Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנתיים וחצי אחרי קבלת משלוח - TNT טוענים שהחשבונית לא שולמה.

Niro Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לחברי הפורום היקרים.

המקרה קצת ארוך - אך שווה קריאה.

לפני שנתיים וחצי ביצעתי הזמנה מUK של גיר לרכב שלי.

הגיר נשלח עם TNT ישירות אלי, התקבל במחסן שלהם וכל העבודה מול רשות המיסים בוצעה דרכם.

הוסכם על תשלום במזומן על המיסים + עמלות שלהם, המשלוח הגיעה, שולם, הושארה קבלה והחיים המשיכו.

לאחר כמה חודשים התגלה תקלה בגיר, מכיוון שהגיר הוזמן דרך דילר מורשה רנו, הוא ביקש לשלוח אליו את הגיר קומפלט, שעלות המשלוח כמובן עליו.

הגיר נשלח חזרה עם TNT, בוצע גם אימות מול המכס שהקוד גיר ומקט נרשמו (על פי בקשת הדילר - הרעיון היה לסדר מה שצריך ולהחזיר לי גיר תקין).

בוצע המשלוח חזרה ואחרי כחודש הגיר נשלח אלי שוב, הפעם על ידי DHL, משום מה הדילר בחר חברת שילוח אחרת, והחליט שכל המיסוי וכל העלויות על החבילה יהיו עליו.

ככה יצא ששוב, שולם שוב, מכס מעמ עמלות וכל המסביב על הגיר.

שלחתי להם מייל על כך שכל העמלות האלה שולמה וביצעתי את כל התהליך מול המכס של חלק שנשלח חזרה לצורך תיקון, ולא היה צורך לשלם את כל מה שהם שילמו, קיבלתי בתגובה שכל עוד הגיר תקין עכשיו, ואני מרוצה, להמשיך בחיי.

המשכתי, הגיר תקין, קיבלתי מהם אפילו פיצוי קטן על כל התהליך, ולכולם טוב.

אחרי שנתיים וחצי, כן השבוע לאחר שנתיים וחצי, מקבל טלפון מTNT מנציגה שטוענת - החשבונית פתוחה.

לא שולמה ועלייך לשלם אותה (מדובר בסכום לא קטן כמו שאתם יכולים לשער).

הפכתי את כל המסמכים, איני מוצא את הקבלה ששולמה לפני שנתיים וחצי, אבל שאלתי את אותה נציגה איך יכול להיות שהחשבונית פתוחה ובמשך שנתיים וחצי אף אחד לא יצר קשר?

אמרתי לה שגם אמרו לי במפורש שאם לא יתקבל תשלום על החבילה היא לא תסופק, אז איך סופקה?

אמרתי לה גם שהגיר חזר דרכם חזרה לשולח, לכל זה אני מקבל תשובות מרוחות של "זה קורה" "זה המצב" "צריך לשלם".

רק בשנה האחרונה התחלתי לעבוד עם אשראי, עד אז הכל היה במזומן או העברות בנקאיות, אני ממש אובד עצות, אני ממשיך לחפש את הקבלה שהושארה עם החבילה, אני יודע שהיא מתחבאת איפה שהוא אבל החשש הוא שגם עליה אני אקבל תגובה מרוחה כלשהיא.

בעיות כאלה בחיי שאני מעדיף פשוט לשלם ולשכוח, אבל הפעם באמת מדובר בסכום לא קטן (2.5K), וממש ממש לא בא לי להגיע למשפטים עורכי דין ובלאגנים כאלה ואחרים.

אשמח לכל עזרה או יעוץ

ניר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ששילמת במזןמן למישהו במחסן שלהם וגם זכור לך שקיבלת קבלה שתי אפשרויות סבירות

הראשונה כי הקבלה בטעות נזקפה לחשבון של מישהו אחר ולכן חשבונך נשאר פתוח

השניה שלא קיבלת קבלה ואותו עובד את הכסף לכיסו שילשל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברות האלה מספקות את החבילה רק כנגד תשלום

מתקשרות אלייך כשהחבילה מוכנה, גובות תשלום, ואז השליח מגיע.

