Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ויטרה

efiwei
שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה בשעה טובה וקצתבעצב עזבתי את דגל שם שלי בישראל טויוטה. ועברתי לרכב ג'יפון משפחתי הסוזוקי. יש לציין כי אני תושב חו"ל אירופה

וכאן מיוצר הסוזוקי ויטרה בהונגריה. קצת מפחיד לרכב יפני. אך יש לציין כי הם עובדים יפה. שלא כמו בימי הטויוטה רנאקס 2003 שהייתה מיוצרת באנגליה ( גם כיום ) רמת הגימור הייתה על הפנים. העדפתי לקחת את גרסת ה 2 על 4 - ולא 4 על 4 שבעצם הם עומדים על אותו מחיר. הסוזוקי פה מיוצרת עם מנוע בנזין בעל נפח של 1.4 ל' כולל מערכת טורבו. שנותן לרכב 140 כ"ס עם מומנט של 26 קג" מ/נ ועוד פעם שאלתי את הסוכן אתה בטוח 26 כן בוא תראה את נתוני היצרן .לקחתי את גרסת הפרימיום. שנותנת כמעט הכל מה שבטויוטה הייתי צריך לשלם המון המון.

וזה כולל כסאות עור. חימום כסא נהג וכסא נוסע. מראות צד עם חימום והתראה על רכב בשטח המת. כיפול מראות . מערכת הגנה אקטיבית ופסיבית אם אפשר לקרוא לזה מלאה. קריאת התמרורים על גבי תצוגת לוח השעונים ובהתאם לכך הרכב מעט (מוריד הילוך) התראה על שלג קרח על הכביש לחץ אוויר

שמירה על נתיב התנועה ובהתאם דואג להחזיר אותי לנתיב. נסיתי להתחכם ישר קבלתי התרעה שים ידיים על ההגה ולא יד אחת אלה 2 . מערכת קרוזר טייס אוטמטי לשמירה על מהירות הרכב על פי מצב התנועה והתמרורים . מערכת מולטי מדייה עם נווט גוגל חכם המורה באיזה מסלול יש לסוע

הדממה בעת עצירה כולל זינוק בעלייה. ( יפה לרכב אוטומטי. המוכר גם בסובארו ). ועוד לחצן ביטול . צריכת הדלק היא נראית לי מעט גבוהה אף על פי שלא בדקתי נוסע ולקח את ההרים ברומניה כמו חמאה. מצב וישרים 1. מושהה עם גשש גשם. 2. רגיל 3 מהיר. תאורת לדים מלאה . עם מצב אוטומטי

פנסי ערפל קדמיים ואחוריים . גג נפתח כפול לנהג ולנוסעים מאחור. לרכב יש מערכת ראדר קדמית למטה בגריל וכוללת 5 מצלמות קדמיות הנותנות שליטה על כך הרכב. וכל זה כל זה 103,000 ליי שזה יוצא 88,00 ש"ח . 21,600 יורו.

עריכה אחרונה על ידי efiwei
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

הלואי והיבואן בישראל של רכבי סוזוקי - מכשירי תנועה.

היה מביא לארצנו - "מדינת עולם שלישי בתחבורה"

את רכבי היצרן סוזוקי כפי שנמכרים במדינות אירופה

שבהם מותקנות מערכות בטיחות אקטיביות מצילות חיים מקוריות

במקום מערכות התרעה "צפצפת" הון - שילטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

הלואי והיבואן בישראל של רכבי סוזוקי - מכשירי תנועה.

היה מביא לארצנו - "מדינת עולם שלישי בתחבורה"

את רכבי היצרן סוזוקי כפי שנמכרים במדינות אירופה

שבהם מותקנות מערכות בטיחות אקטיביות מצילות חיים מקוריות

במקום מערכות התרעה "צפצפת" הון - שילטון.

בנושא של סוזוקי.

הייתי מוסיף שלא דגמים מיושנים וגם השירות מסירה שלהם גרוע ביותר. אני שוקל לפתוח טופיק בנושא .

