Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה אוריס היברידית 2016 מליסינג, מחיר מבוקש 68K

yogev20
שימו לב! השרשור הזה בן 1489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חזרתי עכשיו מבדיקת רכב בנתניה (סוחר, כי אין ברירה) טויוטה אוריס יד ראשונה היברידית 2014 מצב שמור פנימית וחיצונית

עם 70000 קילומטר בלבד, אך ברכב הוחלפו שתי דלתות (זה היה פחות משמעותי עבורי) ולאחר בדיקה במכון, הממצאים

הראו על החלפת קורות והלחמות במסגרת הפנימית, ללא פגיעה בשלדה או בקצה שלדה. מעבר לזה הרכב יצא כמו חדש.

יצאתי מעט מבולבל, המוכר התחייב בבדיקה שאם תהיה פגיעת בשלדה? הוא משלם את הבדיקה. לאחר התלבטות החלטתי (כרגע)

לא לקחת את הרכב עד שאבדוק את מהות הפגיעה. שהייתי בכיוון לרכב הבחור הרגיש לא נעים והוציא 300 ש"ח על חצי בדיקה, ולא ביקשתי. (מעשה שמראה שהוא אדם הוגן)

בחזרה לבית הבחור התקשר אלי וטוען שבירר את מהות הפגיעה מול המוסך וחברות הביטוח, אמרו לו שהייתה ירידת ערך של 12%.

IMG_20200219_160746.jpgIMG_20200219_160254.jpg

אפשר לומר תמשיך הלאה, הבעיה שקשה עד בלתי אפשרי למצוא אוריס היברידית האצ'בק במצב שמור כי רובן סטיישן. וגם אם יש - הן עם נסועה גבוהה (מעל 120 אלף) או מחיר מופרז (76K ומעלה לרכב - 2014) או ליסינג/יד גבוה.

בהנחה שאני מחזיקת את הרכב לחמש שנים לפחות, האם לפגיעה הזו תהיה משמעות בעתיד? כמה להוריד על הפגיעה הנ"ל?

האם לדלג ולחפש רכב אחר? (שמאוד למצוא)

אצרף את טופס הבדיקה עוד מעט. כרגע סגרנו על 64K במקום 76K מחירון.

אשמח לכמה תבונות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו פגיעת שלדה ועוד איך!

וזה מופיע גם בדו"ח כמשמעות גבוהה.

מכונית שלא הייתי רוכש, ולא משנה מה גובה ההנחה, גם לא הייתי מסיע בה את היקרים לי.

פגיעה נוספת בצד שנפגע תגרום לפגיעה אנושה בנוסעים כי ההחלמות אינן בנויות לעמוד בחוזק הנדרש.

לברוח - ויפה שעה אחת קודם...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישוע הצלוב,

תברח מהרכב כאילו חמותך רוצה להתארח אצלכם לחודשיים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו פגיעת שלדה, הייתי צריך לקחת מהבחור את כל סכום הבדיקה (600 ש"ח)

חבל שזה לא מציין בבירור. (מעורפל מעט)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות, ככה הרגשתי. (למרות שלדעתי סוחר ממולח לא היה מחזיר אגורה, במיוחד שלא ביקשתי)

discoTD5

חמתי עליה השלום הייתה אישה נפלאה, דווקא היא לא הייתה רוצה להישאר יותר מיום מחוץ לבית.

ובאמת שיכנתי אותה בזמנו לשהות מעט יותר, סירבה בתוקף.

רק הבהרה, מדובר על קורות חיצוניות בלבד, לא כל החלק הוחלף. (החלק החיצוני לא הפנימי לתוך הרכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה החלק הקריטי - הפלסטיקים בפנים - חלקים פריקים לא רלוונטיים.

אגב גם אם היו רק כיפופים בעמודים ולא הלחמות זה בעייתי מבחינת חוזק מבני של המרכב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורות בפנים לא בנויות משני חלקים? ככה הסביר הבוחן. החליפו רק את החלק החיצוני שאפשר להפריד אותו מהפנימי.

בכל מצב ירדתי מהרכב (בינתיים) למרות שממש קשה למצוא את הדגם הנ"ל במצב שמור. ( חוץ מטויוטה סלקט, שמוכרים אותם במחירים מופרזים - אך נותנים שנתיים אחריות מלאות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהבוחן חבר של הסוחר.