גם אם רצית לשלם במזומן, הוא מגיע אלייך, גובה את התשלום ומוסר לך אותה.

איך זה יכול להיות שלא שילמת ?

שווה ללכת לבית משפט ולבקש מהם לתת תשובות

איך מסרו חבילה ללא תשלום.

בדיוק כמו לטעון ששיחררת משהו ממכס ללא תשלום

או אכלת במסעדה שדורשת "תשלום מראש בקופה" ולא שילמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שיש כאן או טעות אנוש שמסיבה לא ברורה רק עכשיו נתגלתה, או קומבינה של אחד העובדים.

בכל מקרה, הם לא משחררים חבילות ללא תשלום ולכן נשמע שאתה מכוסה, בטח שאתה יודע ששילמת כחוק.

אני הייתי מסביר להם יפה שיחפשו את הבעיה אצלם כי א. אתה שילמת ב. הם לא יכולים להודיע אחרי שנתיים וחצי שיש בעיה

ובמידה וימשיכו להציק לך, תשקול לתבוע אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות אנוש יכולה להיות גם בשיחרור ללא גביית תשלום.

הסבירות הגבוה ביותר כי התשלום שולם ולכן קיבל את הסחורה אך התשלום נזקף בטעות לטובת חשבון אחר.

בכל מקרה על פות"ש לבקש את כל החומר שבידי המוביל אז יהיה לו גם תאריך לתשלום ומשם לבקש מהם לחפש בספר הקופה וכו' את התשלום בסכום של XXX ש"ח.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שיש כאן או טעות אנוש שמסיבה לא ברורה רק עכשיו נתגלתה, או קומבינה של אחד העובדים.

בכל מקרה, הם לא משחררים חבילות ללא תשלום ולכן נשמע שאתה מכוסה, בטח שאתה יודע ששילמת כחוק.

אני הייתי מסביר להם יפה שיחפשו את הבעיה אצלם כי א. אתה שילמת ב. הם לא יכולים להודיע אחרי שנתיים וחצי שיש בעיה

ובמידה וימשיכו להציק לך, תשקול לתבוע אותם.

יכולים לתבוע עד לשבע שנים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה אומר?

לתבוע אפשר תמיד. לזכות לא.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר נשלח עם TNT ישירות אלי, התקבל במחסן שלהם וכל העבודה מול רשות המיסים בוצעה דרכם.

הוסכם על תשלום במזומן על המיסים + עמלות שלהם, המשלוח הגיעה, שולם, הושארה קבלה והחיים המשיכו.

לאחר כמה חודשים התגלה תקלה בגיר, מכיוון שהגיר הוזמן דרך דילר מורשה רנו, הוא ביקש לשלוח אליו את הגיר קומפלט, שעלות המשלוח כמובן עליו.

הגיר נשלח חזרה עם TNT, בוצע גם אימות מול המכס שהקוד גיר ומקט נרשמו (על פי בקשת הדילר - הרעיון היה לסדר מה שצריך ולהחזיר לי גיר תקין).

בוצע המשלוח חזרה ואחרי כחודש הגיר נשלח אלי שוב, הפעם על ידי DHL, משום מה הדילר בחר חברת שילוח אחרת, והחליט שכל המיסוי וכל העלויות על החבילה יהיו עליו.

ככה יצא ששוב, שולם שוב, מכס מעמ עמלות וכל המסביב על הגיר.

שלחתי להם מייל על כך שכל העמלות האלה שולמה וביצעתי את כל התהליך מול המכס של חלק שנשלח חזרה לצורך תיקון, ולא היה צורך לשלם את כל מה שהם שילמו, קיבלתי בתגובה שכל עוד הגיר תקין עכשיו, ואני מרוצה, להמשיך בחיי.

א) לאתר את כל תכתובות המייל שהיו לך עם כל המעורבים בדבר.

