Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לתיקון שריטה\גירוד דלת הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

נשרט לי הרכב על ידי פח זבל שגירד לי את הדלת

רציתי לדעת אם יש דרך לטשטש או לתקן את הדלת מבלי לצבוע את כולה? אשמח להמלצה על בעל מקצוע

Image from iOS (3).jpgImage from iOS (2).jpgImage from iOS (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, או תיקון מקומי (צובעים רק את מקום הפגיעה) או תיקון עצמי על ידי מילוי המקום עם חומר פחחים, שייף האזור

מעבר עם צבע לפי קוד, שייף סבון + פוליש ליישור המקום, סיום עם מעט לכה. ( אם אתה לא מבין ואין לך ידיים מתאימות, לך לפחח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אשמח לעזרה , אני רוצה לקנות צבע לפי קוד הרכב מטופ קולור,

אני צריך גם לקה מיוחדת? או שכולם אותו דבר

ואשמח להפנייה לאיש מקצוע איכותי שיעזור לי עם זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהסברתי כמה פעמים, רוב צבעי הרכב לא מתעסקים בצביעה עם מכחול.

זה מצריך זמן וסבלנות ( צריך לעבור כמה ידיים בשילוב פוליש/שלייף סבון) לכן זה לא כלכלי עבורם.

יש בודדים שכן יעשו את זה אך אני לא מכיר מישהו ספציפי באזור שלך. ( אני עושה את זה לבד)

תעשה סיבוב בין פחחים - אולי תמצא מישהו שכן יהיה מוכן לעשות את זה בעלות סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה- יש הבדל אם אני משתמש עם פחית צבע או עם ספריי?

יש לי פחית צבע לפי הקוד צבע ברכב שלי, אבל נאמר לי בגלל שאצלי זה צבע לבן פנינה צריך ספריי כי המתכות שוקעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

87364783_215333879621847_400096269709606912_n.jpg

אחרי תיקון צבע מקומי, לדעתכם כדאי לשייף ולעשות פוליש? @yogev20

כי נאמר לי שאם אעשה שיוף אז אומנם זה יראה אחיד אבל יראו הבדלי צבעים במקום גדול יותר

עריכה אחרונה על ידי guybenza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהסברתי לך גם באישי,מאוד קשה לתקן שריטה שלא יראו את החיבור לצבע המקורי. צריך להיות אומן צבע

ולשחק עם גוני צבע להגיע לתאימות אחידה. מעבר לזה על מנת להגיע לתוצאה מיטבית, חייבים לשייף את השריטה

למלא עם חומר פחחים, לשים מסקינטייפ מעל לשריטה באופן מדויק, ולצבוע עם תרסיס. לאחר מכן שכבת לכה ולסיים עם פוליש.

לא מכיר הרבה צבעי צבע (אם בכלל) שיעשו עבודה יסודית כזו. ( זו אומנות)

לשאלתך, כן עוברים עם פוליש על מנת ליישר את אזור הצביעה. הכי טוב לעשות שלייף סבון על ידי נייר מים 2000 (הכי עדין)

על ידי ליפוף הנייר מעל חתיכת עץ בעובי של סנטימטר, ולעבור בדיוק מעל הצביעה. כלומר אתה משייף רק את הצבע ולא פוגע בצבע המקורי.

עבודה מאוד מדויקת שתעלים למינימום את החיבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהסברתי לך גם באישי,מאוד קשה לתקן שריטה שלא יראו את החיבור לצבע המקורי. צריך להיות אומן צבע

ולשחק עם גוני צבע להגיע לתאימות אחידה. מעבר לזה על מנת להגיע לתוצאה מיטבית, חייבים לשייף את השריטה

למלא עם חומר פחחים, לשים מסקינטייפ מעל לשריטה באופן מדויק, ולצבוע עם תרסיס. לאחר מכן שכבת לכה ולסיים עם פוליש.

לא מכיר הרבה צבעי צבע (אם בכלל) שיעשו עבודה יסודית כזו. ( זו אומנות)

לשאלתך, כן עוברים עם פוליש על מנת ליישר את אזור הצביעה. הכי טוב לעשות שלייף סבון על ידי נייר מים 2000 (הכי עדין)

על ידי ליפוף הנייר מעל חתיכת עץ בעובי של סנטימטר, ולעבור בדיוק מעל הצביעה. כלומר אתה משייף רק את הצבע ולא פוגע בצבע המקורי.

עבודה מאוד מדויקת שתעלים למינימום את החיבור.

יוגב שוב תודה על התגובה המפורטת, אבל רק כדי שאהיה בטוח שאני מבין נכון, למקרה שלי (בתמונה שהעלתי) שלייף סבון יעזור כדי לגרום לאחידות בגובה הצבע? כרגע המצב הוא שהשריטה עצמה נצבעה במכחול אבל רואים את הגבולות שמכסים את השריטה ואותם הייתי רוצה להעלים או לאחד לפחות לאותו גובה.

עריכה אחרונה על ידי guybenza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לנסות לדבר עם המקום הזה על צביעה ותיקון מקומי:

https://www.facebook.com/nabacars/

מקום ממש מומלץ עם ביקורות סופר טובות(יש לנו קבוצה בפייסבוק של אנשים שטיפלו שם ומרוצים עד השמיים מהתוצאות שזהות 1:1 לצבע המקורי לאחר תיקון מקומי).

Seat Leon 1.8T 248Hp//2017

Stage 1 // Revo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת נכון, שלייף סבון יוריד את גובה הצבע שיהיה בגובה הצבע מקורי. אך אם אינך יודע אך לעשות את זה? עדיף להימנע כדי לא לעשות נזק, ולעשות פוליש במקום זה. ( שלייף ללא רגש יכרסם את עובי הלכה)

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...