Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 2016 עם 103K ק"מ

capri77
שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

פיג'ו 208 2016 עם 103K ק"מ מליסינג של לובינסקי טרייד.

במידה והרכב עובר בדיקה /תוצאות הבדיקה מטופלות.

האם יש משמעות לקילומטראז הגבוה?

אם לא יהיו בעיות מיוחדות או הפתעות גדולות בחיים, הרכב יהיה אצלי לפחות 4-5 שנים כנראה. עם ממוצע של פחות מ15 אלף ק"מ בשנה, ככל הנראה. כך שאצלי צפוי להתחיל להתקרב ל200K..

בנוסף, למה חשוב לשים לב בהיסטוריית הטיפולים?

מודה שעברתי עליה בלי להתייחס לתאריכים למשל אם כמות הטיפולים, אלא רק לתוכן(מה נעשה בכל טיפול).

למשל רצועת הטיימינג הוחלפה ב72 אלף ק"מ, לאחר שנדלקה נורה.

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טיימינג אכן מחלה של הדגם ולכן הוחלפה, עוד מוקדם לדעת אם הטיימינג החדש מאריך חיים.

הרכב נסע מעל הממוצע אך מצד שני אצלך הק״מ יתאזן.

איזה רמת איבזור הרכב?

האם בדקת שהמחיר שמוצע לך טוב ביחס להיצע ביד 2?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לרכוש אחת עם ק"מ כ"כ גבוה שיש בטרייד מוביל וביד 2 לא מעט 208 עם ק"מ נמוך הרבה יותר?.

לובינסקי טרייד הרבה פעמים דורשים על הרכב מחירון משוקלל ולא מורידים הרבה.

תבדוק בטרייד אין של עוד יבואנים כמו אוטוסנטר/קראסו טרייד וכו' וכמו שנאמר לפניי- תבדוק בעצמך מה מחירון לוי יצחק ותבדוק את השוק ביד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מודעת לבעיית הרצועה לפי המידע שיש פה בפורום.

רמת אבזור טובה, זה דגם active(כנראה פרו, לא בכל מקום יש התייחסות לפרו). חיישני רוורס, מובילאיי, מסך מולטימדיה, חיישני לחץ אוויר...

וכן, האמת שהמחיר נראה בהחלט בסדר, אם כי עדיין במו"מ על המחיר.

טיימינג אכן מחלה של הדגם ולכן הוחלפה, עוד מוקדם לדעת אם הטיימינג החדש מאריך חיים.

הרכב נסע מעל הממוצע אך מצד שני אצלך הק״מ יתאזן.

איזה רמת איבזור הרכב?

האם בדקת שהמחיר שמוצע לך טוב ביחס להיצע ביד 2?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטרייד מוביל דווקא אמרו שאין להם כ"כ מה להציע, וגם הרגשתי שמורחים אותי... אולי נפלתי על סוכן ספציפי, אבל ממש לא יצאתי משם בהרגשה טובה.

ההצעה היחידה שהייתה שם הייתה של 308 גם כן עם ק"מ גבוה(קצת פחות מזו לשנה, אבל עדיין לא ק"מ נמוך).

המחירים שם היו גבוהים יותר לכל הרכבים וללא אחריות(האחריות רק בתוספת תשלום נוספת).

אגב, אם הם מקבלים את רוב הרכבים שלהם מלובינסקי טרייד, ההיגיון אומר שבלובינסקי יישארו הרכבים הטובים יותר, לא?

ונורא קל לומר שיש הרבה ביד 2... כולם אומרים את זה, עד שהם באמת צריכים לחפש רכב לעצמם, בלי קשרים וחברים במקומות הנכונים/עם הרכבים הנכונים...

אתה קצת חווית את זה בעצמך, ראיתי את הפוסט שלך לפני קניית ההונדה...

