Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון כתובת

שימו לב! השרשור הזה בן 1493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כיום תושב חו"ל מכרתי את ביתנו בישראל כך שאין לי כתובת כיום. אני מעוניין שמשרד הרישוי ישלח לי את חידוש הרשיון לכתובת הוריי.יש אפשרות לעשות כן? כי במשרד הפנים אני לא יודע אם עדכנו שאני תושב חו"ל. באתר משרד הרישוי אין לוח לעדכון כתובת וזה מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מייעץ לך כי לא תחדש את רשיונך הישראלי אם אתה מתכוון לשהות רבת שנים בחו"ל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני מעדיף לסוע עם הרשיון שלי כי פה להמיר אותו זה סיפור , אתה צריך לעבור בדיקה של 5 רופאים. עיניים. קרדיולוג, פסיכיאטר, נוירולוג, ורופא משפחה כללי. אמנם אני נכה צה"ל. אך כאן לך תדע מה יעשו לי כל חמשת הרופאים. ואחרי זה עוד ללכת למשרד הרישוי ולעמוד בתור מהבוקר עד הערב. ופה לא בוכים או מיילים עומדים בתור אין אני נכה יש לי אמא חולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי ללמוד ולהשכיל... מה הסיבה?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך באתר משרד הפנים דף שבו אתה יכול לשנות כתובת (מגורים, או רק את זו למשלוח דואר).

אם תשנה שם, גם כל המכתבים ממשרד הרישוי יגיעו לכתובת החדשה (יחד עם ההודעות התכופות לבוחר :-)).

כל מה שממשלתי משתנה דרך משרד הפנים.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי ללמוד ולהשכיל... מה הסיבה?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

כל קשר עם המדינה כשאתה בחו"ל מגדיל את סיכוייך לסיבוכים עם מס הכנסה כאשר תשוב כתושב חוזר / תושב חוזר ותיק

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אתה יכול לשנות את הכתובת לזו של הוריך, רק דאג ששמך יופיע על תיבת הדואר שלהם.

2. בכל מדינה בעולם יש מגבלה על הזמן בו אתה רשאי לנהוג עם רשיון של מדינה אחרת. בישראל, למשל, אתה חייב להמיר את הרשיון תוך שנה. לכן לא תהיה לך ברירה, אם אתה נשאר באותה מדינת חוץ מעבר לתקופה הנדרשת יהיה עליך להמיר את הרשיון, אפילו אם הדבר כרוך במבחנים עיוניים ומעשיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אתה יכול לשנות את הכתובת לזו של הוריך, רק דאג ששמך יופיע על תיבת הדואר שלהם.

2. בכל מדינה בעולם יש מגבלה על הזמן בו אתה רשאי לנהוג עם רשיון של מדינה אחרת. בישראל, למשל, אתה חייב להמיר את הרשיון תוך שנה. לכן לא תהיה לך ברירה, אם אתה נשאר באותה מדינת חוץ מעבר לתקופה הנדרשת יהיה עליך להמיר את הרשיון, אפילו אם הדבר כרוך במבחנים עיוניים ומעשיים.

כוונת פות"ש להחזיק רשיון זר וגם את הרשיון הישראלי בתוקף כך שכאשר יחזור ימשיך להשתמש ברשיונו הישראלי כאילו דבר לא קרה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, אני מבין ש"פה" הוא מקום מושבו הנוכחי של פות"ש. אבל אולי הוא בקצה מערב וליבו במזרח, ו"פה" זה בישראל למרות שהוא במקום אחר כלשהו. לכן אני מבין שהבעיה שלו היא רצון להמנעות מהמרת הרשיון הישראלי לרשיון זר ורצון להשתמש בישראלי במקום מושבו הנוכחי. אבל הניסוח לא ברור ואפשר שאתה צודק.

