Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 ספיריט 2020

Dani Tubul
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2 ליטר זה לא צנום. זה גדול זה חזק זה אמין זה כוחני

זה שהרבה עברו למנועים קטנים בתוספת טורבו לא עודה עליי רושם. 1.4T וכדומה... אתה אוהב אני פחות אבל בסדר. לגבי פאר - זה עדיין לא מרצסדס ותודה על כך! לא צריכים ללכת לטיפול בדולרים לא מחפש שאני ישרת את הרכב. אז אם בפאר עסקינן מה שמאזדה מציעה ב2020 עם התוספות היוקרתיות מבחוץ ומבפנים כאחד שווה את המחיר. שאלך לטיפול אדבר בשקלים לא בדולרים (גרמניות ונהנות) ועדיין נהנה מרכב עם התנהגות ספורטיבית אמינות ואבזור שלטעמי מפנק מאוד. לא מחפש מעבר לזה.

המנוע 2.0 האטמוספרי של מאזדה ממש לא מרגיש כוחני בשום מצב, ועם כל הכבוד כל 1.6 טורבו אוכל אותה בלי מלח מבחינה זו. וכשאמרתי צנום, התכוונתי שלא מדובר על איזה 5.0 ליטר אמריקאית.

לגבי פאר עדיין אין לי מושג על מה אתה מדבר במחילה, מה זה תוספות יוקרתיות בחוץ? ואיזו תוספות יש בפנים שלא קיימים ברכבים אחרים בקטגוריה? סליחה שאני מקשה, אני פשוט מנסה להבין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע 2.0 האטמוספרי של מאזדה ממש לא מרגיש כוחני בשום מצב, ועם כל הכבוד כל 1.6 טורבו אוכל אותה בלי מלח מבחינה זו. וכשאמרתי צנום, התכוונתי שלא מדובר על איזה 5.0 ליטר אמריקאית.

לגבי פאר עדיין אין לי מושג על מה אתה מדבר במחילה, מה זה תוספות יוקרתיות בחוץ? ואיזו תוספות יש בפנים שלא קיימים ברכבים אחרים בקטגוריה? סליחה שאני מקשה, אני פשוט מנסה להבין.

לא ברור אם יצא לך לנהוג על אחת כזו אבל המאזדה 3 הוא בין הרכבים הזריזים בעלי מנוע אטמוספרי.

מפיך זה ממש נשמע כאילו הוא עגלה ואתה רחוק משם לגמרי..

אמנם זמינות הכוח מגיעה בסלד גבוה לעומת מנועים מודגשים אבל כח בהחלט לא חסר שם.

לגבי פאר אתה יכול להתייחס לגימורי העור בתא הנוסעים, לתיפורים האדומים במושבים, לפנסי הלד העגולים וללוח שעונים הדיגיטלי, ויש עוד..

דברים שהיית יכול למצוא ברכבים הרבה יותר יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי, כמו שאני גם מכיר את המנוע 2.5 של מאזדה שגם הוא מאכזב יחסית. אני מכיר את הנתונים על הנייר, אבל קח מנוע 1.5 טורבו של וואג עם הספק קרוב לזה של המאזדה והוא מרגיש משמעותית חזק זריז וגמיש יותר.

לגבי המילה הזו פאר שאתם חוזרים עליו, תתחילו להבדיל בין פרמיום/יוקרה ופאר. אין דבר ב3 שמזכיר רכב פאר אני מצטער, ולגבי האיבזור אלא דברים שתמצא היום בלא מעט רכבים עממיים. האיבזור בשלוש מצוין, אבל לא יוצא דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב (האצ') כחודש, לא מצאתי שום דבר שאני לא אוהב בו מלבד מערכת הסטארט-סטופ המעצבנת (אותי אישית) שצריך לכבות כל פעם

ההאצ' יותר יקר ונראה יותר ספורטיבי.. החלטה שלך

הרכב מגיע עם חיישני חנייה קדמי ואחורי? במפרט רכב אני לא רואה שום אזכור לזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור אם יצא לך לנהוג על אחת כזו אבל המאזדה 3 הוא בין הרכבים הזריזים בעלי מנוע אטמוספרי.

