Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת קופרה גאראג'

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם גם בקופרה החדשה שילבו סימפוניית פלסטיקה רוטטת שמשתלבת עם המנוע ויוצרת הרמוניה כוללת של קרקושים, או שהפסיקו לזלזל שם בסיאט?

לצערי זו השקה סטטית, אנחנו לא נוהגים. מישוש על רצפת התצוגה מעלה שאיכות החומרים ממוצעת פלוס-מינוס. לא משהו טוב משמעותית מהלאון הנוכחית. אבל הכל מאוד מוצק ולא נראה שהולך לקרקש.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון
האם השנה זו השנה שבה פתרו את כל הבעיות בגירים שלהם? ;)

לפי השם "גאראז'" כנראה שלא.

סתם, אין לי משהו מועיל להוסיף.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שוב לכולם. במסגרת הצילומים הזדמנתי לשיחה עם כמה מאנשי היצרנית ושאלתי גם אותם את השאלות שלכם. התשובות שלהם היו די מעניינות:

איביזה?

הפרויקט בוטל וכרגע אין תוכניות להביא אותה לייצור. ואני חייב להגיד שזה די מעציב אותי.

דגמים ייעודיים?

כרגע כאמור מתוכנן הפורמנטור שיוצג בג'נבה וצפוי להתחיל להימכר במהלך השנה, בשלב הזה ל פורמנטור לא תהיה גרסת סיאט. בעתיד, כנראה אחרי שינתחו את מידת ההצלחה שלו, אולי יתחילו לעבוד על דגמים נוספים, כשכמובן נרמז שהדגם בעל הפוטנציאל הדגול ביותר הוא הטוואסקאן קונספט.

דגמי r?

לא מתוכננים כרגע.

הנאה?

הם מאוד רוצים להגיע לזה, לדעתם הפוקוס והפיג'ויים מכוניות מאוד טובות ומהנות. הנציג איתו דיברתי אמר שטרם נהג ברכב אבל נהג המירוץ שלהם אמר לו שאמנם מבחינת זמנים המכונית החדשה די קרובה לקודמת, היא הרבה יותר מהנה ממנה. אני מניח שנצטרך לנהוג ורק אז נוכל להחליט.

דיפרנציאל?

הוא עדיין אלקטרוני מלא (לא מכאני כמו באוקטביה) אבל הוא כויל ועודכן כדי להתאים לפלטפורמה החדשה.

בנימה אישית, למי שמתבייש לשאול או חושב שאין טעם, החבר'ה דווקא מאוד הודו לי על השאלות הקשות ואמרו שדווקא אלה השאלות שהם הכי אוהבים. אז קחו את בחשבון להבא.

אני גם לא יודע אם שמתם לב, אבל בתמונות של הלאון האצ'בק אפשר לראות שהיא משמעותית יותר גבוהה מהסטיישן. הסיבה שהלאון הייבריד גבוהה היא בגלל הסוללות של הגרסה ההיברידית, הדגם הבנזיני יהיה נמוך יותר, בערך כמו הסטיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיפרנציאל?

הוא עדיין אלקטרוני מלא (לא מכאני כמו באוקטביה) אבל הוא כויל ועודכן כדי להתאים לפלטפורמה החדשה.

זה אומר שכנראה גם בגולף GTI ובאוקטביה VRS לא יהיה דיפרנציאל מכני, חסכון בעלויות כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יהיה דיזל סטיישן ידני?

InferiorIncomparableHackee-size_restricted.gif

האם יש כוונה לייצר דגמי 2 או 3 דלתות?

בשלב הזה למיטב ידיעתי כל קונצרן פולקסווגן (וגם קונצרנים נוספים) ירד מהרעיון של 2/3 דלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח קצת זמן, אבל סוף סוף, הכתבה והגלריה המלאות כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כחובב של מה שסיאט מציעים בעיצוב, תמורה למחיר והזיקה לספורטיביות, ובעלים של שתי איביזות בעבר, משהו במותג הנפרד הזה של הקופרה מרגיש לא אפוי עד הסוף ושיווקי מדי. לקחו מותג שמלכתחילה היה הצד הצעיר והספורטיבי של VAG ועשה את זה היטב, ופיצלו ממנו מותג... צעיר וספורטיבי יותר. בניסיון להיות "עוד יותר", יוצאים דברים מוגזמים כמו הסמל הלא חינני בעליל, או זה (השם ישמור):

1.jpg

ההשקה הראשונית עם דגם אחד בלבד וקו הדגמים החסר באופן כללי (באמת איפה האיביזה קופרה?) מעבירים הרגשה שקשה להם למצוא את הנישה, ובצדק - כי היא כבר הייתה שם עם סיאט.

מעניין מה יהיה עם המחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודג' הפכו את הראם למותג כי מותג האם נתפס רע.

לא ברור בכלל למה צריך את המותג קופרה, מה רע בסיאט קופרה?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שגם לי לא ברור למה עשו מותג נפרד.

במיוחד כשבינתיים הדגמים שלהם זה דגמי סיאט..

אם כבר מותד נפרד, היו צריכים מלכתחילה להציע דגמים יחודיים.

לגבי הקופרה לאון, מה הקטע שרק הסטיישן מוצעת בAWD והשאר רק עם הנעה קדמית?

ואשמח גם להסבר לזה שהסטיישן מקבלת קצת יותר כוח סוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל הסיבה שהפרידו את אבארת' מפיאט.

שיווק שיווק שיווק.

ומסכים עם זה שסיאט בשנים האחרונות זנחו את הרעיון של להפוך לאלפא רומיאו של VAG והפכו למותג בוגר יותר, על כל המשתמע מכך.

אין שום דבר ספורטיבי בארונה, אטקה או אלהמברה/טאראקו, ואפילו ה-FR שפעם היתה גרסה חמימה לאיביזה/לאון ומוצבה בין הגרסאות הרגילות לקופרה, הפכה עם השנים לרמת גימור ותו לא.

לכן, תאהבו את זה או לא, הפרדת המותג קופרה מסיאט בא בדיוק ליצור את הבידול הצעיר/ספורטיבי שאבד עם השנים.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...