Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירת רכב CX-5 שנת 2018 (התייעצות)

madmon10
שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותנו מאזדה CX-5 שנת 2018, דגם Luxury (עם 165 כ"ס).

הרכב עבר תאונה עצמית עם פגיעה מאחורה שגרמה לירידת ערך של 10% (ע"פ השמאי של הביטוח). אני מניח שמדובר ב"קצה שילדה".

המחירון שלו ע"פ לוי יצחק 135K וע"פ יד 2 139K (הכל לפני שקלול).

איזה מחיר ריאלי לבקש עבורו? עד כמה צריך להוריד מהמחיר בגלל התאונה שעבר?

הרכב שימש את אבי ז"ל (רכב נכה), והמטרה היא למכור אותו ולהחליף ברכב קטן יותר שיתאים לאמא שלי (לדוג' הונדה ג'אז היברידית). האם במקרה כזה עסקת טרייד אין מול אחת הסוכנויות הגדולות תצא משתלמת יותר?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי madmon10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שזה כואב : לדעתי תעשה טרייד. 10% על הנייר זה 20% פסיכולוגי למרות המותג. אני מעריך שעלות התיקון גם לא היתה קטנה . בטח איזה ₪20000 כי הופעל ביטוח וכו'.

גם בבדיקות וגם בטרייד-אין ישחטו אותך אבל עם פחות ויכוחים ופחות כאב ראש.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטרייד אין 10% יהפכו ל 30%, אולי אפילו יותר. גם איזה טרייד אין? מגרש סוחרים פרטי עלול לנסות לדחוף לכם נבלה שהם מחזיקים במגרש.

אני לא מבין איזו ג'אז היברידית אתם מחפשים? היברידית יש סביב 2013.

יותר חדשות ( מהצורה של 2015+) רק בנזין.

לדעתי, תמכרו לבד בכמה שניתן ותקנו ג'אז בנזין משנתון דומה ( 2018 ) ברמת אבזור קומפורט ( בעלת אבזור בטיחותי אקטיבי ) .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10% ירידת ערך זו פצצה שהאוטו חטף, ולא קצה שלדה אלא האמאמא של השלדה.

אני לא הייתי נוגע ברכב הזה גם של ב 50% מערכו.

אל תצפו שיבוא הפראייר שיגיד "אחלה, רק 10%, אז אני אציע לכם 15% פחות ונסתדר".

אתם בבעיה קשה, וזו בדיוק הסיבה בגללה אנשים עושים ליסינג פרטי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים נתונים.

כמה קילומטר הרכב עבר? מטופל בזמן?

ירידת הערך שקבע השמאי גבוהה יחסית.

בדוק בדוח השמאי/חשבונית התיקון מה בדיוק נעשה.

אם לרכב נתונים טובים יחסית (קילומטאז', טיפולים, חודשי עליה לכביש ואפילו צבע מבוקש כמו לבן), הייתי מנסה למכור לבד באיזור 105- 100 אש"ח.

בטרייד אין של יבואן לא בטוח שיסכימו לרכוש רכב כזה בתמורה לרכב קטן.

ואם יסכימו, ההצעה תהיה גרועה ביותר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה. קונה פרטי "נורמלי" לא יתקרב ככל הנראה לרכב (יש מספיק רכבים כאלו ביד 2). במגרשים ישחטו אותך במחיר ויבואן לא ישמח גם לקבל את הרכב.

אם אין בעיה כספית אז הכי רציונלי לפרסם את האוטו לבד, לתת גילוי מלא (כמובן שתבדוק מה בדיוק הפגיעה) ולהמשיך להחזיק ברכב בתוך המשפחה בלי העברת יד ולקנות לאמא רכב חלופי. בין השורות אני קורא שאמא כנראה שמה רוורס ונכנסה מאחורה בקיר, ותכל'ס בכזה מצב אולי עדיף שלא תנהג בכלל ... מצטער אבל עדיף שתשמע את האמת.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה טופס של התיקון-מה הוחלף איפה ובכמה ויהיה אפשר לאמוד את ירידת הערך המסחרית.

בלי זה קשה לדעת מה הנזק.

והאם זה קצה שלדה,האמא שלה או האמאמא שלה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מבוקש מאוד..

במידה ומדובר בקצה שילדה נסה למכור לקונה פרטי, תראה טופס תיקון ותתגמש במחיר.

אם מדובר על פגיעה רצינית יותר, אני הייתי הולך לכמה סוכנויות טרייד ומקבל הצעות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. להתאזר בסבלנות ולנסות למכור באופן פרטי תוך גילוי נאות.

2. לדעתי ימצא הרוכש המתאים בסביבות 30% פחות. סבלנות היא שם המשחק. תהיינה לכם הצעות של סוחרים במחיר מוגחך - לא להתפתות.

