Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תושבי באר שבע נהנים משירות הסעות פיראטי בתעריף מוזל - ונהגי המוניות בעיר חסרי אונים

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז איזה מחיר אתם חושבים שיהיה משתלם גם ללקוח וגם לנהג מונית מצוי בנסיעה עירונית?

בהנחה ובאמת הם גוזרים קופון שמן.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

להזכירכם - נהגי המוניות אינם קובעים את המחירים. אלה נקבעים על ידי אנשי משרד האוצר ומשרד התחבורה. אין לי מושג מהו התחשיב, אבל הוא אמור לכלול הוצאות + רווח סביר.

תחבורה חלופית חוקית תחייב את הנהגים ללא מעט הוצאות (אם כי, מצד שני, בעלי הרכב יהיו עוסקים מורשים ויוכלו להזדכות על הוצאותיהם מול רשות המיסים), והמחירים יהפכו פחות תחרותיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון זה שנהגי מוניות יפסיקו לעבוד דרך אפליקציות\תחנות שגוזרות עליהן קופון גדול

ויהיו אפליקציות שיתופיות כאלה או אפילו קבוצות וואטסאפ

כמובן שכל אחד חייב לעבוד כחוק ולשלם מס

הלקוח ירוויח דבר אחד גדול - אף אחד לא גוזר קופון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר - האפליקציות גוזרות קופון - אבל מספקות לנהג עבודה. גם תחנה מסורתית גוזרת על הנהג קופון לא קטן. בכל מקרה האפליקציה אינה משנה את המחיר לצרכן, שכאמור, נקבע על ידי ממשלת ישראל, ואחיד לכל המוניות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון זה שנהגי מוניות יפסיקו לעבוד דרך אפליקציות\תחנות שגוזרות עליהן קופון גדול

ויהיו אפליקציות שיתופיות כאלה או אפילו קבוצות וואטסאפ

כמובן שכל אחד חייב לעבוד כחוק ולשלם מס

הלקוח ירוויח דבר אחד גדול - אף אחד לא גוזר קופון

הפתרון צריך לאפשר את אובר ודומתיה בארץ, בלי כל התירוצים מסביב.

לבנות מנגנון פיקוח סביר(כמו שראיתי שבפורטוגל יש מנגנון פיקוח ממשלתי על אובר - עובד) ולמצוא שיטה להוזיל את רישוי המוניות/להחזיר בצורה מדורגת חלק מהעלות לבעלי הרישיון - בפורטוגל ראיתי מוניות נוסעות לצד אובר בהרמוניה מושלמת, לא מוצא סיבה למה פה זה לא יעבוד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר את הסביבה הרגולטורית בפורטוגל? אני לא. אבל די ברור לי שהיא שונה מזו שבישראל.

בעית המספרים הירוקים היא רק חלק קטן מבעיית המניות מול ה"שירותים השיתופיים". יש בעיות משפטיות הרבה יותר מורכבות, כמו מיסוי וביטוח. חלטוריסטים לא רוצים להיות רשומים אמל פקיד השומה ולהגיש דוחות חודשיים.

בהל מקום בו אובר פועלת היא עושה זאת לצד המוניות המסורתיות. אבל, כיון שבכל מקום דרישות שונות ותנאים שונים, יתכן שבעית התחרות הלא הוגנת קטנה עד לא קיימת, בעוד שבישראל היא חמורה ובהחלט מצדיקה את חסימת השירות (אני מתכוון לשירות על ידי אנשים פרטיים, לא לניהול מוניות כמו גט או יאנגו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון צריך לאפשר את אובר ודומתיה בארץ, בלי כל התירוצים מסביב.

לבנות מנגנון פיקוח סביר(כמו שראיתי שבפורטוגל יש מנגנון פיקוח ממשלתי על אובר - עובד) ולמצוא שיטה להוזיל את רישוי המוניות/להחזיר בצורה מדורגת חלק מהעלות לבעלי הרישיון - בפורטוגל ראיתי מוניות נוסעות לצד אובר בהרמוניה מושלמת, לא מוצא סיבה למה פה זה לא יעבוד.

כנראה שגם לנהגי אובר יש תירוצים "מסביב"

http://www.xinhuanet.com/english/2020-01/07/c_138684411.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי זה קורה אבל למה זה קורה ?

נהגי מוניות גוזרים קופון לא קטן ומחירים גבוהים מאוד.

יש להם מספריים מיוחדות לקופונים כאלה

לא נותנים להכנס לשום הובר או כל חברה אחרת כי רוצים להרוויח הרבה ומהר.