אני כבר מחפשת הרבה מאד זמן, חודשים, אולי אפילו שנה ויותר, ותמיד כולם חושבים שיש המון הצע ואיך לוקח לי זמן

(לא התחלתי מפיג'ו, חיפשתי רכבים אחרים, כמו הונדה ג'אז ומאזדה 2, בתקציב יותר גבוה, עברתי לפיג'ו בין השאר כשהתייאשתי מהחיפוש ונמאס לי מהבלאגן, ובשל אילוצים ובלתמים שקרו במהלך השנה נאלצתי/בחרתי לצמצם קצת בתקציב, וכבר בלתי אפשרי להמשיך לחפש לנצח, בינתיים כבר פחות או יותר נשארתי לגמרי בלי רכב כי שלי בזמן הזה הלך ודעך).

כשאתה בודק בפועל ועובר על תוכן המודעות, או מתקשר, או אף מגיע לראות את הרכב, אתה מגלה שאין הרבה אופציות כמו שזה נראה. דגם פחות מאובזר, רכב מהשכרה, ק"מ לפעמים לא הרבה יותר נמוך או אפילו יותר גבוה, פרטים לא נכונים במודעה או אפילו בטלפון, סיפורי סבתא בשפע, או שהרכב בנהריה כשאני מהמרכז.

חלק עצום מהמודעות ביד 2 הן לא של ידיים פרטיות אלא מגרשים קטנים או סוחרים מוסווים.

במקרה הזה, נראה שהמחירים שמבקשים ביד 2 די דומים למה שבלובינסקי הציעו לי, הרבה פעמים דווקא על הדגם הפשוט יותר. ספציפית לא רואה כרגע הצע עצום של הרכב הספציפי הזה. (או רכבים אחרים... חיפשתי כבר כמעט כל סוג רכב שיכול להיות רלוונטי לצרכים).

לא קיבלתי מחיר רצפה, אך עושה רושם שקיבלתי מחיר סביר... פחות או יותר. מאחר ואצלם גם יש שנתיים אחריות, אני לוקחת בחשבון שזה כלול כך או אחרת בעלות הזו.

ואכן, ק"מ גבוה, אחרת כבר הייתי היום אחרי בדיקה מטעמי במכון בדיקה. עדיין מתלבטת בדיוק בגלל זה, ובאתי להתייעץ פה כדי להבין מה יכולות להיות ההשלכות המכניות.

קרסו ממה שראיתי מציעים פחות או יותר רק רנו, פחות רלוונטי מבחינתי.

אוטוסנטר זה בערך המקום היחיד שעוד לא הייתי בו ושוקלת בהחלט לקפוץ אליהם. הייתי בערך בכל מקום אחר כבר...

הפיג'ו בסופו של דבר נשקלת בגלל שילוב של מחיר, עם בטיחות ביחס לגודל הרכב, ובונוס נחמד של נוחות נהיגה/ישיבה ואבזור נחמד (רוב הסופר מיני בתקציב שלי רחוקות מלהיות בעלות בטיחות סבירה).

מה שכן, מרגישה שהעובדה שאני אישה גורמת לחלק מהמגרשים, גם הגדולים, לזלזל בי. לא בכל מקום, לא גורף לכולם. אבל לגמרי נתקלת בזה. מתסכל מאד.

למה לרכוש אחת עם ק"מ כ"כ גבוה שיש בטרייד מוביל וביד 2 לא מעט 208 עם ק"מ נמוך הרבה יותר?.

לובינסקי טרייד הרבה פעמים דורשים על הרכב מחירון משוקלל ולא מורידים הרבה.

תבדוק בטרייד אין של עוד יבואנים כמו אוטוסנטר/קראסו טרייד וכו' וכמו שנאמר לפניי- תבדוק בעצמך מה מחירון לוי יצחק ותבדוק את השוק ביד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ההתעקשות על מאזדה 2 והחיפוש אחריה הביאו לזה שאני כבר הרבה חודשים מחפשת רכב ובסוף כבר נשארתי בלי רכב, לא הישן שלי ולא חדש.

מאזדה 2 הפכה למיתולוגיה. אפשר, אולי, בקושי, למצוא את הדגם שלפני שנוספו מערכות בטיחות, במחיר גבוה.

בלתי אפשרי למצוא רכב מסוף 2015 ומחיר שיורד מ55 אלף או יותר.

