Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה לרכב קטן - שנה/מחיר/דגם

Tomer Hakamati
שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

אני מחפש לקנות רכב משומש, אוטומט, לכיוון של מיני או סופר מיני ויש לי הרבה התלבטויות ואשמח לשמוע דעות נוספות.

יש לי נסיעה לעבודה בכל יום, כמעט 20 קילומטר כל כיוון (20 דקות נסיעה) מנשר ליקנעם, ויש לי חברים ומשפחה בחיפה - אז הרכב צריך לנסוע בכביש מהיר במשך קצת זמן וצריך לעשות עליות של הר מידי יום.

יש לי כמה נושאים בהם אשמח לעזרה, מוזמנים לענות גם רק על חלק:

סוג הרכב -

רכבי מיני חסכוניים יותר מסופר מיני, להבנתי, אבל אם יש נסיעות מחוץ לעיר וגם העיר עצמה על הר אז אולי משתלם יותר סופר מיני כי הם חזקים יותר?

בסופר מיני קבלתי רושם שיונדאי I20 וסיאט איביזה הן הנפוצות ביותר, לטויוטה יאריס יש אמינות גבוהה יותר (אבל מחיר יקר יותר), מיצובישי ספייס סטאר גם נראת לי אופציה זולה ופרקטית.

או ללכת רק על רכב עם מנוע TSI בשביל חסכון בדלק?

ולמה יש שם כל כך רע לרכבים צרפתיים?

סכום הכסף -

כמה משתלם כלכלית להשקיע?

עדיף רכב ישן (בן 8-10) במחיר זול ומקסימום להחליף אותו אחרי 3 שנים - ואז לא אבדתי הרבה כסף.

או לקנות רכב חדש יותר (בן 3-4) במחיר גבוהה יותר אבל יוכל לשרת אותי ליותר שנים.

או משהו בין לבין.

לצורך העניין, אני יכול לשים 60 אלף על רכב, אבל מעדיף לשים כמה שפחות, אם אפשר ב-30 להביא משהו טוב אני אשמח אבל אם לשים 60 זה משתלם יותר כלכלית לטווח הרחוק אז כנראה זה יהיה עדיף.

אופציות שיש לי על השולחן -

יונדאי I10 שנתון 2010, קילומטרז' 86, יד ראשונה פרטית (משפחה של חברים) ב-20 אלף.

סיאט איביזה שנתון 2016, קילומטרז' 24, יד ראשונה פרטית (חברים) ב- 60 אלף שקל (בערך).

היית גם אופציה של סיאט איביזה שנתון 2014 קילומטרז' 46 יד ראשונה פרטית (יד 2) ב 43 אלף שקל אבל לא הייתי מהיר מספיק להחליט והתפספס.

איזו בחירה משלושתם נחשבת נכונה יותר מבחינת חסכון כלכלי?

מקווה שלא זרקתי דברים כלליים מידי, תודה לעוזרים!

עריכה אחרונה על ידי Tomer Hakamati
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...