Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 גרנד פיקאסו 2015 - נשם מיכל דלק תקול, 10,000 ש"ח?

esorek
שימו לב! השרשור הזה בן 1128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצילו!!! אני נמצא במוסך מורשה סיטרואן עם נורית אזהרה על תקלה במנוע. רכיב אנג'י התריע על צילנדר 1 ו - 2, misfire detected.

הרכב נגרר למוסך מורשה ולאחר שעה, אבחנו שהנשם מיכל הדלק לא תקין ועלות העבודה והחלק יחד, 10,000 ש"ח (מתוך זה, 1,000 ש"ח עבודה).

יש מה לעשות בעניין? אנא סייעו!

תודה, ערן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפוי. שיטת מצליח. זו תקלה ידועה בדגם הבנזין. גם המוסך יודע את זה אבל מתמם. הייצרן לוקח עליו את התיקון.תבקש מהמוסך שיבקש רצון טוב ובמקביל צור קשר עם שירות לקוחות לובינסקי. תגיד להם שהרכב שלך גם קיבל את התקלה בקניסטר דלק ואתה מבקש השתתפות היצרן בתקלה הזו (שהיא כאמור סידרתית ). בסופו של יום אתה אמור לשלם על העבודה בלבד.

אתה לא בראשון והאחרון עם התקלה הזו. לעתיד: תמנע מלמלא את המיכל דלק עד סופו. כשהמשאבה קופצת בתדלוק בפעם הראשונה: תעצור.

אם היבואן מחליט להתעמר בך אז צפה להוציא 5000 ש"ח במוסך פרטי (לפחות זה לא 10K) .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה היא במיכל הדלק ולא בקניסטר. דלק עובר למיכל הקניסטר דרך שסתום לקוי במיכל הדלק ומיכל הפעיל בקניסטר איבד את תיפקודו. הדלק שנמצא במיכל הקניסטר נשאב לסעפת היניקה ומרכיבה את המצתים. הסכום הוא עבור מיכל דלק ומכל קניסטר חדשים עבודה ומעמ.

כמו שאמר קודמי אפשר לחיות עם התקלה אם לא ממלאים מיכל מלא.

עריכה אחרונה על ידי ITSIK A
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אנני טועה היה על זה ריקול או TSB .

רכב של חבר שניקנה מלובינסקי טרייד לא מזמן נתקל באותה התופעה. תוקן ללא עלות .

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפוי. שיטת מצליח. זו תקלה ידועה בדגם הבנזין. גם המוסך יודע את זה אבל מתמם. הייצרן לוקח עליו את התיקון.תבקש מהמוסך שיבקש רצון טוב ובמקביל צור קשר עם שירות לקוחות לובינסקי. תגיד להם שהרכב שלך גם קיבל את התקלה בקניסטר דלק ואתה מבקש השתתפות היצרן בתקלה הזו (שהיא כאמור סידרתית ). בסופו של יום אתה אמור לשלם על העבודה בלבד.

אתה לא בראשון והאחרון עם התקלה הזו. לעתיד: תמנע מלמלא את המיכל דלק עד סופו. כשהמשאבה קופצת בתדלוק בפעם הראשונה: תעצור.

אם התיקון הוא החלפת מיכל פחם פעיל ומיכל דלק, איך במוסך לא מורשה יבואן זה עולה חצי מהעלות? הם משיגים חלקים כאלו בחצי מחיר? או חלקים מפירוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכר שבעבור אותו רכב ,רק מנוע דיזל, עבור מיכל אחר (אוריאה) גם רצו ₪10K?

רחנמא לצלן : גם שם בעיה בנשמים.

בכל מקרה , אני מקווה שלובינסקי ילכו לקראת הלקוח , כי אם כל תקלה סדרתית ברכבי יד2/3 תעלה ₪10K , זה יהרוג אותם מבחינת השוק וישרש את התדמית הצרפתית . בלי לדעת אם פרטי ה TSB , אני מעריך שגם פה היצרן הרחיב אחריות ל 60/150000 .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 18.2.2020 בשעה 10:46, esorek כתב:

הצילו!!! אני נמצא במוסך מורשה סיטרואן עם נורית אזהרה על תקלה במנוע. רכיב אנג'י התריע על צילנדר 1 ו - 2, misfire detected.

הרכב נגרר למוסך מורשה ולאחר שעה, אבחנו שהנשם מיכל הדלק לא תקין ועלות העבודה והחלק יחד, 10,000 ש"ח (מתוך זה, 1,000 ש"ח עבודה).

יש מה לעשות בעניין? אנא סייעו!

תודה, ערן

היי ערן,

מה קרה עם הנושא בסוף?

אני במצב דומה, יש לי תור למוסך המרכזי של סיטרואן ב24.3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.2.2020 בשעה 08:30, save כתב:

במסגרת הקבוצה בפייסבוק יש כמה עשרות רכבי פיגו עם 1.6 בנזין וטרם ראיתי מישהו שהתלונן על תקלה כזאת.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דפי טיפולים שבהם הוחלף הרכיב כבר יצא לי לראות .
אין לי ממש כבוד לפייסבוק. מצטער מרק.
הכי מצחיק בתקלה הזו זה סרטון שמישהו מתדלק והדלק מבעבע החוצה מתוך המיכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לכבוד ולא קשור לפייסבוק,קשור לסטטיסטיקה נטו,למשל את ההחלפה של המיכל אוריאה בדיזלים ראיתי כמה פעמים שהחליפו,אם זה היה משהו סדרתי ב1.6 בנזין הייתי רואה את זה פעם,פעמיים לפחות.

דרך אגב גם ב1.2 זה לא קרה אפילו פעם אחת ויש הרבה 1.2.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. לא קורה במנוע 1.2
אבל במנוע פרינס משופר יצא לי לראות יותר משתי בדיקות ואז באקסרפולציה אתה מבין שמשהו פה רקוב. זה ירשם בהיסטוריה כהחלפת מיכל דלק.
https://carsforum.co.il/index.php?/topic/686895-Picasso-2016-בנזין---נורת-תקלה-אחרי-תדלוק#entry6157105

הודעה מס 24 פה
https://carsforum.co.il/index.php?/topic/660803-C4-פיקאסו-קצר---מעקב-מתגלגל#entry6156878

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...