Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוטל בעקבות קורונה: מפגש קארספורום מרץ 2020

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מנע ממני להגיע, למרות שעה נסיעה הלוך חזור.
הבעיה העיקרית עבורי זה כניסת השבת, לא מרחק הנסיעה. פתרון של מרחק הנסיעה, יאפשר לי לשהות במקום ולהנות מהמפגש ולחזור בזמן לפני שבת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שימו לב, חלק מהמקומות שהוצעו כאן לא עומדים בקריטריון החשוב ביותר של צל/גג.

אני אמנם שמח לקבל מכם את ההצעות, אבל אני מאוד אתבאס אם בסיור לוקיישנים שלי אני אתקל ביותר מדי מקומות שלא עומדים בקריטריונים הבסיסיים.

Passat, לגבי דתיות - אין לי שום בעיה עם דתיות ואל לך להתנצל על זה שאתה רוצה להגיע הביתה לפני כניסת שבת. זאת הסיבה שאנחנו עורכים את המפגש בשעה מוקדמת יחסית, כדי לאפשר לכולם להגיע. הבעיה שלי, כמו שאני מניח שכבר הבנת, הוא עם אנשים שכופים את ההרגלים שלהם על אנשים אחרים שלאו דווקא מעוניינים לקחת חלק בהרגלים האלה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם המיקום הזה שאייר קפה כשר, ז"א רשמית נסגר ב2, בפועל אחרי 3-3:30 לא ניתן לקנות קפה לקחת או להשתמש בשרותים במקום.

כמו כן, לא יודעת כמה מועדון אלפא ישמח לצרף עוד מפגש על בסיס חודשי, הרי המטרה שלהם הייתה להתרחק.

לא ידעתי שכשר.

ממה שסיפרו לי החבר'ה שלהם כשביקרתי במקום, שלמעשה יש להם גישה בלעדית לחניון הצמוד לקפה, וזה בכוונה כדי שלא יכנסו "אחרים", כך שממילא לא יודע אם אפשר יהיה לחנות לידם. מה שכן - מטר משם יש חניון פתוח עם עצים שנותנים צל, ולפי המפגש האחרון הוא אמור להספיק לכולם. אני חניתי שם כשבאתי למפגש אלפא, אז יכול להיות שזה מתאים (אם כי, שוב, לגבי אייר קפה... לא יודע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על קבוצת טלגרם ייעודית למפגשים כולל ווידוא מספרי טלפון של האנשים שנכנסים לקבוצה לפני קביעת המיקום הסופי :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הרחק מהחניה של הסופרלנד יש את החניה של המרכז הישראלי לריהוט. מדובר על חניון די גדול

ובדרך כלל בשעות של המפגש די ריק שם. אם אני לא טועה הדלי קרים פתוח (גלידה , שתיה קרה, שתיה חמה ושירותים) ויכול להיות שיש שם עוד משהו פתוח ליד. נמצא בין כביש 4 וכביש 20, קרוב גם ל 431.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

מחזק.

אזור התעשייה של ראשון שופע חניונים ריקים, בדגש על ימי שישי בצהריים.

מעבר לכביש ישנו חניון של קניון הזהב, יש גם חלק מקורה.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החניון מול האושילנד בכפר סבא, צמוד לכביש 40 ולכביש 531, קפה ושרותים יש ממול בקניון

מתי ביקרת שם בפעם האחרונה?

החניון הזה כבר לא קיים- הפך לאתר בניה. מרימים שם איזה מגדל או שתיים.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שכשר.

ממה שסיפרו לי החבר'ה שלהם כשביקרתי במקום, שלמעשה יש להם גישה בלעדית לחניון הצמוד לקפה, וזה בכוונה כדי שלא יכנסו "אחרים", כך שממילא לא יודע אם אפשר יהיה לחנות לידם. מה שכן - מטר משם יש חניון פתוח עם עצים שנותנים צל, ולפי המפגש האחרון הוא אמור להספיק לכולם. אני חניתי שם כשבאתי למפגש אלפא, אז יכול להיות שזה מתאים (אם כי, שוב, לגבי אייר קפה... לא יודע).

בס"ד

אכן, אייר קפה הוא כשר.

מבחינת חניה, יש שם מספר מגרשים ובשפע, לגבי אוכל?, יש סופר חצי חינם[emoji4]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איירפורט סיטי מצוין לדעתי, מיקום ממש טוב, יש מסעדות ובתי קפה פתוחים, יש מגרשי חניה גדולים, לא קרוב לעיר כלשהי, לא ראיתי שמפריעים שם למפגשים.

לי באופן אישי גם מאוד נוח להגיע לשם.

אני חייב להבין למה צל זה כל כך מאסט, הרי אם רוצים להתקשקש אפשר לשבת באיזה בית קפה, לא חייב לעשות את זה ליד המכוניות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חניון מוצל במשכן לאומנויות הבמה באשדוד.

יש הרבה חנויות ומסעדות בקרבת מקום אבל לא ממש צמוד.

על פניו בשעה זו החניון אמור להיות די פנוי. אם זה רלוונטי, אני יכול לקפוץ לשם בשישי הקרוב בשעה דומה ולבדוק האם אכן פנוי.

עד לפני מספר שנים היה מקום מוצל מתחת לגשר בסמוך לתחנת רכבת הראשונים בראשון אבל לא היתי שם כבר כמה שנים, אולי יש מי שיודע מה המצב שם היום.

בגן דרום יש תחנת דלק דור אלון, די רגוע שם, יש מספיק חניה ויש חנות נוחות, אבל אם צריך צל, צריך להיכנס מתחת לגשר של כביש 4, דבר שמצריך נסיעה קצרה של כ- 50 מ׳ על שביל עפר.

מיקום נוסף אפשרי, פארק עד הלום, סמוך לחניון אגד. הרבה צל טבעי ושולחנות ישיבה. לא חסר מקום חניה. יש חנות נוחות בתחנת דלק הסמוכה.

עריכה אחרונה על ידי Ozb

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי ביקרת שם בפעם האחרונה?

החניון הזה כבר לא קיים- הפך לאתר בניה. מרימים שם איזה מגדל או שתיים.

אני עושה שם קניות פעם בשבוע, אני מדבר על החניון של היומנגס יוחננוף ושות.. לזה נראה לי הייתה הכוונה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...