מפיך זה ממש נשמע כאילו הוא עגלה ואתה רחוק משם לגמרי..

אמנם זמינות הכוח מגיעה בסלד גבוה לעומת מנועים מודגשים אבל כח בהחלט לא חסר שם.

לגבי פאר אתה יכול להתייחס לגימורי העור בתא הנוסעים, לתיפורים האדומים במושבים, לפנסי הלד העגולים וללוח שעונים הדיגיטלי, ויש עוד..

דברים שהיית יכול למצוא ברכבים הרבה יותר יקרים.

זה יש גם ב3008 ועוד.

למאזדה אין קשר לפאר/סלון/פרמיום,מאזדה לא קשורה בשום צורה להגדרות האלה,רכב עממי עם תא נוסעים מושקע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתלהב ממזדה יותר מדי. אוטו בינוני עם מנוע עצל יחסית למספר סוסיו וחלונות קטנים מדי בגלל איזה טרנד עיצובי אוילי, אבל ההשקעה בעיצוב ובחומרים שבתא הנוסעים החדש של האוטו, במיוחד בהשוואה לפלסטיקיות הזולה של הדורות הקודמים, מאוד מרשימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות הרכבה במאזדה? הדלת מתפרקת כשטורקים אותה. פרימיום? הם רחוקים משם שניר אור. פנסי לד? תפרים אדומים? את כל זה יש גם בלאון. כמובן של-3 יש יתרון בדמות נוחות בגלל כיול מתלים נכון. כל עוד אין לה טורבו לא רואה את עצמי רוכש רכב כזה כשבהאצות הוא צורח ואין כח זמין שיש בטורבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאפילו לא ישבת במאזדה 3 החדשה. דלת מתפרקת זה התיאור הכי חוטא למציאות שאפשר להגיד בהקשר לאיכות ההרכבה שם.

בתור בעלים של סיאט לאון הלוואי ואיכות החומרים הייתה מתקרבת לזאת שבמאזדה 3 החדשה וכך גם העיצוב וההקפדה על הפרטים הקטנים. הנדסת האנוש שם טובה מאוד ותא הנוסעים הוא לחלוטין אחד מנקודות החוזק של מאזדה 3.

טורבו וגירים רובוטיים זה לא הכל וגם בתחום יחידת ההנעה המאזדה לא נופלת, הביצועים טובים מאוד, הגיר פועל היטב ונעים יותר מגיר רובוטי ולמנוע אטמוספרי יש אופי פעולה שונה ובמקרה של המאזדה גם צליל נחמד. אפילו צריכת הדלק לא נוראית והפערים קטנים גם ביחס למתחרות עם מנועי טורבו, בשורה התחתונה בנסועה סבירה ההפרש בכיס דיי שולי.

התנהגות הכביש ונוחות הנסיעה מעולות, במיוחד בהתחשב בחישוקים הענקיים.

זה לא רכב שחף מחסרונות, הוא לא מאוד משפחתי ולא הכי מרווח, המחיר הגבוה מרחיק אותו מהמתחרות אבל יש לו אופי ואני לגמרי מבין מה מניע אנשים לקנות אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהגות הכביש של המאזדה טובה מאד ואחד הפקטורים שמוצאים חן בעיני לעומת משפחתיות אחרות זה ההנאה מנהיגה {יחסית למשפחתית} שאין ברכבים משפחתיים אחרים,נוחות הנסיעה על הפנים,הרכב נוקשה ומרגישים הכל מכל,ולא בצורה נעימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל מפתח זה שעם התנהגות מהנה מגיעה נוחות פחותה. מביקורות שקראתי הרכב אכן נוקשה אבל בקטע "טוב" כרכב עם התנהגות טובה, לא נוקשה נורא ושובר שיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנהג ב306GTI או בכלל 306/406,גם גולף GTI מהנה ונוחה,גם ה508GT, דינמית ומצויינת לנהיגה אבל נוחה מאד,זה לא מחייב שרכב דינמי ומהנה יהיה נוקשה כלכך,זה עניין של כיול מתלים והאיזון בין הקפיץ לבולם ומשקל הרכב/קשיחות השלדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...