פות"ש - הכתובת שלך לכל שירותי הממשלה היא הכתובת הרשומה במשרד הפנים. אתה מעדכן פעם אחת וזהו. דרך אגב, זה כולל גם שירותים שאינם ממשלתיים באופן ישיר, למשל קופת החולים.

ועוד דבר - את הודעת חידוש הרשיון אתה בכלל לא צריך. בערך חצי שנה לפני פקיעת תוקפו של הרשיון הנוכחי תתחיל לבדוק את אפשרות התשלום באתר התשלומים של משרד הרישוי (תזקק למס. ת.ז. ומספר הרשיון, המופיע על פני הרשיון הנוכחי), שלם אותו והפלסטיק יישלח לכתובת הרשומה במשרד הפנים, ואם זו כתובתם של הוריך הם יוכלו לשלוח לך אותו. אם תזקק לבדיקה רפואית זה סיפור אחר, כיון שתצטרך להמציא למרב"ד מסמכים מרופא ישראלי ואולי אילו להופיע בפני הועדה בכבודך ובעצמך, ואת זה לא תוכל לקבל\לעשות בלי להגיע ארצה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק על דעתך המלומדת. רשיון נהיגה ישראלי לא מעיד על מרכז החים וגם לא מופיע או נשאל בשאלון מרכז החים.

ניתן למלא בקשה לשינוי כתובת אונליין. כל עוד לא שינית כתובת הכתובת האחרונה הרשומה היא הכתובת למשלוח דואר. גם אם מכרת את הדירה.

אם יש לך קשר עם הקונים, אפשר לבקש אותם לעשות טובה ולהעביר לך את החידוש.

אם לא... עדכן את הכתובת לכתובת של חבר (לא ניתן לכתובת הורים אלא באישורם ובנוכחות אישית) והדואר הרשמי יגיע לחברים שלך.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל - ההודעה שלך לא מובנצת לי.

שנית - אני לא מבין מה מונע את האפשרות לעדכן את הכתובת לזו של ההורים ובמה שונה עדכון לכתובת של חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק על דעתך המלומדת. רשיון נהיגה ישראלי לא מעיד על מרכז החים וגם לא מופיע או נשאל בשאלון מרכז החים.

ניתן למלא בקשה לשינוי כתובת אונליין. כל עוד לא שינית כתובת הכתובת האחרונה הרשומה היא הכתובת למשלוח דואר. גם אם מכרת את הדירה.

אם יש לך קשר עם הקונים, אפשר לבקש אותם לעשות טובה ולהעביר לך את החידוש.

אם לא... עדכן את הכתובת לכתובת של חבר (לא ניתן לכתובת הורים אלא באישורם ובנוכחות אישית) והדואר הרשמי יגיע לחברים שלך.

מציע לך לקרוא את פסק הדין בקשר לבר רפאלי. כנראה שתתחיל לחשוב אחרת

ירדו לתחתונים שלה

כל שביב של שביבון של משהו שקשר אותה לארץ הקודש כולל שפנתה פעמיים במשך התקופה לקופת חולים ועוד זוטות.

את הטופס אני מכיר היטב הוא לא חזות הכל.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר רפאלי זאת לא דוגמה לכלום.

הסכומים שהיא הרוויחה והזיקות שלה לארץ הם לא אופייניות לרוב האנשים שעוזבים.

בלי להיכנס לפרטים... תאמין לי שאני מאוד מבין בתחום.

לגבי שינוי המען - לא ניתן לשנות למען ההורים - זה לא עובד בלי נוכחות אישית.

למה? לא יודע! זאת עובדה.

לכן כדי להימנע מגרירת ההורים למשרד הפנים, תשנה באינטרנט און ליין לכתובת של חבר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שינוי המען - לא ניתן לשנות למען ההורים - זה לא עובד בלי נוכחות אישית.

למה? לא יודע! זאת עובדה.

צודק ב-100 אחוז ואכן קיימת סיבה מהותית לעובדה שציינת. אם תרצה לדעת אשמח לעדכן אותך בפרטי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...