Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות: קיה פיקנטו אוטומט 1.2, 80 אלף ק״מ, 30 אלף ש״ח

YarYar
שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם אנשים!

אשמח לעזרתם של המקצוענים פה בקניית רכב והתאמה לצרכים, ובעיקר בקבלת חוות דעת נוספת ו״תחושה״ לגבי ההצעה המדוברת.

אני נוסע יחיד ב99% מהמקרים

גר בתל אביב, נוסע לעבודה בנתניה באופן יומיומי ופעם בשבוע/שבועיים נוסע לדרום/ טיול בצפון וכו׳.

חשובה לי אמינות הרכב, הנוחות, הבטיחות ויחס התמורה לשקל שאני מקבל מהרכב עבור התשלום

פחות חשובה לי הנראות, לא חשוב לי שיהיה המון מקום כי אני נוסע יחיד.

יש לי הזדמנות שהגיעה דרך מכר משותף

קיה פיקנטו 2014 אוטומט, מנוע 1.2, 80 אלף ק״מ, 30 אלף ש״ח (מחירון בערך 36)

הרכב יד שניה, נקנה לאחר 9 ק״מ מליסינג וטופל מאז כנראה באהבה רבה במוסך מורשה של קיה.

הדלת של הנהג הוחלפה פעמיים, לאחר 2 תאונות קלות בכיכר ויציאה מהחנייה.

כמובן שאעביר את הרכב בבדיקה לפני קנייה כדי לוודא שהכל בסדר.

קיבלתי ביקורות טובות על הרכב מחברים, אבל אשמח לשמוע מכם

האם על פניו מדובר בהצעה טובה?

למה כדאי לי לשים לב בבדיקה לפני מכירה? (בדגש על הדלת...?)

האם לצרכים שתיארתי, כולל הנסיעות מדי פעם לדרום צפון, נראה לכם שהרכב מתאים? יחזיק את המעמד וייסע כמו שצריך או שהוא ממש חיית עיר?

אשמח לשמוע את דעתכם!

תודה מראש!

ירדן

עריכה אחרונה על ידי YarYar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מודל הרכב? נסעת עליו? ראית אותו פיזית? אם זה מודל 2013 הנסועה שלו סבירה אם זה מודל 2018 הנסועה שלו מאוד גבוהה - לכן צריך לבדוק, כולל היסטוריית טיפולים ממוסך מורשה קיה בו הוא טופל כל חייו.

הרכב עצמו יסע בכיף לאן שתרצה השאלה היא אם הוא יהיה נוח וזה חשוב מאוד שתבדוק.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתי את המודל

2014

לא נסעתי עליו, ולא ראיתי אותו, מתכנן לעשות את זה עוד יום יומיים כמובן לפני הקנייה

וכמובן תודה על התגובה!

עבור 2014, 80 אלף ק״מ, 30 אלף ש״ח נשמע לך הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם אנשים!

אשמח לעזרתם של המקצוענים פה בקניית רכב והתאמה לצרכים, ובעיקר בקבלת חוות דעת נוספת ו״תחושה״ לגבי ההצעה המדוברת.

אני נוסע יחיד ב99% מהמקרים

גר בתל אביב, נוסע לעבודה בנתניה באופן יומיומי ופעם בשבוע/שבועיים נוסע לדרום/ טיול בצפון וכו׳.

חשובה לי אמינות הרכב, הנוחות, הבטיחות ויחס התמורה לשקל שאני מקבל מהרכב עבור התשלום

פחות חשובה לי הנראות, לא חשוב לי שיהיה המון מקום כי אני נוסע יחיד.

יש לי הזדמנות שהגיעה דרך מכר משותף

קיה פיקנטו אוטומט, מנוע 1.2, 80 אלף ק״מ, 30 אלף ש״ח (מחירון בערך 36)

הרכב יד שניה, נקנה לאחר 9 ק״מ מליסינג וטופל מאז כנראה באהבה רבה במוסך מורשה של קיה.

הדלת של הנהג הוחלפה פעמיים, לאחר 2 תאונות קלות בכיכר ויציאה מהחנייה.

