Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי ניגוב אחרי וקס

שימו לב! השרשור הזה בן 1497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן , אשמח לדעת אחרי שטיפת רכב שעברתי איתה עם ג'ילדה

הייתי רוצה לרסס וקס מהיר quick detailer של התזה וניגוב

עם איזה כפפה או מטלית לנגב את החומר?

בנוסף לכך! חשבתי לרכוש גם את המוצרים האלה בשביל לשטוף עם סבון

הקליקו על התמונה לתצוגה מלאה.

Capture.PNG

ולקנות את הסט הזה כדי למטב את הנקיון

עריכה אחרונה על ידי אילן בורקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתי אליך היא לזרוק את הגילדה, ולקנות מגבת איכותית שאיתה תנגב את הרכב לאחר שריססת את הווקס המהיר, רק זכור, מדובר לרוב בחומרים שלא מחזיקים הרבה זמן בכלל, ונועדו לתחזק שכבת הגנה *קיימת*.

ממליץ לצמיגים על chemical guys vrp.

את השמפו שהצעת יש לי בין היתר, הוא טוב, יש טובים ממנו, אבל הוא בסדר גמור.

באמזון יש גלונים של שמפואים מעולים במחירים טובים, לידיעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ג'ילדה הכוונה שאני מנגב את הרכב לאחר שטיפה רגילה עם מים בלבד , השאלה אם אחרי שהאוטו מתייבש ניתן להשתמש בגילדה גם לנקות את הוקס המותז או רצוי לוקס לקנות משהו אחר?

והאם יש בארץ שמפו שאתה ממליץ יותר טוב?

והאם המברשת הזאת לניקוי הגאנטים מספקת או אפשר משהו יותר איכותי או טוב יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה עם מים בלבד זה גרוע מאוד. אתה פוגע בצבע.

ולא נותנים לרכב להתייבש ואז מנגבים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראת היטב את מה שכתבתי.

רשמתי שלאחר שטיפה וניקוי ולאחר שהאוטו התייבש שעברה איזה שעה לאחר הניקוי הייתי רוצה ליישם חומר וקס בהתזה.

ומה פוגע בצבע לשטוף רק עם מים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי עם מים בלבד לא מוריד את הלכלוך שיש על האוטו, ולא משאיר את הצבע נקי, אולי וזה אולי גדול, רק למראית עין.

גילדה היא לא טובה לייבוש הרכב משום שהיא עלולה לגרום לשריטות, לכן הצעתי שתיפטר ממנה ותרכוש מגבת איכותית.

לגבי הווקס המהיר, אם החלטת ללכת עליו בלבד, הרי שניתן לרסס אותו בזמן שהרכב רטוב ולנגב אותו יחד עם הרכב, יהיה לא פחות יעיל ויחסוך לך זמן, ויגן על הצבע במהלך הייבוש.

לגבי השמפו, השתמשתי בו במשך כמה שנים, אל תשבור את הראש, קח אותו.

לגבי הווקס המהיר, אמליץ על bsd של סונאקס. המברשת בסדר גמור.

לסיכום, וזה העניין היותר חשוב פה, לא שוטפים רכב עם מים בלבד, ועדיף שהניגוב ייעשה על ידי מגבת איכותית ובשילוב קוויק דיטיילר או ספריי וקס/אוטם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המפורטת!

על איזו מגבת תמליץ ליבוש לאחר השטיפה?

ארצה להיות חצוף וגם להסבר קטן מהו דיטיילר אן ספרי וקס/אוטם שעליו שמעתי הרבה שמשתתף בתהליך היבוש על ידי המגבת האיכותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה.

יש מגבות מאוד טובות באמזון, של the rag company, בהן אני משתמש, יש גם את chemical guys woolly mammoth שאפשר להשיג בארץ.

לגבי ההבדלים בין החומרים השונים, כולם בסופו של יום נותנים ברק והגנה על הצבע, כאשר דיטיילר נותן הגנה של ימים, וקס נותן מעט יותר מזה, ויש אוטמים שנותנים אף לחודש-חודשיים. דיטיילר נועד בעיקר לשימוש תוך כדי הניגוב, על מנת לספק הגנה לצבע ועוד טיפה ליופי, ספריי ווקס זה מוצר כמעט זהה. כשתחליט כמה ברצונך להשקיע אמליץ על חומר ספציפי, אבל bsd של סונקס הוא אחלה של מוצר שבו גם אני משתמש, אז ניתן בקלות להמליץ עליו במסגרת הסביר. אמליץ בלי קשר לרכוש אוטם רגיל שיהווה את שכבת הבסיס של ההגנה, ועליו תשתמש בתרסיסים למיניהם.

