Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק לרכב שכור בגרמניה - האם חברת הרץ צודקת?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

החזרתי אתמול רכב במינכן אחרי 5 ימים, זו אולי הפעם ה 20 שאני מחזיר רכב לחברת השכרה, ודבר כזה אף פעם לא קרה לי.

הרכב הוחזר כאשר הוא מלוכלך באבק האפור הדביק שיש כאשר נוסעים באזורים גשומים (הרבה רכבים הוחזרו כך, זה לכלוך טבעי ולא מרגש) ולכן גם אם היתה שריטה על הרכב לא באמת היתה אפשרות לראות אותה.

חשוב לי ציין שאני מאלו ששומרים על הרכבים, ובכל זמן שהותי ברכב לא היה כלום.

אחרי החזרתי הבחור של ההשכרה עשה סיבוב סביב הרכב, ואז בא אלי ואמר שיש מכה ליד הדלת הקדמית. לא הבנתי על מה הוא מדבר וביקשתי לראות, ואז מה שראיתי היה את הדבר הבא:

הבחור "ניקה" עם היד אזור של 15*15 ס"מ, במקום הקבוע שבו יש את הדפיקות של "פתחו עלי דלת", והראה לי עם קרטון בדיקה שיש גלים שם, ולכן זה אומר שהחזרתי רכב עם דפיקה. תמונה מצורפת עם חץ על ה"גל".

בשפשוף של הפח הוא ישר ואי אפשר להרגיש את זה, וגם במבט בעין בחיים אי אפשר לעלות על דבר כזה, בטח ובטח לא בחניון של חברת השכרה, ותכלס אני חייב לציין שגם אם הרכב היה עומד באור שמש והייתי רואה את זה לא כנראה שלא הייתי טורח לציין את זה כי כל רכב בן שנה-שנתיים מלא בכאלו.

שורה תחתונה, לקחו 250 אירו על הנ"ל.

האם אתם חושבים שזה נזק שאני אחראי עליו?

יש לי בכלל מה לעשות מול חברת ההשכרה?

ושאלה נוספת - יש לי ביטוח ביטול השתתפות עצמית שעשיתי במסגרת ביטוח הנסיעה - האם הוא תופס? רשום שם משהו כמו "החזר על השתתפות עצמית" אבל במקרה הזה רשום שהחיוב הוא על נזק קל.

אני חייב לציין שבתחושה שלי זו פשוט גניבה. לא רואה דרך אחרת לתאר את זה.

מפליא אותי שב2020 חברות גדולות מתנהגות כך.

הרץ.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התמונות שהעלת קצת מטושטשות. בפעם הבאה עדיף לצלם וידאו כשמזיזים את היד לאט משמאל לימין ואז יהיה אפשר לראות יותר טוב את העיוות בפח.

אני לא יודע אם חברת ההשכרה רימתה אותך בכוונה או שבאמת התווספה מכה לרכב בזמן שהיה אצלך.

הבעיה היא שמחירי התיקון שהם גובים מאוד גבוהים. אין באמת דרך לדעת כמה באמת זה עולה להם ובגדול הם יכולים להקריץ איזה מחיר שירצו, גם אם התיקון פשוט.

בגלל זה אני תמיד לוקח ביטול השתתפות עצמית בחברת ההשכרה. זה יקר אבל השקט הנפשי שווה לי את זה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מחזק את דבריו של שוגיפלקס, שכרתי מרצדס חדשה לגמרי עם חבר בשדה"ת במינכן כולל ביטול השתתפות עצמית, באחד העיקולים באזור האלפים, שיפשפנו את הג'אנט קשות (19 אינץ', חתך נמוך), בעת ההחזרה של הרכב, נציג חברת ההשכרה עשה סיבוב סביב הרכב, ראה את ביטול ההשתתפות בחוזה, הוציא קבלה מהמכשיר שאין להם תביעות כלפינו וסאלאמת.

חשוב מאוד לבצע את הביטול הזה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד לוקחים ביטול השתתפות עצמית. לא תמיד אפשר לקחת ביטול ולפעמים הוא מכפיל את עלות ההשכרה.

לנושא: לדעתי זו גניבה לאור יום, מצד שני אני לא סבור שיש לך מה לעשות לחברת ההשכרה חוץ מפשוט לא להשכיר שם שוב ולפרסם את הביזיון הזה בכל מקום.

אתה יכול להפעיל את הביטוח ביטול השתתפות החיצוני שלך ולקבל את הכסף בחזרה.

בגלל זה אני לוקח רכבים רק מ Sixt ואם אין בנמצא משהו במחיר סביר אז Avis עם ביטול מלא של השתתפות עצמית (כי אפשר דרך Avis ישראל בזול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק לשם כך קיים ביטוח ביטול השתתפות עצמית.

אל תחפש צדק! יש לך ביטוח הנותן לך כיסוי.

נ.ב. אני תמיד שוכר רכב דרך סיקסט בגלל שאצלם ביטול השתתפות עצמית הוא ישיר ולא דרך חברת ביטוח ישראלית.

אני כטתב זאת מנסיון של 3 מרצדסים ו-BMW אחת שנגרמו להם נזקים קלים ואני לא שילמתי סנט אחד.

אני גם משלם במעמד ההשכרה ביטוח על צמיגים, מראות ושמשות למען שקט נפשי. לא רוצה להתעסק בארץ זרה עם רכב שכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור אמר שהחזיר רכב 20 פעם ולא היתה לו בעיה. אני מניח שב 20 הפעמים האלה חסך הרבה יותר מאשר 250 היורו האלה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא שמציינים את Sixt, אין ממש ברירה אלא לקחת ביטול השתתפות מלא אצלם, כי הם ידועים בטריקים שלהם לנסות ולגבות עבור נזקים שלא היו ולא נבראו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע ואין לי וויכוח על זה, אבל העובדות והדיווחים בשטח (בשטח = בפורומים השונים) שונים מאוד. גם עלי הם ניסו את זה, ואני לקוח פלטינום שלהם. עם אוויס זה לא קרה לי מעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אם אתה רוצה לבדוק דיווחים קרים בשטח הרי של Sixt יש את הדירוג הגבוהה ביותר ב rentalcars

מן הסתם הדירוג של כל החברות שם לא מדהים כי אנשים בעיקר הולכים להשאיר ביקורת כאשר הם לא מרוצים

אבל זו הסטטיסטיקה הקרה היחידה שזמינה לנו - ובה Sixt מובילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מכיר את הדירוג שם, אבל כן עוקב בפורומי תעופה/נסיעות.

כנוסע ושוכר מתמיד מאוד, אני מכיר לא מעט אחרים כמוני עם חוויות דומות. אגב זה לא עוצר אותי מלשכור מהם (אם כי בארה״ב לפחות אני מוצא את הרץ זולים יותר ועם צי מגוון ומעניין בהרבה), אני פשוט נזהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ביטוח החזר השתתפות עצמית? התקשר אליהם ושאל. קרוב לוודאי שאתה מכוסה, חברת ההשכרה תגבה את ה-250 אירו מכרטיס האשראי בלי לשאול אותך, אתה תגיש תביעה לביטוח הישראלי וקרוב לודאי שהכסף יחזור אליך מהר מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים. ננסה לתבוע.

במקרה הספציפי ביטול השתתפות היה עולה בערך כמו התשלום שהם רוצים עכשיו.

עקרונית ברוב המקרים אני באמת שוכר עם זה, הפעם הלכתי על בלי (כי קיבלתי מחיר טוב בגלל שהשכרתי כלקוח FIVE STAR).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...