Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת קופרה גאראג'

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דווקא כחובב של מה שסיאט מציעים בעיצוב, תמורה למחיר והזיקה לספורטיביות, ובעלים של שתי איביזות בעבר, משהו במותג הנפרד הזה של הקופרה מרגיש לא אפוי עד הסוף ושיווקי מדי. לקחו מותג שמלכתחילה היה הצד הצעיר והספורטיבי של VAG ועשה את זה היטב, ופיצלו ממנו מותג... צעיר וספורטיבי יותר. בניסיון להיות "עוד יותר", יוצאים דברים מוגזמים כמו הסמל הלא חינני בעליל, או זה (השם ישמור):

[ATTACH=CONFIG]528045[/ATTACH]

ההשקה הראשונית עם דגם אחד בלבד וקו הדגמים החסר באופן כללי (באמת איפה האיביזה קופרה?) מעבירים הרגשה שקשה להם למצוא את הנישה, ובצדק - כי היא כבר הייתה שם עם סיאט.

מעניין מה יהיה עם המחירים.

אכן גם אני רציתי לשאול מה זה העיצוב של לוח השעונים ההזוי הזה?? 2 מסכים נפרדים שבולטים באופן כה גס מקו הדשבורד...

היה מבצע חיסול עודפים של טאבלטים ולא ידעו מה לעשות איתם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להבין מה הקטע החדש הזה של לחבר את הבקליות האחוריות עם פס, ולמה חושבים שזה יפה או משהו בסגנון?
כמוני כמוך זכור לי שהיו אמריקאיות שזה היה ככה נראה לי פונטיאק אם זכרוני אינו מטעה אותי(בן 21)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גם אני רציתי לשאול מה זה העיצוב של לוח השעונים ההזוי הזה?? 2 מסכים נפרדים שבולטים באופן כה גס מקו הדשבורד...

היה מבצע חיסול עודפים של טאבלטים ולא ידעו מה לעשות איתם...

בכלל הטרנד הזה של תפעול מערכות דרך מסך מגע, כנראה מגיע מאלו שפשוט מתעלמים מהאפשרות שיש עוד כלי רכב על הכביש. לא כל מה שמסתדר יופי עם סמארטפון או טאבלט ( גם זה בתנאי שלא עושים את זה במעבר חציה ), עובד טוב גם ברכב שנע במהירות וצריך ל"שמור נגיעה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, זה האוטו באמת או סימולטור פלייסטיישן?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל הטרנד הזה של תפעול מערכות דרך מסך מגע, כנראה מגיע מאלו שפשוט מתעלמים מהאפשרות שיש עוד כלי רכב על הכביש. לא כל מה שמסתדר יופי עם סמארטפון או טאבלט ( גם זה בתנאי שלא עושים את זה במעבר חציה ), עובד טוב גם ברכב שנע במהירות וצריך ל"שמור נגיעה".

מהרגע שיש מסך מגע הגיוני כלכלית לתפעל דרכו כמה שיותר דברים. זה חוסך בהוצאות ויוצר תא נוסעים אלגנטי ומינימליסטי יותר.

זאת שאיפה של יצרנים עוד לפני מסכי המגע: למשל כפתורים נסתרים כפי שהיה בלקסוס gs דור קודם, מערכת הidrive מופעלת הגלגלת של ב.מ.וו כדוגמאות שקופצות לראש כרגע

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...