כיצד אתה שוטף את הרכב? עם אילו דליים, כפפות, אם בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכשיר jimmy jw31 משתמש בדלי אחד של 18 ליטר , משתמש רק בג'ילדה לבנה לניגוב לאחר מכן ויש לי גם quick detailer להתזה שעדיין לא ניסיתי לאחר שטיפה

חשבתי לעבור באוטוסטור ולקנות בנוסף את הציוד שצירפתי בתמונה למעלה

עריכה אחרונה על ידי אילן בורקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדרישת בסיס, ועל מנת למזער ככל הניתן את השריטות כמו אלו שנגרמו לרכב, אמליץ שתתחיל עם הדברים הבאים -

דלי (1 לפחות, עדיף 2)

גריט גארד (1 לפחות, עדיף 2)

כפפה טובה

שמפו כמו שהצעת

מגבת

SONAX BSD

מכאן והלאה זה שאלה של כמה אתה מוכן להשקיע על מנת שהרכב ייראה טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן בורקו,

1. יש לי את המכשיר הנטען של WORX, ומשתמש בסוללה חזקה 5A שנותנת עבודה עד שעה.

אני לא מכיר את המכשיר הנטען של ג'ימי, אבל אמליץ לך לקנות עוד סוללה חזקה.

2. אני משתמש ב3 ג'ריקנים, כשכל אחד 20 ליטר (נמכרים בהום סנטר, ג'ריקנים צהובים ופשוטים).

ג'ריקן 1- ריסוס קצף.

ג'ריקן 2- שטיפת הרכב.

ג'ריקן 3- שטיפת רכב סופי לאחר סיבון בשיטת 2 דליים.

בנוסף 2 דליים לשטיפת הרכב.

אחד דלי עם סבון והשני עם מים נקיים.

3. להברקה וייבוש אחרי שטיפה - סונקס BSD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה.

יש מגבות מאוד טובות באמזון, של the rag company, בהן אני משתמש, יש גם את chemical guys woolly mammoth שאפשר להשיג בארץ.

לגבי ההבדלים בין החומרים השונים, כולם בסופו של יום נותנים ברק והגנה על הצבע, כאשר דיטיילר נותן הגנה של ימים, וקס נותן מעט יותר מזה, ויש אוטמים שנותנים אף לחודש-חודשיים. דיטיילר נועד בעיקר לשימוש תוך כדי הניגוב, על מנת לספק הגנה לצבע ועוד טיפה ליופי, ספריי ווקס זה מוצר כמעט זהה. כשתחליט כמה ברצונך להשקיע אמליץ על חומר ספציפי, אבל bsd של סונקס הוא אחלה של מוצר שבו גם אני משתמש, אז ניתן בקלות להמליץ עליו במסגרת הסביר. אמליץ בלי קשר לרכוש אוטם רגיל שיהווה את שכבת הבסיס של ההגנה, ועליו תשתמש בתרסיסים למיניהם.

כיצד אתה שוטף את הרכב? עם אילו דליים, כפפות, אם בכלל?

דיטיילר זה בעיקר לנקיון, הסרת מפגעים וכו'. לביצוע עבודות ניקוי כלליות, מקומיות וכו'. לא כל מוצרי הדיטיילר מכילים הגנה. למשל זה של מגוויירס כמו ספריי אנד מיסט קוויק דיטיילר שלהם לא נועד בכלל להגנה, רק לנקיון והברקה.

ווקס מהיר זה נטו להגן על הרכב ולהגברת הברק, ולתחזוק שכבת הווקס הקיימת בין השטיפות.

מדובר בשני מוצרים שונים. לפעמים יש בלבול בנושא, למשל סונקס בריליאנט שיינ דיטיילר מוגדר ע"י החברה בטעות כקוויק דיטיילר למרות שהוא ממש לא. הוא אוטם צבע מהיר ויעיל, אבל בהחלט לא דיטיילר מהיר.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...