Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול נהג פוגע

שימו לב! השרשור הזה בן 1497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהג נסע רוורס על האוטו שלי וגרם לנזק קל לצבע ולפח. כיוון שעמדתי מחוץ לאוטו באותו זמן, הוא מיד יצא מהרכב והתנצל על הפגיעה. ביקשתי ממנו פרטים, הוא נתן אבל ביקש שאדבר איתו בטלפון ולא אפנה אל הביטוח. הבעיה שתוך כדי העברת הפרטים, שלקחה כמה דקות, הוא כל הזמן ניסה לנקות את האוטו שלי והוא חזר ואמר כמה הפגיעה קטנה וכמה בקושי רואים אותה וכו׳. בסוף הוא עוד הגדיל ואמר שהוא לא יודע אם לא היתה שם שריטה עוד קודם. בשלב זה אמרתי לו שאין לנו מה להמשיך לדבר בנושא ונכנסתי לרכב ונסעתי. הוא ניסה להתנצל ולהגיד שהוא לא ״התכוון לזה״, אבל לא ראיתי טעם להמשיך בשיחה. עובדת בונוס - המקום מצולם ויש לי סרט של הפגיעה.

שאלתי היא - כיוון שאני מעדיף לתקן את הפגיעה ללא פחח, אלא במקום שעובדים בו בשיטה כמו PDR וכו׳, במידה וניתן, איך לפעול מול הנהג הפוגע בעניין הזה?

תודה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקן את מה שלדעתך צריך לתקן אצל בעל מקצוע שאתה בוחר

אח"כ תודיע לו כי העלות היא כזאת

ירצה לשלם טוב, לא ירצה תחליט אם ברצונך להגיש תביעה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל אני אחדד את שאלותי:

1. האם יש משמעות לצורך תביעת הנזק, בין תיקון במוסך לבין תיקון בסדנה?

2. האם יש צורך בהערכת שמאי לפני התיקון, על מנת שאוכל לתבוע אחכ?

השאלה כמובן מתייחסת למקרה שהוא לא יהיה מעוניין לשלם מראש על הנזק על פי הצעת מחיר שאקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בגובה הנזק

אם הנזק של אלפי ש"ח תצטייד בהערכת שמאי.

אם לא , הערכה של אותו מתקן + חשבונית מספקת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...