ממה שקראתי פה בפורום ובכלל, מאזדה 2 מ2013 או 2014, או תחילת 2015 לפני ששונתה, לא תהיה בטיחותית במיוחד, לא מאובזרת בכלל, כנראה לא הכי נוחה(לא הייתה לי הזדמנות לנהוג על כזו), במחיר די גבוה, כך שפרט לאמינות ושוק במכירה, התעוררו בי ספקות שיש לה יתרונות.

אני צמודה למודעות, כשיש משהו רלוונטי, שזה נדיר, מתקשרת אפילו עשרים דקות או פחות אחרי שהמודעה עלתה ונענית שהרכב כבר נמכר.

התחלתי לחפש כזו מזמן. בתקציב סביר. אי אפשר היה למצוא.

חשבתי שהמחיר יירד. בכל זאת, שנתון התחלף בינתיים. כלום.

בינתיים נאלצתי/החלטתי גם לרדת קצת בתקציב, מאחר וראיתי שממילא אין תמורה לתקציב המקורי והרגשתי שאני ממילא רודפת אחרי איזו רוח רפאים שהיא אגדה אורבנית....

ק״מ ממש גבוה יחסית לשנתון

רד מהעסקה וחפש רכב אחר, לא חסר כאלה..

למה לא ללכת על מאזדה 2?

מלבד השקט שהוא ייתן לך באמינות, לדעתי מדובר ברכב טוב יותר.

גם מאובזרת בגירסת הpure white

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המחיר, אין מה לעשות היא תהיה יקרה יותר מהפי׳גו.

אבל גם ירידה בשנתון ל15 עדיין תהיה קנייה טובה יותר לטעמי.

לגבי איבזור ממש לא נכון

גירסאות הדינמיק והpure white עם איבזור עדיף מהפיג׳ו. ויש להתמקד בגירסאות אלו.

לגבי הנוחות מנסיון אישי ה2 לי הייתה בסדר גמור והכי חשוב מאד מהנה לנהיגה ומרגישה נמרצת וזריזה.

תגובות הגיר במאזדה לטעמי עדיפות בהרבה מהפיגו.

אבל אם תקציב זה עניין, פה כבר זה שיקול שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים המומלצים של מאזדה 2, למיטב הבנתי, הם מסוף 2015.

רכבים שעלו לכביש בסוף 2015 קשה מאד מאד מאד למצוא כי הם מעטים ונחטפים, למרות מחיר שעובר את ה50 אלף (שנתון 2016 כבר קופץ לסביב ה60 אלף).

אם יורדים לתחילת 2015(או לשנתון 2014), המחיר אכן יורד, אבל אז אפילו הדינמיק מגיעה ללא אבזור, לפי מה שראיתי.

חפירות פה בפורום העלו שהדגם הקודם של מאזדה 2(2014 או תחילת 2015) היה חלש יותר, ובטיחותי כנראה פחות.

אשמח לגלות שאני טועה, מאזדה 2 2014, אפילו תחילת 2015, לא נפוצות, אבל לפעמים לפעמים עוד אפשר למצוא.

השאלה אם מאזדה 2 2014 או תחילת 2015, תהיה באמת באמת עדיפה על פיג'ו 208 2016, למשל, כי זו ההשוואה הרלוונטית.

(מוסיפה שבשנה של מעבר על מודעות ביד 2 ובקומו, לא ראיתי אפילו פעם אחת פיור וייט למכירה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי פיור וויט, כנראה בגלל הגבלת המחיר, כלומר הן פורסמו ביד 2 במחירים קרובים ל 60 אלף לשנתון 2015 למשל...)

לא נהגתי על מאזדה 2, כך שאין לי אפשרות להביע עליה דיעה אמיתית...

לעומת זאת, פיג'ו 208 לעומת מיצובישי ספייס סטאר - ה208 עדיפה ממש, לגמרי, מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תפחדי מהקילומטרז׳, אם הרכב טופל בזמן עם שמנים איכותיים אין סיבה שלא יגיע ללא תקלות ל250,000 ק״מ בקלות. כמה הם דורשים על הרכב ?

איך היא תוכל לדעת אם בוצעו טיפולים בזמן ואם אילו שמנים?

אני בספק אם טריידמוביל מספקים היסטוריה שכזו על הרכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...