Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק לרכב שכור בגרמניה - האם חברת הרץ צודקת?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב לציין שכשאני משכיר בחברות הגדולות עם ביטול השתתפות עצמית, בחצי מהפעמים בכלל לא בודקים אותי. שואלים אותי האם אני זה עם הביטוח, והאם אפשר את המפתחות ולך לשלום.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קרה לי פעם עם אוויס, גם במינכן. הבודקים שם הם עובדים של כל החברות אם אני לא טועה, ככה שזה לא ספציפי לחברה.

מה שעשיתי היה לשלוח מכתב לחברה שאני מבקש פרטים נוספים ופירוט מדויק של הנזק והתיקון. בתשובה הם שלחו לי שהם בדקו שוב ואכן הנזק הוא מינימלי לכן לא יחייבו אותי. שווה לנסות.

במקרה שלי זה היה ציפ שעף על הזכוכית הקדמית ממשאית. רצו משהו כמו 300 יורו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך החזר השתתפות עצמית תפעיל אותו - כבר שילמת עליו אז למה לא לממש?.

אני נמנע בכל מצב מלקחת רכב שכור ללא כיסוי מלא, בנורווגיה עשיתי ככה בזמנו כי לא מצאתי אף חברה שעושה כיסוי מלא ואת הכיסוי השלמתי עם החזר השתתפות עצמית.

אני משתמש המון באוויס ישראל בשביל השכרות בחו״ל ובעבר עשיתי אותו דבר עם שלמה סיקטס(שמה יש המון הגבלות על מאיפה אפשר לאסוף רכב ולכן לא תמיד רלוונטי - מה גם שהיה לי אירוע מאוד לא נעים איתם ברומניה).

לגבי אוויס, לא תמיד אהבתי את הרכבים שקיבלתי מהם - בצרפת רנו מגאן הפכה לטיפו, במנצ׳סטר יונדאי i30 הפכה לפיג׳ו 2008 ששודרגה לגולף דיזל שבסוף גם הסריחה מסיגריות ובפורטוגל קיבלתי פונטו עירומה מכל אבזור לחלוטין(היו כמובן גם השכרות שהם יצאו ממש בסדר, אבל סיקסט בדרך כלל היו הרבה יותר טובים ברכבים שהם נתנו).

בגלל שהם הכי זולים בסקר מחירים בשילוב ביטול השתתפות עצמית אז אני בדרך כלל בוחר בהם.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכל רכב השתתפות עצמית מקסימלית. כאן החיוב שלי הוא על "נזק".

בהנה הפשוטה שלי זה לא אותו דבר.. לכן שאלתי כאן.

בכל מקרה הגשתי תביעה ונראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעם עם אוויס, גם במינכן. הבודקים שם הם עובדים של כל החברות אם אני לא טועה, ככה שזה לא ספציפי לחברה.

לא בדיוק, יש להם סוגים של שיתופי פעולה, ובודקים יכולים להיות של חברה מסוימת או של שתי חברות - זה הכי הרבה שנתקלתי נדמה לי הרץ ואוויס אבל לא סגור על שמות החברות.

יורופקאר שמהם שכרתי פעמיים במינכן זה עובדים רק שלהם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעשיתי היה לשלוח מכתב לחברה שאני מבקש פרטים נוספים ופירוט מדויק של הנזק והתיקון. בתשובה הם שלחו לי שהם בדקו שוב ואכן הנזק הוא מינימלי לכן לא יחייבו אותי. שווה לנסות.

לא בדיוק, יש להם סוגים של שיתופי פעולה, ובודקים יכולים להיות של חברה מסוימת או של שתי חברות - זה הכי הרבה שנתקלתי נדמה לי הרץ ואוויס אבל לא סגור על שמות החברות.

יורופקאר שמהם שכרתי פעמיים במינכן זה עובדים רק שלהם.

החזרת הרכב היא בטור משותף של כל החברות.

את הבדיקה ביצע נציג של הרץ עם תג עובד ומסופון של הרץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קל להתבלבל כי כולם מחזירים את הרכב באותו מקום - אבל אם תשים לב לכל חברה יש את הנציגים שלה עם המדים של החברה וכו'.

נדמה לי ש MUC זה המקום שהחזרתי בו הכי הרבה רכבים בשנים האחרונות.

בכל מקרה

תמיד לעשות ביטול השתתפות עצמית (חיצוני!), עולה גרושים ונותן שקט נפשי

עריכה:

פותש הקדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שכשאני משכיר בחברות הגדולות עם ביטול השתתפות עצמית, בחצי מהפעמים בכלל לא בודקים אותי. שואלים אותי האם אני זה עם הביטוח, והאם אפשר את המפתחות ולך לשלום.
יש הבדל בין ביטול השתתפות עצמית להחזר השתתפות עצמית.

בביטול חברת ההשכרה עצמה סופגת את זה ולכן הם לא בודקים בכלל.

בהחזר השתתפות עצמית הם בודקים ואז גורם מבטל אחר מחזיר.

