Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ מיזוג מטבח-סלון עם גג רעפים קורות גלויות

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 1493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי סלון-מטבח כ56 מטר (ברוטו ללא ארונות וכו'),

אבל הקיר מגובה 4.1 מטר עולה כפירמידה לרעפים (עם בידוד) עד ל6 מטר.

סלון.png

חשבתי ולאחר ייעוץ לא קטן, על התקנת WAVE50 או WIND50, כאשר את שניהם אני מקבל באותו המחיר.

בנוסף, חשבתי לעשות אולי מדף גבס מעל הסלון ומעל המטבח, בכדי שייצאו שרוולים 8" מהמסדרון, והפתחים יצאו ממש מעל הטלויזיה בסלון ומעל הגז במטבח.

אשמח את דעתכם

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג לגבי המיזוג, אבל הייתי חושש מפתח יציאת אויר מעל הכיריים, במיוחד כיריים גז. אתה לא רוצה שהרוח שמפיח המזגן תכבה את הכיריים, עם סכנת פליטת גז (למרות ברז הבטיחות, שיכול להתקלקל).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג לגבי המיזוג, אבל הייתי חושש מפתח יציאת אויר מעל הכיריים, במיוחד כיריים גז. אתה לא רוצה שהרוח שמפיח המזגן תכבה את הכיריים, על סכנת פליטת גז (למרות ברז הבטיחות, שיכול להתקלקל).

הפתח יהיה גבוה מהכיריים ב3 מטר! לא יעשה עליהם רוח ישירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין בעיית בטיחות אני מושך את ההודעה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פחות קשור לנושא ואני גם עוד יותר פחות מבין בעייני גז.

השאלה שלי היא למה לא לעשות כיריים חשמליות? כך אתה יכול גם לשים פתח גם מטר מהכיריים...

שוב לא מבין בנושא.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיריים חשמליים - במיוחד אינדוקציה - הן דבר נפלא. אבל לא זול, וצריך תשתיות שאם אינן קיימות התקנתן לא זולה ויכולה להיות בעייתית אם אין בקיר צנרת מתאימה לתלת פאזי.

אנחנו עברנו לאינדוקציה לפני כ-7 שנים ולא מביטים לאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גג מוגבה - עיצוב יפה, סיוט בחורף. מניסיון.

כמה שלא תחמם - האויר החם יטפס למעלה, ואתה תרעד. אם הגג המוגבה מגיע למפלס שני - שם יהיה חם מדי ובסלון קר מדי.

לגבי קירור, כמובן אין בעייה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גג מוגבה - עיצוב יפה, סיוט בחורף. מניסיון.

כמה שלא תחמם - האויר החם יטפס למעלה, ואתה תרעד. אם הגג המוגבה מגיע למפלס שני - שם יהיה חם מדי ובסלון קר מדי.

לגבי קירור, כמובן אין בעייה.

איזה מזגן היה לך שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההערה שלי לא קשורה לגודל המזגן. הקמין יוצר חום כמו 5 מזגנים כאלו. הבעייה שהחום מצטבר בתקרה והחדר נשאר קר.

מההה?

עם קמין ועדיין לא היה חם?

איזה חלל היה לך שם?

אולי הגג לא היה מבודד? איזה בידוד גג היה לך? רק רעפים ללא בידוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש לי סלון-מטבח כ56 מטר (ברוטו ללא ארונות וכו'),

אבל הקיר מגובה 4.1 מטר עולה כפירמידה לרעפים (עם בידוד) עד ל6 מטר.

חשבתי ולאחר ייעוץ לא קטן, על התקנת WAVE50 או WIND50, כאשר את שניהם אני מקבל באותו המחיר.

בנוסף, חשבתי לעשות אולי מדף גבס מעל הסלון ומעל המטבח, בכדי שייצאו שרוולים 8" מהמסדרון, והפתחים יצאו ממש מעל הטלויזיה בסלון ומעל הגז במטבח.

אשמח את דעתכם

תודה

מה השאלה ?

תוכל לשרטט באופן ברור היכן המאייד ימוקם ואיפה תעשה קרניזים ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...