לוקח הרבה זמן לגזור קופונים ,אז בגלל זה הם על הכביש בשבתות ,חגים ובלילות ובמינימום 12 שעות נהיגה .

כמו שאמרת : "רוצים להרוויח "מהר".

אז אולי מגיעה להם שזה קורה ?

איזו שאלה ?! בטח !מגיע גם מגיע

12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שגם לנהגי אובר יש תירוצים "מסביב"

http://www.xinhuanet.com/english/2020-01/07/c_138684411.htm

לא יודע, לא תופעה רק של אובר - יש מדינות שמוניות עושות דבר דומה.

אי אפשר להמשיך לעצור טכנולוגיה ותופעות בינלאומיות ע״י חסימה של אפליקציות - כי מי שיחסם יחזור כשוק שחור.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להמשיך לעצור טכנולוגיה ותופעות בינלאומיות ע״י חסימה של אפליקציות - כי מי שיחסם יחזור כשוק שחור.

https://www.themarker.com/wallstreet/1.6362617

https://www.themarker.com/wallstreet/1.8170746

אפשר ועוד איך אפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יוצאים על נהגי המוניות כאילו הם מרויחים מיליונים.

הם מחזיקים רכב שאחרי 4 שנים לא שווה כלום, טיפול פעם ב 3 חודשים שעולה חוץ מהמוסך גם יום עבודה, ביטוח מאודיקר, דלק ומיסים.

עכשיו נהג מונית לוקח אותנו בנסיעה עירונית של 20 דקות בשביל 35 שקלים ברוטו. אם תורידו את ההוצאות אז כדי להביא הביתה שכר מינימום (בלי לקחת בחשבול שאין לו שום תנאים סוציאליים) הוא צריך לעבוד המון שעות. זה מקצוע לא קל ולא מתגמל.

ולכל הצועקים אובר, איזה פיקוח יש על הנהגים?

מאיפה אתם יודעים שהבת שלכל שתזמין משם נהג לא תיפול על נרקומן, אנס או פסיכופת?

אני מעשיף לשלם יותר ולנסוע במונית שמשלמת מיסים, לנהג יש ביטוח מתאים ושמישהו בדק שהוא לא עבריין.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בין נהגי המונות רבים שאינם צדיקים. אבל, בכל זאת, יש איזה תהליך סינון, יותר טוב מכלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא רק תהליך סינון אלא גל שלילת רשיונות למי שלא מתנהגכפי שמשרת ציבור צריך להתנהג.

הם חוטפים חזק ובצדק על מרמה במחירים, סירוב לקחת נוסע ועוד הרבה דברים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מסיים נסיעה באובר אתה מדרג את הנהג.

נהג שהדירוג שלו נמוך - אובר חוסמים אותו ובזה הרגע סיים את תפקידו.

עם כל הכבוד, בואו, אתם מדברים כאילו נהגי מוניות זה מקצוע שנכפה על מישהו.

נכתב לו בתעודת הזהות ומאותו רגע אסור לו לשנות מקצוע ? להזכירכם זה שוק חופשי.

לא הבנתי מה חלק מהמגיבים פה, גם אלו שעובדים כנהגי מונית מבינינו, מצפים שיקרה בישראל 2020 ?

בגלל שיש לובי חזק אז נעצור את העולם ? מתישהו, לא היום, מחר לא מחר , מחרתיים, המקצוע הזה יעלם.

תחזיקו בשיניים, תחסמו כבישים (למה לא הרי זה טרנד היום, כל מישהו שלא מסתדר לו משהו במדינה הולך לחסום את איילון) ?

גם אני, מאוד הייתי רוצה, להקים עסק שיהיה מוגן ממתחרים על פי חוק.

כל פעם שמתחרה ירים ראש, טוב ממני וזול ממני ככל שיהיה, בום, ניתן לו בראש בעזרת הלוביסטים שלנו בכנסת.

אני מבין שפעם היה צריך לשלם מאות אלפי שקלים כדי לעבוד במקצוע הזה.

ואני מבין שהפרמידה הזאתי נופלת עליכם, כי מה לעשות בחרתם בחירות בחיים שמה לעשות, לא הסתדרו עם המציאות.

מה אני אגיד ? אני לא השקעתי כמה שקלים בבורסה בצעירותי ונפלתי בגלל משהו שלא קשור אליי ? נפלתי ! וקמתי.

אותו דבר אפשר להגיד על עובדי מפעלי הטקסטיל, אותו דבר אפשר להגיד על הסנדלרים.

חברים, העולם מתקדם מי שנשאר מאחור זה אלו שלא מצליחים להסתגל.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...