כמובן שאעביר את הרכב בבדיקה לפני קנייה כדי לוודא שהכל בסדר.

קיבלתי ביקורות טובות על הרכב מחברים, אבל אשמח לשמוע מכם

האם על פניו מדובר בהצעה טובה?

למה כדאי לי לשים לב בבדיקה לפני מכירה? (בדגש על הדלת...?)

האם לצרכים שתיארתי, כולל הנסיעות מדי פעם לדרום צפון, נראה לכם שהרכב מתאים? יחזיק את המעמד וייסע כמו שצריך או שהוא ממש חיית עיר?

אשמח לשמוע את דעתכם!

תודה מראש!

ירדן

היי,

הייתה לי כזו כמעט 3 שנים.

ראשית, כדאי שתדע שמתאונה ״קלה״ לא מחליפים דלת, מתאונה ״קלה״ עושים פחחות וצבע. אז תבדוק טוב מה הסיפור ואם הקורות לא נפגעו. בדוק האם השמשות מקוריות או שגם הן הוחלפו. אני לא מבין גדול בתחום אבל אני חושב שכאשר מחליפים דלתות ישנה ירידת ערך של כמה אחוזים בודדים.

דע כי יש הפחתה במחירון על רכבי 0 ק״מ. 13% או 14% אני לא זוכר, בדוק במחירון לוי יצחק.

לא רשמת איזו שנה הרכב ואיזו רמת גימור אע״פ כי אני מניח שמדובר בדגם הפשוט LX היות ונרכש מחברת ליסינג.

כמו כן לרכבים שנמכרו לציי רכב (ליסינג, השכרה וכו) יש אחריות מוגבלת של 3 שנים ולא 7 כמו לשוק הפרטי.

חסרונות - קופצני, זולל המון דלק ביחס לגודלו 1-10,11 (ואתה עתיד לעמוד הרבה בפקקים אם אתה גר בנתניה ועובד בת״א).

המנוע חלש ואנמי לנסיעות מחוץ לעיר- 3500 סל״ד ב100-110 קמ״ש (אך מגיב טוב בעיר בלבד).

מאחור אין באמת מקום לשני נוסעים נוספים (מרווח רגליים בלתי אפשרי), תא מטען קטן מאוד.

רמקולים חלשים ובאיכות נמוכה ותנוחת ישיבה לא ממש נוחה (אין משענת יד).

יתרונות - מזגן מעולה, אמינה (אע״פ שאצלי אחרי 40,000 ק״מ הסטרטר החליק והרכב לא הניע כראוי), טובה בעיר וכמובן סחירה מאוד וממותגת כרכב טוב ואמין.

לדעתי ההגדרה המתאימה לרכב זה הוא כמו שרשמת ״חיית עיר״. נסעתי איתו לאילת והיה רע. אין מספיק כוח לעקיפות, רעש מנוע חודר לתא הנוסעים (בעקבות הסל״ד הגבוה) ורוחות צד שהזיזו את הרכב מצד לצד.

דבר נוסף - לא כ״כ הבנתי את ה״טופל באהבה רבה״... 99% מהאנשים מכניסים את הרכב למוסך, ממתינים, משלמים והולכים. הם לא מלטפים את הרכב תוך כדי הטיפול. לרוב האנשים טיפולים לרכב זו מטלה ומעמסה כספית. אז האהבה הרבה היא לא באמת מינוח שאני מבין. אולי הכוונה ל״טופלה בזמן במוסך מורשה עם חלקים מקוריים בלבד״, יותר מתאים. ואת זה כדאי לבדוק- היסטוריית טיפולים מסודרת.

מקווה שעזרתי

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

הייתה לי כזו כמעט 3 שנים.

ראשית, כדאי שתדע שמתאונה ״קלה״ לא מחליפים דלת, מתאונה ״קלה״ עושים פחחות וצבע. אז תבדוק טוב מה הסיפור ואם הקורות לא נפגעו. בדוק האם השמשות מקוריות או שגם הן הוחלפו. אני לא מבין גדול בתחום אבל אני חושב שכאשר מחליפים דלתות ישנה ירידת ערך של כמה אחוזים בודדים.