כתב על הנייר את האמת (כיסה את עצמו), ובע"פ ניסה להפחית מהחומרה של העיניין.

יש מצב שגם העלות של הבדיקה, שהחזיר לך כביכול, מתואמת ביניהם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת פגיעה במשמעות גבוהה!!

ירידת הערך הביטוחית הינה 12% אבל הסחירותית גבוהה פי 3.

זה רכב של 50,000 ש"ח גג לחובבי הרפתקאות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים, אך לא כל דבר הוא קונספירציה בחיים.

היו לי הרבה חששות לנסוע לנתניה במיוחד שהרכב הוצא במחיר לא גבוה יחסית. למה נסעתי? כי אני מחפש

את הדגם הנ"ל ספציפית ועדיין לא מוצא רכב שמור שיענה לדרישות שלי שהם נוקשות. כלומר, הרכב חייב להיות שמור מכל הבחינות

כולל מכות דלתות או קילופי הגה שראיתי על אוריס חדישים לתדהמתי. פסלתי כמה וכמה רכבים שהיו אולי עם נסועה סבירה - אך מכות חנייה

או מצב הריפודים בפנים היה עבורי יותר מדי. (כן פדנט)

הבעיה שבקושי 15% מהרכבים שמוצאים למכירה הם האצ'בק ורובן סטיישן. נקודת פתיחה לא טובה לחיפוש הרכב

ובטויוטה סלקט מבקשים על אותו רכב 78K. (מחיר הזוי)

לגבי הבדיקה, הגעתי, ראיתי רכב שמור ביותר, וממש רציתי אותו (ידעתי שהוחלפו דלתות) קפצנו לטויוטה

הוציאו היסטורית טיפולים -הרכב טופל כמו שעון במוסך המרכזי. נסענו לעשות בדיקה, שאלתי היכן יש מכון? אמר יש

כמה מכונים בסביבה והציע מכון מסוים. שאלתי יש קומפיוטר? אמר שיש יותר רחוק -נסענו דווקא לשם. כלומר, אני בחרתי מכון ללא הכוונה שלו.

לאחר הממצעים שפורטו, החלטתי לבדוק את העניין כאן ועם חברים. שהייתי בדרך לרכב הוא הוציא לבד את הכסף בלי שביקשתי בכלל.

ממתי סוחרי רכב נותנים חצי עלות? מה השיקולים שלו? פחד? אין לי מושג. כמובן שהיה יכול לשלוח אותי בלי להוציא שום כסף מהכיס.

מה שאותי מרגיז זה למה בבדיקה לא ציינו במפורש פגיעת שלדה. ( הייתי מקבל את כל הכסף בלי וויכוח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבדיקה כן ציינו פגיעת שלדה, ליקוי בעל משמעות גבוהה ולפעמים גם כאלה במשמעות בינונית הוא פגיעת שלדה.

בכל אופן, אם אתה נעול דווקא על הרכב הזה אני מציע שתתפשר במקום אחר ולא על שלדה מולחמת.

ריפודים אפשר לנקות, פגושים אפשר לצבוע ובמקרה הכי גרועה גם לגלגל הגה מתקלף אפשר למצוא פתרון.

שלדה שעברה הלחמות שלא ברור איך יתפקדו בתאונה, ורכב שנפתחו בו כריות אוויר ולא ברור איך תוקנו אי אפשר להחזיר למצב המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמוך עלי שאני מבין דבר או שניים על טיפוח רכב.

הריפודים שחוקים לא ניתנים לתיקון/ניקוי, ההגה כנ"ל בלוי בחלק הפנימי ליד הכפתורים לא ניתן לתיקון . כנ"ל משענות יד של הדלתות. הלוואי שהמכות היו רק בפגושים, לוקח ישר לצביעה. המכות באזור הדלתות בצורה שאיני יכול לרכוש רכב במצב כזה. ( פתיחת דלתות על כל הרכב,שראיתי בכמה רכבים חדישים )

מעוניין כרגע באוריס היברידית , פחות חשוב לי שהיא לא מלכת הכיתה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...