Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון כתובת

שימו לב! השרשור הזה בן 1515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כיום תושב חו"ל מכרתי את ביתנו בישראל כך שאין לי כתובת כיום. אני מעוניין שמשרד הרישוי ישלח לי את חידוש הרשיון לכתובת הוריי.יש אפשרות לעשות כן? כי במשרד הפנים אני לא יודע אם עדכנו שאני תושב חו"ל. באתר משרד הרישוי אין לוח לעדכון כתובת וזה מוזר.

1. באיזה מדינה אתה גר היום ? ומהי הכתובת האחרונה הרשומה בת.ז. שלך בארץ ?

2. משרד הפנים וגם ביטוח לאומי יודעים שאתה בחו"ל מכיוון שביקורת הגבולות מעדכנת את מחשב משרד הפנים שיצאת מישראל.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לפגוע בידע של אף אחד כאן

מס הכנסה מחפש כל קשר של מי שגר בחו"ל ויחזור לארץ. לארץ , כדי לנסות לגבות ממנו מיסים או כדי לקבוע שלא מגיעים לו זכויות כתושב חוזר או כתושב חוזר ותיק לגבי מס הכנסה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לפגוע... רופא שהתמחה בקרדיולוגיה לא מבין בפרוקטולוגיה. למרות ששניהם רופאים.

לגבי רשיון נהיגה ישראלי. אזרח ישראלי חייב בשימוש ברישיון הישראלי שלו בישראל.

אם ברשותו רישיון זר הוא יכול להשתמש בו עד שנה ואז חייב להמירו.

אם עברה שנה רצופה מיום הכניסה האחרונה לארץ של אותו תושב חוץ, הוא יוכל לנהוג באמצעות הרישיון הזר שברשותו. אם, לעומת זאת, במהלך השנה האחרונה הוא ביקר בארץ לפני כן – הוא יהיה חייב להמיר את הרישיון הזר לרישיון ישראלי (או לחדש את הישראלי) לפני שהמדינה תכיר בזכותו לנהוג בכבישי ארצנו.

לכן חידוש הרישיון אין בו להעיד על תושבות של אדם. אגב... כנ"ל כרטיס אשראי ישראלי, חשבון בנק ואפילו כרטיס סים ישראלי. במקרים מסוימים אפילו המשך שמירת זכויות בביטוח הלאומי לא מעיד על אי ניתוק הזיקה.

מי שעבר לחו"ל ומרכז חייו בחו"ל ע"פ המבחנים האובייקטים ומירב הזיקות לא צריך לדאוג. בטח לא מרשיון ישראלי.

גברת רפאלי רלוונטית לדיון הזה כמו הרלוונטיות של משפט איכמן למשפט זדרוב...

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף טופס של מס הכנסה בנדון.

ממנו ניתן ללמוד משהו בנושא.

ונכון כתבת סולל הדרך שמי שמתגורר בחו"ל יכול לנהוג בארץ עם רשיון נהיגה זר במשך שנה.

לכן זה מתאים למי שמגיע לביקורי מולדת , וכאשר אותו אחד חוזר להיות תושב ישראל הוא ממיר את רשיון נהיגה הזר לרשיון ישראלי.

ואינך יורד לעומקם של דברים גם במשפט בר רפאלי שניסתה בכל כוחה להוכיח כי היא אינה תושבת ישראל לצרכי מס ונכשלה גם בגין זוטות כפי שכבר כתבתי.

אני את האזהרה שלי / המלצתי כתבתי ופות"ש יעשה מה שהוא מבין

טופס 1348 הצהרת תושבות.pdf

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך הטופס שצרפת קשור לחידוש רשיון נהיגה ישראלי?

ואגב, בר רפאלי לא נפלה על זוטות...

גם אם צוטטו בפס"ד הם לא הסיבה שנפלה

הם רק הפיקנטריה להשלמת הפאזל

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי שהיא נפלה על זוטות

הם הובאו גם בחשבון ולכן יש להיזהר וזה מה שהצעתי לפות"ש

אם תקרא את הטופס תראה בו לא מעט נושאים שמטים את הכף וחלקם כמו חשבון בנק תשלום בט"ל שלדעתך לא משפיעים והם מופיעים בטופס לשם שקלול / שיקול של שלטונות המס.

במקרה של ספק אין ספק וכל אחד שיעשה כהבנתו.

הפרוקטולוג

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם הובאו גם בחשבון ולכן יש להיזהר וזה מה שהצעתי לפות"ש

שינוי כתובת למשלוח דואר ואפילו שינוי כתובת מגורים לא תפגע בפותח האשכול בשום עניין.

לפותח האשכול, במידה ותרצה ייעוץ והסבר מקצועי כיצד לשנות את הכתובת למשלוח דואר צור קשר בפרטי.

לכול המייעצים יודע דבר לא ניתן לשנות כתובת מגורים למישהו שגר בחו"ל דרך האתר של רשות ההגירה והאוכלוסין.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה שלי היא לא עבור שינוי כתובת אלא לא להחזיק ברשיון נהיגה ישראלי בתקופה בו הוא שוהה בחו"ל

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...