Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי, נוח ואמין ב50K לאחזקה לטווח ארוך.

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני מנסה לעזור לחבר טוב לבחור רכב משפחתי

הוא צריך מכונית עם תא מטען גדול מספיק למשפחה עם שני ילדים קטנים

חשוב לו שיהיה בלוטות' ובקרת שיוט ברכב

הכי חשוב שהרכב יהיה נוח. היום הוא מתנייד במאזדה 2 בכבישי הצפון הגרועים והוא די סובל

הוא מתכוון להחזיק ברכב לטווח ארוך

אילו דגמים מומלצים לדעתכם? אני חשבתי על סיוויק סטיישן, יונדאי i30CW. הצעות נוספות?

שאלה נוספת היא במידה ואתם ממליצים על דגם איפה כדאי לקנות אותו?

תדוה

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא נוסע הרבה הייתי חושב על משפחתית גדולה, למשל סובארו B4. אפשר כבר להשיג אחת מ-2015-16 סביב המחיר הזה.

החיסרונות הם צריכת דלק כנראה קצת גבוהה יותר ממשפחתית סטנדרטית (אבל לא בתחום בקטסטרופה) ותחזוקה קצת יקרה יותר (גם בגלל ה-4x4).

יש כמובן גם 308 סטיישן, אבל צריך להתעסק עם עניין הרצועה ולטווח ארוך היא עלולה להיות מעט גבולית.

אם מחפשים משהו פשוט ואמין אולי גם פיאט טיפו תתאים, בסכום כזה כנראה תוכל למצוא אחת די חדשה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה קונים b4 2015/2016 בסכום כזה?

אם היא מליסינג יהיו לה 5 שנות אחריות?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד2: https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars?manufacturer=27&model=891&year=2015-2016&price=-1-55000

כמובן שלא תקבל רכבים שמורים יד 1 פרטית מרוסי זקן שעשו 5,000 ק"מ בשנה, אבל כנראה שאי אפשר הכל בחיים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי ש308 עדיפה מבחינת איכות ויכולת. השאלה היא האם לאנסר או i30 יהיו אמינות יותר וטובות מספיק?

שוב, הדרישה העיקרית היא נוחות נסיעה.

בנוסף נדרשת שימושיות סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...