Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני - משפחתית עד 20k

D_C
שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מחפש רכב משפחתי שני לפיזור 3 ילדים ונסיעה קצרה לעבודה.

מעוניין ברכב מרווח וזול וגם יחסית חדש.

פחות חשוב סחירות עתידית ושמירת ערך.

כרגע חושב על:

פוקוס 2012-2014

שברולט קרוז

סיטרואן c4

זה מה שעלה לי בראש בנתיים.

אשמח לחוות דעת על הרכבים האלה, והצעות נוספות כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום כל הרשימה הזאת ( של רכבים עם פוטנציאל גדול לתקלות שונות במנועים/ גירים ) תחפש מיצובישי לנסר הדור החדש , קיה פורטה או סובארו אימפרזה.

מה שתמצא במצב שמור, יעשה את העבודה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בעיות יש בדיוק בקרוז או ב-C4 (לא THP) בתקציב הזה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

С4

בתקציב הזה בדיוק יהיו עם המנוע הבעייתי ( עם או בלי הטורבו ).

קרוז ישן זה רכב עם אמינות גבוהה, לדעתך? אני לא הייתי סומך על זה יותר מדי ( לא על הגיר שלו ולא על מנועי טורבו ). גם לא איך שהרכב הזה מזדקן באופן כללי.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שזכור לי בקרוז המנוע הבעייתי הוא 1.6 עם 112 כ"ס, הגרסה של ה-124 כ"ס הייתה בסדר. גיר אוטומטי פלנטרי עם 6 הילוכים.

חוץ מזה, C4 בתקציב הזה, זה אומר גם רכבים מתחת לתקציב, כמה שזכור לי המנועים לפני עידן ה-THP156 נחשבים אמינים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לסיטרואן C4 עם מנוע 1.6 ו 110 כ"ס + גיר AL4?

אלה עולים 5-10 אלף ₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

זה במסגרת התקציב שלו, ישאר לו תקציב ליישור קו והוא עדיין נשאר במסגרת התקציב שלו (כאמור, עד 20 אלף ש"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מעדיף לנסר 1.5 מודל 2011 ולא c4 2009 + יישור קו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולנסר 1.5 לא תצטרך יישור קו אחרי הקניה???

אני חושב שבסכומים האלה ברכבים בשנים האלה כדאי לחפש פשוט רכב שמור ומטופל בזמן, ולא לפי המוצא שלו.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על רקע בעיות מנועים בסיטרואנים יותר חדשים, האמינות של תיבה AL4 אולי נראית פחות קריטית, אבל גם המחיר היותר ידידותי לשיפוץ הגיר הזה מהווה אחוז גבוה מערך הרכב העכשוי וכדאיות ההשקעה מוטלת בספק.

לנסר תצטרך יישו קו, אבל עדיין יש לה ערך יותר גבוה ואמינות בסיסית יותר גבוהה. כמובן, אופן הטיפול במיצובישי משפיע על אמינות, כמו בכל רכב אחר. לכן גם כאן צריך לחפש מכונית שמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא מראש קונה בזול ומשאיר לעצמו מרווח לתיקונים אם יצטרך.

מעבר לכך, כמה שידוע לי, AL4 מציגה אמינות טובה החל מ-2007-2008.

חוץ מזה, מי מבטיח לך שבלנסר הגיר יהיה במצב מצוין או אפילו במצב טוב? אפשר לחשוב שברכב יפני לא יכול להידפק הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחר לא מבטיח שום דבר.

אבל המון סיטרואנים ירדו מהכביש בגלל שהבעלים לא מצאו לנכון להשקיע 3000₪ בתיקונים כאשר הרכב שווה 5000₪.

לנסר שעדיין שווה 15 אלף₪ לא זורקים לפח בגלל תיקון של 3000₪.

אולי זאת החלטה לא כלכלית אלא פסיכולוגית, אבל זה מה שקורה בפועל.

וחוץ מזה, אני ואתה לא חייבים להסכים.

יש לי בעבודה קולגה בדיוק עם מקרה כזה - C4 מודל 2008 שהוא קנה מלובינסקי טרייד. עומדת כבר שנה בלי טסט וכנראה תימכר לברזל בגלל שצריך להשקיע כמה אלפי שקלים ( למזלו לפחות הגיר שופץ בזמנו באחריות ע"י לובינסקי טרייד ).

הוא נוסע על סובארו B3 מודל 2009 שקנה ב 15 אלף ולא מתחרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט לא נכון כלכלית - ברכב ששווה 5,000₪ אין לך באמת ירידת ערך, אז הרבה יותר כלכלי להחזיק אותו מאשר רכב ששווה 15,000₪, בהנחה לשניהם אותן תקלות (או לפחות אותן עלויות).

גם ברכב של 15,000₪ אף אחד לא יחזיר לך את מה שתשקיע כשתרצה למכור.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא כלכלי וכבר כתבתי את זה.

המון פעמים אנשים קונים ומחזיקים רכבים משיקולים אחרים.

אבל לא תצליחו לשכנע גם אותי שסיטרואן C4 מזדקן כמו מיצובישי לנסר/ סובארו אימפרזה / סיוויק/ קורולה וכו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רק בוא נזכור שברוב המקרים הסיטרואן שתוכל לקנות באותו תקציב תהיה חדשה יותר בכמה שנים (במיוחד לעומת סיביק או קורולה), דבר שמעניק יתרון.

אתה מדבר כאילו ליפניות אין בעיות בכלל, כאילו אף פעם הן לא מתקלקלות ולא סובלות מבלאי.

זה לא הגיוני, ברכב בן 9-10 די ברור שיהיו פה ושם דברים, גם אם זה יפני או קוריאני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...