Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניתקו אותי מהגז מה עושים?

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע שעבר התקשרה אלי נציגה של סופרגז ואמרה שיום חמישי בין השעות 10 לשתיים יבוא אלי טכנאי הביתה לבדוק את מערכת הגז אמרתי לה שאני בעבודה בשעות האילו אז היא אמרה "יופי אז ינתקו לך את הגז" ובאמת ניתקו.

עכשיו אני יודע שהם מנתקים את הגז על ידי סגירת ברז\בלון או פקק וממש מעצבן אותי העניין הזה לכן אני שואל אם אני פותח את הגז חזרה עד שאני אקבע עם הוד רוממותם בשעה שמתאימה האם זה חוקי או גורר אישזהם קנסות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דומה לחוק החשמל - אסור לך "לטפל" במערכת הגז.

אתה רשאי להזמין טכנאי פרטי - כמובן מוסמך לטיפול במתקן - אבל על חשבונך. היתרון הוא שתוכל לתאם את הביקור לזמן המתאים לך. את הדוח שלו תעביר לחברת הגז ואספקת הגז תחודש.

אישית התנקתי לחלוטין מחברת הגז כאשר עברתי לדירה הנוכחית. בבדיקה האחרונה של חברת הגז נדרשו שינויים בצובר (אחרי ש-5 שנים קודם הצובר הותאם לדרישות שהיו אז חדשות). כיון שהיה מדובר בפגיעה ברכושו של אחד הדיירים הגז לכל הבניין נותק, כולם עברו לחשמל וזהו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הסיבות לכך?

יש לי כרגע בבית תנור משולב עם כיריים להתנתק מהגז ז"א להחליף את התנור הוצאה של לפחות כמה אלפים. זה כמה שנים של אספקת גז.

אולי ברגע שנחליף תנור נחשוב על אינדוקציה.

הרגע ראיתי שאינדוקציה גם דורשת כלי בישול מיוחדים שבעלי תחתית עבה בכול המטבח שלי יש לי בערך סיר אחד שמתאים לאינדוקציה ככה שזה לא ממש פרקטי

עריכה אחרונה על ידי gkiler
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש כבר 12 שנה בכיריים קרמיים (לא אינדוקציה) ולא יכול לחשוב על חזרה אחורה לגז.

אני לא מכניס הביתה גז בעיקר מסיבת הבטיחות, אבל אני מוצא יתרונות רבים אחרים - נוחות הניקוי של משטח זכוכית חלק, השליטה המדוייקת בטמפרטורה, והטמפרטורה המקסימלית העדיפה, וכמובן המנעות מסחטנות חברות הגז בסגנון "ביקורת טכנאי גז" ו"התקן השתנה".

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי זול או הכי יקר. אם אתה מחובר לצובר משותף בבנין, אתה כנראה משלם הרבה. אם יש לך תשתית גז משלך ואתה עושה סקר שוק וקונה מהכי זול - בהחלט זול.

אבל ההפרש משמעותי רק אם אתה מחמם את הבית בגז. ההוצאה הממוצעת על אנרגיה לבישול היא לא משמעותית שזה יהיה שיקול.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע תבלע את הצפרדע ותתאם ביקור טכנאי.

בפעם הבאה שתקנה תנור, תשקול לקנות חשמלי.

באופן כללי, ההסטוריה מוכיחה שיהודים וגז זה לא שילוב מנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכריים חשמליים בהרבה מהמקרים דורש מערכת חשמל תלת פאזי. אם אין בדירה שלך תלת פאזי, תישאר עם גז.

פעם ב 5 שנים מגיע טכנאי שבודק בטיחות החיבור לגז. זה לטובתך ואפשר לסבול ארוע כזה טראומטי פעמיים בעשור.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סירים לאינדוקציה - כיום לא מדובר במוצר נדיר ויקר, כמעט כל הסירים מותאמים לשיטה זו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גז זה כל-כך המאה הקודמת

גז הוא העתיד במדינה שלנו.

באופן כללי, ההסטוריה מוכיחה שיהודים וגז זה לא שילוב מנצח.

גם נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...