לפני חודשיים רכשנו רכב חדש מסוזוקי ,מסרו רכב באיחור ולא בזמן ובנוסף היה ניסיון לדחוף רכב מתונף מלוכלך בבוץ מלא בזבל של ציפורים ולא רק את זה גם עם מלא בוץ בפנים.

לא רוצה להגיד את זה על כל הסוזוקי ,יכול להיות שאני נפלתי על סניף גרוע וקבוצת אנשים שגורמת לי להתרחק מהם ואף פעם לא לאחזור לשם.מצב היה מגיע לביטול עסקה אבל לחץ משפחתי גרם לי להסכים לקבל את הרכב לאחר שטיפה.

מה שעברתי בסניף הזה וזה היה כמעט 4 שעות ויכוחים ועצבים.

להגיד שירות גרוע זאת עוד מחמאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב שטויות גם אני נפלתי עם הטויוטה הראשונה שלי חזק. ומה שלא עשיתי קבלתי מנשיא טויוטה תשובה ממש הולמת מה שיוחלט על ידי היבואן של טויוטה בארץ זה מה שתקבל. כעקרון לכלוך זה כסף קטן. אבל כשזה נוגע כבר ברמת גימור ובכל מערכות הרכב זה כבר עובר כל גבול. ואני בתור איש טויוטה לא פתחתי את הפה. אוטו חדש שהגיע עם צירי דלתות חלודים. שריטות על פנל השעונים ועל הרדיו. גג נפתח שבעת שטיפה נכנסים מים. ריפוד שהתפרק לו ונשאר רק הספוג. בלמים חורקים. בעת סיבוב פרסה מלא רעש נקישה מאחד התושבות. והכי גרוע הכי גרע שכחו אותי בבית 5 שכחו לצבוע את הקנטים של מכסה המנועבצדדים , ומלמעלה איפה שהדלת האחורית נפתחת ואוטו חדש מתוך קופסה. החזקתי את האוטו הזה 9 שנים נסע בכבוד.

ושירת אותי נאמנה. וכך כל היפניות. יש לפעמים סוכניות רכב אשר לפעמים אין להם את השירות הטוב ביותר אבל כעקרון היום כולם מעדיפים לתת ללקוח את מירב כי התחרות היא מאוד גדולה. וכל רכב ייתן לך את 5 השנים בשקט.

אבל פה בחו"ל וואי וואי מתייחסים ללקוח עם כפפות של משי. זה ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה שאנו משלמים המון כסף ומראש יודעים ששירות זבל ,הרי יצרנים לא משחררים רכבים שלהם עם פגם ,קשה לי להאמין שיפנים משחררים רכבים שלהם עם פגם וללא ביקורת איכות.

מבחינתי זה לא שטויות כאשר בן אדם משלם הרבה כסף על רכב חדש ומוסרים לו אותו כאילו עבר מלחמה ויש לו מספר שנים.

אני כבר לא מדבר על זה שקיימת תחרות קשה מאוד בתחום הרכב ובגלל זה שירות חייב להיות בעדיפות ומדרגה הראשונה .

לצערי זה לא כך וזה לא מקובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מתייחסים ללקוח עם כפפות של משי" - פעם אחת, כי מתייחסים יפה גם ללקוח שבא לקנות חלב ולחם. עניין תרבותי. פעם שניה, כי יש היצע דגמים גדול בהרבה ותחרות הרבה יותר גדולה, אפשר לקנות מדילרים שונים, ואם משום מה לא נאה לך לרכוש את הרכב ברומניה, נניח, אתה תמיד יכול לעלות על רכבת למדינה שכנה באיחוד ולקנות את הרכב שם (ולהתקזז על מיסים כמובן).

ספציפית אצלנו סוזוקי פונים בעיקר לקהל שמרן, אני חושב שההכללה הזו לא חוטאת למציאות. קהל שמכשירי תנועה חושבת שכנראה לא מעניין אותם מערכות בטיחות, אבזור וכל הסמיצי'קים האלה. כנראה שהתפיסה שלהם מגולמת בשם של החברה - "מכשירי תנועה" פשוטו כמשמעו.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...