Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C5 Aircross - מערכת מולטימדיה לובינסקי TOUCH

chaim052
שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי לכולם,

רכשתי החודש את הסיטרואן C5 Aircross,

שילמתי תוספת טבין ותקילין על מערכת מולטימדיה עם WAZE של לובינסקי

יש קטע ממש מוזר, כשאני מפעיל WAZE או רדיו אינטרנטי, הסאונד יוצא מתוך המערכת מולטימדיה ולא מהרמקולים של הרכב,

זה הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת במכונית שלך תומכת באנדרואיד אוטו ובאפל קאר פליי, אז למה לכל הרוחות היית צריך "לשדרג" למערכת נחותה של היבואן?

טרם ניתקלתי במערכת של יבואן כלשהו שעדיפה על שיקוף מלא של הנייד.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל תתחדש ותהנה !! לדעתי עשית בחירת רכב מצויינת.

תשתף קצת בתמונות של רכבך.

ולשאלתך, המערכת ששדרגת אליה עם הרדיו האינטרנטי, אפליקציות ו-waze משתמשת ברמקול נפרד מזה שמגיע במקור ברכב.

ככה היבואן התקין את זה.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! דיזל או בנזין ? FEEL או shine pack ?

אשמח אם תשתף קצת את ההתרשמות שלך מהרכב.

לשאלתך - יש לך apple car play / android auto מובנה כבר מהמפעל. תחבר את הסלולרי שלך ותוכל לראות הכל על המסך את waze , גוגל מפות או כל אפליקציה אחרת שתומכת ב-AA/ACP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב"דור ראשון" (נקרא לזה כך, חומרה חלשה יותר עם גרסא ישנה יותר של אנדרואיד) של המערכת, העברת השמע במוזיקה התבצעה באמצעות כבל 3.5 מ"מ,

צריך לבטל את הרמקול שמופיע בתפריט צד ימין של מערכת הטאץ' (אפשר שלא אבל ישמעו גם מהרמקול החיצוני וגם מהרכב) וברכב להיכנס למקורות שמע ולבחור AUX.

ב"דור שני" המערכת מחוברת בעזרת כבל USB, מניח שצריך לבצע את אותו דבר אבל הפעם לבחור במקור USB.

בדור ה-AUX משום מה שומעים רק ברמקולים הקדמיים ובאיכות ירודה יחסית (או לפחות ככה זה מרגיש לי), הגיוני בשבילי שבדור ה-USB סידרו ושיפרו את זה.

אמורים להסביר את זה בתהליך קבלת הרכב.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! דיזל או בנזין ? FEEL או shine pack ?

אשמח אם תשתף קצת את ההתרשמות שלך מהרכב.

לשאלתך - יש לך apple car play / android auto מובנה כבר מהמפעל. תחבר את הסלולרי שלך ותוכל לראות הכל על המסך את waze , גוגל מפות או כל אפליקציה אחרת שתומכת ב-AA/ACP.

רכשתי את הבנזין Shine pack

מצורפות תמונות

הרכב אצלי בערך שבוע,

הייתי 3 שנים עם אאוטלנדר ככה שאין ספק שזה שדרוג משמעותי,

מנוע הרכב חזק מאד ומאיץ בלי למצמץ, הרכב מבפנים מרגיש כמו רכב מנהלים מוגבה ולא כמו הטוסון שמרגיש אלנטרה גבוה.

טוענים שהכסאות נוחים בטירוף, אני עוד לא התרגלתי אליהם,

הבולמים מדהימים, ובכלל התחושה שנוסעים ברכב פרימיום ולא בעוד ג'יפון, חוץ ממערכת המולטימדיה (שעשיתי טעות ששילמתי עליה) אני מרוצה עד הגג (הפנורמי (-: )

333.jpg111.jpg222.jpg

20200220_165431.jpg

444.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את הבנזין Shine pack

מצורפות תמונות

הרכב אצלי בערך שבוע,

הייתי 3 שנים עם אאוטלנדר ככה שאין ספק שזה שדרוג משמעותי,

מנוע הרכב חזק מאד ומאיץ בלי למצמץ, הרכב מבפנים מרגיש כמו רכב מנהלים מוגבה ולא כמו הטוסון שמרגיש אלנטרה גבוה.

טוענים שהכסאות נוחים בטירוף, אני עוד לא התרגלתי אליהם,

הבולמים מדהימים, ובכלל התחושה שנוסעים ברכב פרימיום ולא בעוד ג'יפון, חוץ ממערכת המולטימדיה (שעשיתי טעות ששילמתי עליה) אני מרוצה עד הגג (הפנורמי (-: )

[ATTACH=CONFIG]527935[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]527933[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]527934[/ATTACH]

תודה רבה! תתחדש!

לגבי הכיסאות , תוכל לפרט?

למה לא לקחת דיזל? הוא יותר זול ויותר חסכוני…

ריפוד בהיר נראה נהדר! חבל שאין ריפוד בהיר עם צבע לבן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! תתחדש!

לגבי הכיסאות , תוכל לפרט?

למה לא לקחת דיזל? הוא יותר זול ויותר חסכוני…

ריפוד בהיר נראה נהדר! חבל שאין ריפוד בהיר עם צבע לבן

בגרסא הזאת הדיזל רק 5k פחות מהבנזין, ואני לא נוסע הרבה ככה שהעדפתי להנות מהרכב יותר...

הכסאות מרגישים לכל מי שנוסע איתי מאד נוחים, באמת זאת תחושה של רכב פרימיום, אני אישית לא התרגלתי אליהם, אולי זה רק עניין של זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...