3. יתכן שכדאי לקחת לבדיקת מטעמכם כדי להבין מה גודל הנזק ומשמעותו.

4. אתם מדובר ברכב שנרכש דרך הסכם הניידות של ביטוח לאומי, יש לבדוק כמה צריכים להחזיר להם, וכדאי לצרף את דו"ח השמאי כדי לקבל הפחתה בהחזר.

5. סוכנויות טרייד ישחטו אתכם שחיטה כשרה עם הצעות של 50% וצפונה.

6. לו אני במקומכם - משאיר את הרכב לאמא למרות גודלו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לכם להשאר עם הרכב בתנאי שביטוח לאומי לא רוצה עסף בחזרה. אחרת לנסות לפרסם בפרטי ולהתפשר עם הקונה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב,

למרות מה שרשמו לך פה שבטרייד ישחטו אותך זה לא הכי נכון.

אני במקומך הולך לכמה מגרשים שעושים טרייד שבהם יש מכוניות פרטיות טובות.

לאחר שתמצא במגרש עצמו את הרכב שמתאים לאמא שלך תבוא איתם למו"מ. במו"מ תקבל את ההצעות שלהם ותגיע איתם לקצה של היכולת שלהם.

אני יכול להגיד לך שהם יכולים לתת לך מחירון לרכב שלך (לוי יצחק) ובתמורה אתה תתן להם מחירון לרכב שלהם - למרות התאונה - האנשי מכירות שלהם יכולים להוריד מהמחירון שלהם 10K וזה יתקזז עם התאונה שלך בערך.

לאחר מכן תציע את הרכב בשוק הפרטי ותראה כמה מוכנים לתת לך עליו ותאמין לי יהיו לך כאבי ראש ואתה תפגש עם אנשים שלא היית רוצה להפגש.

ואז תחליט. אל תלך לשוק הפרטי לפני שאתה מקבל הצעות מהטרייד. לפעמים הכאבי ראש שתחסוך שווה (לפי דעתי) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יגיעו לראות את הרכב אנשים שלא מבינים עד הסוף מה המשמעות של התאונה ויהיו מוכנים לשלם.

אם השמאי נתן 10%, תוריד אתה עוד משהו בשביל שתוכל "לישון בלילה" כמו שצריך אחרי המכירה. יהיה מי שיקנה.

מזכיר לי שלפני כמה שנים הייתי צריך להיפטר מקליאו ישנה של אחותי, הגיעו 2 זוגות לראות את הרכב (שהיה במצב לא משהו) והבנתי שהם לא מבינים כלום ובכל זאת רוצים לקנות.

בנימוס אמרתי להם שזה רכב "לא בשבילם" ושמתי אותו במגרש תמורת סכום מגוחך. ישנתי מעולה בלילה שאחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב,

למרות מה שרשמו לך פה שבטרייד ישחטו אותך זה לא הכי נכון.

אני במקומך הולך לכמה מגרשים שעושים טרייד שבהם יש מכוניות פרטיות טובות.

לאחר שתמצא במגרש עצמו את הרכב שמתאים לאמא שלך תבוא איתם למו"מ. במו"מ תקבל את ההצעות שלהם ותגיע איתם לקצה של היכולת שלהם.

אני יכול להגיד לך שהם יכולים לתת לך מחירון לרכב שלך (לוי יצחק) ובתמורה אתה תתן להם מחירון לרכב שלהם - למרות התאונה - האנשי מכירות שלהם יכולים להוריד מהמחירון שלהם 10K וזה יתקזז עם התאונה שלך בערך.

לאחר מכן תציע את הרכב בשוק הפרטי ותראה כמה מוכנים לתת לך עליו ותאמין לי יהיו לך כאבי ראש ואתה תפגש עם אנשים שלא היית רוצה להפגש.

ואז תחליט. אל תלך לשוק הפרטי לפני שאתה מקבל הצעות מהטרייד. לפעמים הכאבי ראש שתחסוך שווה (לפי דעתי) .

מה שאתה מציע, זה להחליף רכב דפוק ברכב דפוק אחר, כנראה עוד יותר.

כי מגרש שייקח את הרכב הזה במחירון או קרוב למחירון, ידחוף להם "בומבוניירה " אחרי אובדן להלכה. אז מה ייצא להם מההחלפה?

מגרש שמחליף רכב דפוק ברכב תקין במחירון תמורת מחירון קיים רק בסרט שכנראה אתה נמצא בו.

ההצעה שלך מגבילה אותם למגרשים בלבד ומונעת יציאה מהמעגל הזה של רכבים אחרי תאונות.

מוכרים בכמה שאפשר וקונים מפרטי רכב במצב שמור. או קונים מטרייד אין רשמי של יבואן כלשהו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...