Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת קופרה גאראג'

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב ידידים וידידות!

מחר על הבוקר (באמצע הלילה, אבל לא נתפוס אתכם במילה) פבל עומד לעלות על מטוס ולקפוץ לברצלונה להשקת הקופרה גאראג'. בין היתר יוצגו באירוע דגמי קופרה חדשים (לאון, לאון סטיישן, ואטקה phev).

כרגיל, אנחנו מזמינים אתכם לשאול שאלות את אנשי היצרנית והיבואנית (בבקשה, בלי "האם יהיה דיזל סטיישן ידני?"). ואנחנו נדווח לכם משטח עם כל הדברים המגניבים.

כמו כן, באירוע יקחו חלק האנשים הבאים:

* Alejandro Mesonero, Director of Design

* Antonino Labate, Chief Operation Office CUPRA

* Joaquín García, Head of Exterior Design

* Francesca Sangalli, Head of Colour & Trim

* Jaume Sala, Head of Interior Design

* Marta Almuni, Chief Technical Office CUPRA

* Mattías Ekström, CUPRA Ambassador

* Jaime Puig, Director of CUPRA Racing

* Daniel Cortina, Director of Product Management

* Oscar de Pedro, Head of Leon Product Management

אז אם יש לכם שאלה ספציפית לאחד מהם, תגידו.

נתראה בקרוב!

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי יש שאלה לאדון / גברת

Jaume Sala, Head of Interior Design

האם יש כוונה לשדרג את ה Interior של הקופרה לרמה גבוהה יותר (איכות חומרים, לא בהכרח עיצוב)? או שהם הולכים להישאר עם הקו הפשוט שיש היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם!

עוד כמה רגעים הטיסה שלנו לברצלונה יוצאת לדרך, אם יש לכם עוד שאלות שעדיין לא הספקתם לשאול, זה הזמן.

כבר חוזר אליכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת שיהיה שם מישהו מה'רייסינג', מה התוכניות שלהם לגבי ספורט מוטורי?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל אותם על תחושות וכיף

ביקורות על דגמי קופרה לרוב הן: "הרבה יכולת, מעט תחושות, מעט כיף"

מה בעצם נדרש בשביל לכייל רכב להתנהגות מלהיבה? מה פיג'ו או פורד יודעים שהם לא?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שכבר יש לא מעט היצע, לפתחות על פי האתר. https://www.cupraofficial.com/owners/cupra-car-model-manuals.html

מה קורה עם דגמי R?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם, אני אגיע למחשב כדי לשתף תמונות רק מאוחר יותר הלילה, אז בינתיים הנה תשובות לשאלות שלכם:

לי יש שאלה מה עם האיביזה קופרה??? שכחו אותה

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

היא לא הוזכרה בכלל והם די מסתייגים מלדבר עליה אז לא כל כך ברור מתי היא תוצג. למרות שבאופן קצת מוזר דלפו תמונות של קונספט כבר לפני שנתיים.

האם כל דגמי קופרה יהיו מבוססים על סיאט כזו או אחרת, או שיש תכנון לפיתוח עצמי בעתיד הקרוב\רחוק?

הדגמים שמוצעים כרגע הם האטקה ולאון הקודמת. ממש עכשיו נחשפה הקופרה לאון שמבוססת על הדור החדש של הסיאט לאון. תמונות כאמור יעלו מאוחר יותר. לגבי דגמים ייעודיים, בעוד שבועיים צפוי להיחשף הפורמנטור, שיתחיל להימכר "עד סוף השנה". הציגו עוד קונספט שאני לא זוכר את השם שלו (תהיו סלחנים, אני על שלוש שעות שינה... ) שאולי יבשיל גם הוא לדגם ייצור.

האם השנה זו השנה שבה פתרו את כל הבעיות בגירים שלהם? ;)

כן. חד משמעית כן.

כתבת שיהיה שם מישהו מה'רייסינג', מה התוכניות שלהם לגבי ספורט מוטורי?

הם כבר היום משתתפים בליגת הטורינג קאר עם הלאון, ובעונה הבאה הם צפויים להצטרף לליגה חדשה בשם Pure e TCR, שהיא גם ליגת טורינג קאר, אבל כמו שאפשר לנחש מהשם - ישתתפו בה רק מכוניות חשמליות.

תשאל אותם על תחושות וכיף

ביקורות על דגמי קופרה לרוב הן: "הרבה יכולת, מעט תחושות, מעט כיף"

מה בעצם נדרש בשביל לכייל רכב להתנהגות מלהיבה? מה פיג'ו או פורד יודעים שהם לא?

אתה רוצה שהספרדים חמומי המוח האלה יביאו לי מכות? לשאול אותם מה פיג'ו יודעים שהם לא? את השתגעת? לנושא - לדעתם המכוניות נותנות את המענה כפי שהם רואים לנכון. המקורות וההשתתפות הרבה שלהם בספורט המוטורי, לדעתי, מכתיבה אופי יותר ביצועיסטי ופחות שובב למכוניות.

מה קורה עם דגמי R?

הקופרה לאון הוצגה כרגע עם 245 ו-300 כ"ס בגרסת ההאצ'בק עם הנעה קדמית, 310 כ"ס והנעה כפולה בגרסת הסטיישן, וגם... מוכנים לזה? יחידת הנעה היברידית עם מנוע 1.4 ליטר ומנוע חשמלי עם הספק משולב של 245 כ"ס.

מעבר למה שכבר נאמר, לצערי אין לי הרבה מידע... מסיבת העיתונאים עסקב בעיקר במותג עצמו, הצגת צוות נהגי המירוץ של שתי המכוניות שלהם (תמונות מאוחר יותר), ומעט מאוד על הלאון עצמה. כאן אתם יכולים למצוא את ההודעה המלאה לעיתונות למי מכם שרוצה לנבור שם ולספר לנו עוד דברים מעניינים שהוא מצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם גם בקופרה החדשה שילבו סימפוניית פלסטיקה רוטטת שמשתלבת עם המנוע ויוצרת הרמוניה כוללת של קרקושים, או שהפסיקו לזלזל שם בסיאט?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוחר יותר היום אנחנו צפויים לקבל את המכוניות לצילומים קצת יותר נורמליים, אבל בינתיים אתם יכולים לראות קצת תמונות מאתמול בלילה. היות ויש שם מעל 70 תמונות, והיות ואני ממש, אבל ממש, לא מתכוון לשבת פה ולהעלות תמונה-תמונה, הנה לינק לגלריה בגוגל דרייב שלי:

https://drive.google.com/drive/folders/1YyNSYpRSYLL0Eol4fM_IP1jD6qV-H3M6?usp=sharing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...