Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן לעשות הזמנה מיוחדת מצ'מפיון מוטורס?

RONENSUD
שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיפושיי אחר רכב חדש גיליתי לאכזבתי שהמפרטים של הגולף והפולו אינם זהים לאלו שמעבר לים.

למשל, בגולף המצלמה וחיישני החניה הם בהתקנה מקומית, אין השחמה של חלונות אחוריים ועוד.

בפולו יש מצלמה מקורית אבל אין מערכת שמירת נתיב ולכן יש התקנה מקומית של מוביליי.

אני רוצה להימנע מהתקנות מקומיות בכל מחיר.

האם ניתן להזמין רכב עם מפרט מקורי מהיבואן?

אודה על תשובותיכם,

רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב היבואנים מאפשרים הזמנה מיוחדת (במידה ומדובר במנוע שמשווק בארץ), אבל צריך לקחת בחשבון המתנה של 3 חודשים ויותר ומחיר הרבה פחות אטרקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי זה מצחיק, בקפריסין קיבלתי גולף עירומה לחלוטין מאבזור - עם מסך 6 אינצ׳ בלי דיבורית bt בלי usb בלי בקרת שיוט ודיי בלי כלום, אבל היו חיישני רוורס 360 מובנים מקוריים מהיצרן.

בארץ הגולף שלי מאובזרת לא רע בכלל אבל יש לי קודנית,מובילאיי וחיישני רוורס - נראה כמו פינת יצירה של מתקין מקומי.

Screen Shot 2020-02-21 at 23.31.27.jpg

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לבדוק באתר של פולקסווגן באנגליה ולבנות לעצמי פולו לפי בחירתי, להלן אחת האופציות בפולו מרמת גימור R-Line:

[h=3]Lane Assist with blind spot detection and rear traffic alert[/h]

£685 £685 ,

•  
    Electrically heated and adjustable door mirrors, foldable with lowering front passenger function

•  
    Blind spot monitor and lane keeping system

•  
    Camera without distance sensor (driver assistance system)

כמדומני, Lane keeping system זו מערכת לשמירה על נתיב, כלומר לרכב יש בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, הלא כך?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שפעם היה אפשרי, היום לא בטוח.

עדיף לך ללכת לשם ולדבר עם המנהל האולם ישירות, כי מאמין בסופו של דבר שמוכר רגיל ישאל אותו כי הוא לבד לא יכול להחליט דבר כזה.

תמיד אפשר לעשות יבוא אישי, אבל שוב, כמו שאמרו לך, לא יודע עד כמה יהיה שווה מבחינת המחיר.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביקור בסוכנות צ׳מפיון מוטורס בבני ברק לפני כשבוע נאמר לי ע״י סוכן המכירות שאמורה להגיע פולו עם אבזור בטיחות מקורי (שלא מצריך מובילאיי) בחודשים הקרובים.

הוא גם הוסיף ואמר שהיא תעלה באיזור ה130 אלף שקל. (115 כ״ס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

130 אלף ש"ח? זה כבר כמעט מחיר של משפחתית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר החלו למסור יחידות ראשונות של פולו עם בקרת סטיה מנתיב אקטיבית. אין לי מושג לגבי מחירים והאם זמין בכל רמות הגימור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביקור בסוכנות צ׳מפיון מוטורס בבני ברק לפני כשבוע נאמר לי ע״י סוכן המכירות שאמורה להגיע פולו עם אבזור בטיחות מקורי (שלא מצריך מובילאיי) בחודשים הקרובים.

הוא גם הוסיף ואמר שהיא תעלה באיזור ה130 אלף שקל. (115 כ״ס)

איזה מחיר הזוי, יכלת בזמנו במחיר הזה לקנות 208GTI חדשה מהיבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע זה לא אבזור - על מנוע צריך לרשום במשרד הרישוי דגם יעודי וליצר לו תקינה, אבזור נוסף לא.

אתה צודק, הרכבים החדשים באמת באים עם אותו קוד מנוע, אבל עדיין ניתן לראות במאגר המידע של משרד התחבורה את הדגמים החדשים עם קודי דגמים חדשים שכוללים את האבזור הבטיחותי המקורי.

אגב, למי שמעוניין לדעת הרכבים הולכים לבוא עם: בקרת סטייה מנתיב, ניטור מרחק מלפנים וזיהוי הולכי רגל. הניקוד הבטיחותי הולך להשתנות מ5.0 ל-6.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע זה לא אבזור - על מנוע צריך לרשום במשרד הרישוי דגם יעודי וליצר לו תקינה, אבזור נוסף לא.

זה אומר שגם לא ניתן לייבא באופן אישי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שגם לא ניתן לייבא באופן אישי?
בייבוא אישי את יכול להביא מה שאתה רוצה כל עוד יש לו תקינה אירופאית (או אמריקאית/יפנית אבל כאן אנחנו מדברים על יצרן אירופאי).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...