דע כי יש הפחתה במחירון על רכבי 0 ק״מ. 13% או 14% אני לא זוכר, בדוק במחירון לוי יצחק.

לא רשמת איזו שנה הרכב ואיזו רמת גימור אע״פ כי אני מניח שמדובר בדגם הפשוט LX היות ונרכש מחברת ליסינג.

כמו כן לרכבים שנמכרו לציי רכב (ליסינג, השכרה וכו) יש אחריות מוגבלת של 3 שנים ולא 7 כמו לשוק הפרטי.

חסרונות - קופצני, זולל המון דלק ביחס לגודלו 1-10,11 (ואתה עתיד לעמוד הרבה בפקקים אם אתה גר בנתניה ועובד בת״א).

המנוע חלש ואנמי לנסיעות מחוץ לעיר- 3500 סל״ד ב100-110 קמ״ש (אך מגיב טוב בעיר בלבד).

מאחור אין באמת מקום לשני נוסעים נוספים (מרווח רגליים בלתי אפשרי), תא מטען קטן מאוד.

רמקולים חלשים ובאיכות נמוכה ותנוחת ישיבה לא ממש נוחה (אין משענת יד).

יתרונות - מזגן מעולה, אמינה (אע״פ שאצלי אחרי 40,000 ק״מ הסטרטר החליק והרכב לא הניע כראוי), טובה בעיר וכמובן סחירה מאוד וממותגת כרכב טוב ואמין.

לדעתי ההגדרה המתאימה לרכב זה הוא כמו שרשמת ״חיית עיר״. נסעתי איתו לאילת והיה רע. אין מספיק כוח לעקיפות, רעש מנוע חודר לתא הנוסעים (בעקבות הסל״ד הגבוה) ורוחות צד שהזיזו את הרכב מצד לצד.

דבר נוסף - לא כ״כ הבנתי את ה״טופל באהבה רבה״... 99% מהאנשים מכניסים את הרכב למוסך, ממתינים, משלמים והולכים. הם לא מלטפים את הרכב תוך כדי הטיפול. לרוב האנשים טיפולים לרכב זו מטלה ומעמסה כספית. אז האהבה הרבה היא לא באמת מינוח שאני מבין. אולי הכוונה ל״טופלה בזמן במוסך מורשה עם חלקים מקוריים בלבד״, יותר מתאים. ואת זה כדאי לבדוק- היסטוריית טיפולים מסודרת.

מקווה שעזרתי

Sent from my iPhone using Tapatalk

עזרת לי מאוד!

הרכב 2014 לצערי אני לא מוצא איך לערוך את הכותרת.

מכיוון שהגעתי למוכרת דרך מכר משותף, ודיברתי איתה בטלפון, נשמע שהיא אמינה, וההחלפה של הדלתות נעשתה לאחר תאונות קלות.

אבדוק כמובן היסטוריית טיפולים ובדיקה לפני קנייה בקומפיוטסט (שאם אני מבין נכון אמורים לבדוק שילדה)

אני מתחיל לחשוב שאולי אני צריך לפנות לרכבי הסופר מיני וזו התלבטות לא קטנה שיש לי

ואגב אני גר בתל אביב ונוסע לעבודה בנתניה, ככה שמבחינת פקקים אני בסדר, לפחות לא בקטסטרופה של כביש החוף בבוקר

שוב תודה על התגובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוחלפה דלת תבקש לראות קבלות על התיקונים (יכול להיות שלא רק דלת הוחלפה) וכמובן קבלות על טיפולים כל 15K ק"מ (15,30,45,60,75).

לזוגתי דגם EX משנת 2015, הרכב לא חסכוני או חזק אבל דיי מרווח מקדימה ולא שובר את הגב בנסיעות ארוכות, מאחורה צפוף לאנשים מעל מטר 80 והבגאז' קטן מאוד - לדוגמה אין אפשר להכניס עגלת תינוק.

מבחינת אמינות אין תלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...