ב) לבקש מהדילר\מוכר\מחסן מקבל\מוסך\איפה-שהגיר-לא-נחת-או-עבר-דרך את המסמכים (אם יש לך מספר קבלה או מספר חשבונית או מספר מעקב משלוח או כל מספר תעודה כלשהו, יוכלו לעזור לך לאתר את הנתונים האלו, החוק מחייב לשמור מידע 7 שנים אחורה אם אני זוכר נכון).

משם, תוכל לחשוב איך להתקדם.

ממה שראיתי (בעיניי, ממקור ראשון- הבוס שלי בעבודה), ניתן לגרום להם לרדת מהעץ, אם אתה מצליח להוכיח להם במופתים ובאותות שאין לך אחות אבל לשם כך אתה צריך הוכחות חותכות (קרי-קבלות). סליחה על החרוז הלא מתוכנן, ברח לי קצת.

טרנספורטר אומר, ובצדק, שללא תשלום החבילה לא הייתה עוברת ידיים.

ואם אני זוכר נכון, יש בחוק דבר שנקרא "פרק זמן סביר".

חשבונית שלא שולמה שנתיים, על סחורה שסופקה (ונשלחה שוב חזרה אח"כ) ללא עוררין, כשיש לך תכתובת מייל המעידה על כך שהכל שולם ובזמן וכמו שצריך (אולי לדילר יש העתק המייל אם לך אין), בימ"ש ישאל את TNT למה ישנתם ויעיף את התביעה (אם זה בכלל יגיע לתביעה) מכל המדרגות.

כמו שאמרתי, שלב ראשון שעליך לעשות זה לאתר את כל ההוכחות שיש לך כיוון שאתה אשם עד שתוכל להוכיח את חפותך.

בהצלחה מר פלפס. הודעה זו תשמיד את עצמה בעוד 5 שניות.

וכמו תמיד, אם מישהו מצוות המשימה שלך ייתפס, אנו נכחיש כל קשר...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל סיפור שקרא לי לפני שנים.

היה לי מנוי בעיתון כלכלי כלשהו, מסתבר שכמה חודשים לא שילמתי להם באשראי (טעות שלהם) והמשכתי לקבל מהם עיתונים.

אחרי מעל חצי שנה מסיום המנוי, התקשרה אליי נציגה בטענה שקרתה להם טעות ולא חויבתי.

ביקשה לחייב. טענתי שאין לי מושג, במיוחד אחרי הרבה זמן ואבדוק בפירוט האשראי, במידה והם צודקים יקבלו את התשלום.

הנציגה התעקשה, וביקשה שאבדוק עכשיו (חושבת שזה מה שחסר לי בחיים ובאמצע יום עבודה). מפה לשם ציינה שהיא יכולה לבקש רק את הרצון הטוב שלי, ואם לא מבחינתם הכסף אבד.

לאחר יום, חזרה הנציגה וקיבלה את התשלום החסר.

מה אני מבין מכל זה? שהכול זה רצון טוב ובבית המשפט היא יצטרכו לתת הסברים...

השאלה האם הם יכולים להפעיל לך הוצאה לפועל? זה כבר מצב לא נעים .

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליה היה מקרה דומה עם הוט - לפני מספר חודשים התקשרה אלי נציגה, מסרה שבגלל תקלה אצלם לא חייבו אותי משך קרוב לשנה, ביקשה מס' כרטיס אשראי בשביל חיובים עתידיים, והמשפט הראשון היה שכיוון שהתקלה התרחשה אצלם לא יחייבו אותי תמורת השנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לה: "חמודה, לא יודע מה את רוצה, ביי".

שיחפשו אותך.

בית משפט? יאללה בכיף. יגלגלו אותם.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקנה - לא סתם שומרים קבלות. לא חייבים לארגן אותן בצורה פדנטית לפי ימים וצבעים, אבל זה כן נוח כשיש לך שק / ערימה / מגירה שכתוב עליה "2017" ואתה יכול בשליפה זריזה להוכיח שאין לך אחות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל כאן אז תיכף נקבל הדרכה מלומדת איך הוא שומר מסמכים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...