יש יתרון בביטול אבל גם ההחזר עובד בסדר מהניסיון המועט שלי.

לא בכל המדינות ניתן לעשות ביטול. זה קשור לחקיקה במקום והרציונל הוא שהיעדר כל סיכון לנהג עלול להוות גורם מסכן.

אבל אז אפשר לבטח על ידי הגורם המתווך (אלדן בארץ נגיד) ביטוח החזר השתתפות עצמית.

פעם אחת ברומניה בחברה מקומית (אך גדולה ומוכרת ששכחתי את שמה) הם מגדירים משהו אפילו גורף יותר מביטול. הם אומרים שהם כלל לא בודקים את הרכב. המדובר בג'יפ כך שזה באמת כיסוי רציני.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזרת הרכב היא בטור משותף של כל החברות.

את הבדיקה ביצע נציג של הרץ עם תג עובד ומסופון של הרץ.

אם תשים לב טוב הטור בשלב מסוים מתפצל, לכל חברה יש את המסלול שלה.

ממש כמה מטרים לאחר הכניסה לחניון המקורה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שקיבלתי B-CLASS משופשפת מכל כיוון אפשרי באנטרפרייז בספרד, בהחזרה ניסו להפיל עלינו את השריטות וישר שלחנו להם וידאו של מצב הרכב הגמור הזה בזמן הקבלה.

אני תמיד עושה וידאו מקרוב על כל האיזורים הבעייתיים בזמן הקבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שקיבלתי B-CLASS משופשפת מכל כיוון אפשרי באנטרפרייז בספרד, בהחזרה ניסו להפיל עלינו את השריטות וישר שלחנו להם וידאו של מצב הרכב הגמור הזה בזמן הקבלה.

אני תמיד עושה וידאו מקרוב על כל האיזורים הבעייתיים בזמן הקבלה.

גם אני עושה.

כאן זה נזק שאי אפשר לראות בעין, בטח לא בוידאו. זאת הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים התבלבלתי, מה עדיף - ביטול השתתפות עצמית חיצוני או של החברה עצמה?

אני לרוב משתמש בPASSPORTCARD לביטוח רגיל, והבנתי שיש להם גם ביטול השתתפות להשכרת רכב, זה כדאי?

אם זה עובד כמו שאר הביטוחים שלהם אז יוצרים איתם קשר ומשתמשים באשראי שלהם..

וד"א, לגבי הביטוח על הצמיגים ומראות וכל הדברים הקטנים, ביטול השתתפות עצמית חיצוני עוזר בדברים האלה או שחייב של חברת ההשכרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת נוחות עדיף ביטול השתתפות עצמית בחברת ההשכרה, אתה מחנה את הרכב בחניון, מוסר את המפתחות פונה לדרך, בלי עיכובים.

מבחינת מחיר - כל מקרה לגופו, אבל בדרך כלל ביטוח החזר השתתפות עצמית יהיה יותר זול.

יש מקרים בהם כלל לא ניתן לקבל ביטול השתתפות עצמית בחברת ההשכרה, נותרת רק אופציית הביטוח המשלים.

בשכירות האחרונות שלי הזמנתי את הרכב מאוויס דרך האתר הישראלי, המחיר היה טוב כולל ביטול השתתפות עצמית מלא וגם הרחבות כיסוי כמו שמשות. הוכיח עצמו לפני מספר חודשים כאשר באותה תקופת השכרה גם פגעו בי מאחור ברמזור וגם פרצו לרכב (החלופי), לא היה חיוב ואפילו לא ביורוקרטיה (חוץ מדוחות המשטרה, אבל מאלה אי אפשר להמנע בשום מקרה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלם להם 250€

קח קבלה ודוח נזק והפעל את הביטוח בארץ. בשביל זה הוא קיים. סרוק להם את המסמכים בצירוף צ'ק מהבנק שלך. תוך שבוע הכסף אצלך חזרה בבנק. עשר דקות עבודה.

עשיתי את זה מספר פעמים. לא סיפור. סיבת הנזק בכלל לא חשובה.

בסיקסט הביטוח שכולל הכל מחריג מרכב וצמיגים ועוד משהו. לכן גם שם אני רוכש ביטוח נוסף מהארץ

או מנוי שנתי ב rentalCovers

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלם להם 250€

קח קבלה ודוח נזק והפעל את הביטוח בארץ. בשביל זה הוא קיים. סרוק להם את המסמכים בצירוף צ'ק מהבנק שלך. תוך שבוע הכסף אצלך חזרה בבנק. עשר דקות עבודה.

עשיתי את זה מספר פעמים. לא סיפור. סיבת הנזק בכלל לא חשובה.

בסיקסט הביטוח שכולל הכל מחריג מרכב וצמיגים ועוד משהו. לכן גם שם אני רוכש ביטוח נוסף מהארץ

או מנוי שנתי ב rentalCovers

עשיתי את זה כבר.

כל כך מרגיש אותי מה שהם עשו שאני ממשיך במקביל בתהליך מולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...