Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים במידה 235/40/18

yuvalsa
שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

רכשתי השבוע פורד פוקוס טיטניום 2016.

מידת הצמיגים ברכב היא 235/40/18, שערוריתית משהו.

על הרכב כרגע 3 צמיגים סינים (GOODRIDEׂׂ) וצמיג רביעי מחברה שונה (מקדימה!) שדורש החלפה.

1.חשבתי ללכת בכיוון של פלקן ZE310, מה דעתכם?

2.ההתלבטות שלי אם להשאיר 2 סינים מאחורה (הם במצב טוב ולא דורשים החלפה) או להחליף את כל ה4.

כמובן שהשיקול הוא כלכלי.

אני נוסע רגוע בדר"כ, כ6000 ק"מ בשנה. פעם ב...סיבוב מהר פה ושם נהנה מהרכב לא משהו רציני.

אני כן רגיש להתנהגות הרכב ויודע להעריך אחיזה טובה, השאלה אם הסינים מאחורה יהיו ממש נוראיים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אני הייתי מחליף את כולם. ככה עשיתי תמיד.

המידה אכן מוזרה. ראיתי שגם אצלי אני יכול לאשר מידה כזו.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

רכשתי השבוע פורד פוקוס טיטניום 2016.

מידת הצמיגים ברכב היא 235/40/18, שערוריתית משהו.

על הרכב כרגע 3 צמיגים סינים (GOODRIDEׂׂ) וצמיג רביעי מחברה שונה (מקדימה!) שדורש החלפה.

1.חשבתי ללכת בכיוון של פלקן ZE310, מה דעתכם?

2.ההתלבטות שלי אם להשאיר 2 סינים מאחורה (הם במצב טוב ולא דורשים החלפה) או להחליף את כל ה4.

כמובן שהשיקול הוא כלכלי.

אני נוסע רגוע בדר"כ, כ6000 ק"מ בשנה. פעם ב...סיבוב מהר פה ושם נהנה מהרכב לא משהו רציני.

אני כן רגיש להתנהגות הרכב ויודע להעריך אחיזה טובה, השאלה אם הסינים מאחורה יהיו ממש נוראיים?

תודה

בס"ד

הפאלקן מעולים, מורכבים בפורד שלי עם מידה טיפה שונה משלך 235/45/18.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו המידה שאיתה הרכב הגיע מהחברה, לא שונה כלום.

כמובן שעדיף שכולם יהיו זהים, אבל מדובר על 525 שקל לצמיג (הכי זול שמצאתי).

כך שאני שואל כמה נורא (או לא כל כך נורא) להשאיר את הסינים מאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי גם המלצה נוספת ממקום מומלץ פה בפורם.

אמר שלדעתו הפאלקן לא שווים 525 והם די רועשים.

הוא המליץ (אם אני לא מעוניין ב700 שקל לצמיג) ללכת כל RIKEN, דגם HOT PREFORMENCE ׁׁ(או משהו כזה).

ואז אני כבר מחליף את כל ה4 (במחיר קצת מעל 2 פאלקן)

יש המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני האחרון כאן בפורום שימליץ לרכוש צמיגים סיניים, אבל אם הם כבר על הרכב, במצב תקין, ולא מדובר בהוצאה של 200₪ לצמיג איכותי חדש במקומם אלא פי 2.5 מזה, הייתי כבר מסיים אותם ( את הזוג האחורי ), מתי שיצטרכו החלפה, וקונה בעתיד משהו איכותי יותר.

בטח לא הייתי ממליץ להחליף Goodride תקינים ל Riken.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אם כבר קונים צמיגים במחיר כזה, הייתי קונה זוג Goodyear effecient grip perfomance

https://tires4u.co.il/tire-service?tire=4691&cs=1&diameter=9&aspectRatio=10&width=21

לא כתבת מה קוד עומס ומהירות הרשומים ברישיון הרכב.

זה חשוב, כי קוד עומס חייב להיות זהה בכל הצמיגים וקוד מהירות לא פחות מזה שרשום, כאשר צמיגים עם קוד מהירות יותר גבוה צריכים להיות מאחורה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

נמחיר לצמיג במידה כזו לחברה בינונית פלוס, הוא סביר בהחלט מה גם שהצמיג קיבל בקורות טובות פלוס באתר tyrereviews.co.uk.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה רשום על ה GOODRIDE ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך, ע"פ הוראת הרישום ניתן להרכיב צמיגים עם קוד עומס/מהירות מופחת מהמצוין ברשיון הרכב.

כמובן שיש לבצע רישום שינוי במכון רישוי, במידה ומרכיבים צמיג בעל כושר אחר מורשה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה צמיג אתה מדבר?

ברישיוןצרכב רשום w 95 235/40/18

אז הצמיגים שצירפתי בלינק בהודעה מס. 8 (של GOODYEAR ) מתאימים בול והם עדיפים על ה RIKEN שצמיגאי מנסה למכור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...