Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי טופס בדיקת רכב - קליאו ידנית 2013 מנוע 0.9

cfir71
שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נחכה לתגובות של מומחים יותר אבל מפריע לי שהזניח את נושא השמן במנוע, זה מראה שלא עשה בדיקת שמן פשוטה, כנראה לא יודע מה זה לפתוח בכלל מכסה מנוע שלא במסגרת הטיפול השנתי.

ממליץ לך לפתוח את הנושא הזה בשרשור הטכני, יותר מתאים לשם ויענו לך אנשים שמבינים באספקט הזה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה חסר שמן?

לי יש את הרכב הזה כבר שנתיים ובחיים לא היה חסר לי, אומנם שלי חדש בהרבה משל מי שאתה קונה ממנו אבל אני אומר את זה לא רק כי אצלי המנוע לא אוכל שמן אלא כי אני בודק שמן פעם בכמה שבועות ואם היה חסר הייתי בודק את העניין ומוסיף במידת הצורך. הוא לא עושה את זה, אולי מחוסר מודעות או הזנחה אבל התוצאה זהה.

אבל שוב, לא אומר לך לבטל או משהו, בוא נחכה לדעות של אנשים שיותר מבינים ממני בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הדברים חוץ מזה לא נשמעים לי רציניים, רעידות בנסיעה זה משהו שהרגשת?

רעשי רוח זה משהו שמאפיין את הדגם בשנים האלו, זה שופר בהמשך במתיחת הפנים. לא אומר משהו רע על האזמפלר הספציפי הזה.

רעידות בהגה אני פחות מבין ממה זה, יכול להיות מתאונה שהוא עבר כי רשום גם שהוחלפו חלקי מרכב. את האמת? אלא אם כן זה מחיר ממש טוב אני לא בטוח שהייתי הולך על זה.

תן לזה קצת זמן, אם לא יגיבו פה עוד אנשים ממליץ לך לפתוח בנושא הטכני.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...