצו מקום שלא ימשוך אליו "גורמים לא-רצויים", שזה טוב גם עבור קארספורום.

ובכלל, אני חושב שלהפגש לידם יכול להפרות את שני הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פארק תעשיות חבל מודיעין , יש שם 5 מגרשי חניה גדולים וריקים + חנות נחות YELLOW

גישה נוחה יחסית מכביש 1, 6 , 431

2020-02-23_15-54-53.jpg

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד איירפורט-סיטי ובעד פארק תעשיות מודיעין, זה נותן צ'אנס לירושלמים ולאלה שמהאיזור, ובמיוחד למי (כמוני) ששומר שבת, וזה יאפשר לחזור הביתה בשעה סבירה לפני שבת. מצטער שהמוטיב הדתי השתרבב גם למקום המפגש המוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד איירפורט-סיטי. קודם כל זה כביכול no man's land ולא בשטח "דתי" (כביכול, לא בדקתי). ממה שאני יודע על מועדון אלפא, הסיבה שהם הגיעו לשם היא כי הם עצמם רצו מקום שלא ימשוך אליו "גורמים לא-רצויים", שזה טוב גם עבור קארספורום.

ובכלל, אני חושב שלהפגש לידם יכול להפרות את שני הצדדים.

הבעיה עם המיקום הזה שאייר קפה כשר, ז"א רשמית נסגר ב2, בפועל אחרי 3-3:30 לא ניתן לקנות קפה לקחת או להשתמש בשרותים במקום.

כמו כן, לא יודעת כמה מועדון אלפא ישמח לצרף עוד מפגש על בסיס חודשי, הרי המטרה שלהם הייתה להתרחק.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד איירפורט-סיטי ובעד פארק תעשיות מודיעין, זה נותן צ'אנס לירושלמים ולאלה שמהאיזור.

לא מנע ממני להגיע, למרות שעה נסיעה הלוך חזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...