Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט עידכון (ויש!) לאחר התקנה מחודשת

shabydog
שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

חשוב לי לעדכן בעקבות הפוסט הקודם >> קישור לפוסט

הגעתי למתקין בראשל"צ (ביקש לא לפרסם את שמו), הוא בדק את המערכת ואת רעשי המנוע מהם סבלתי מרגע התקנת המנחת.

הדבר הראשון שעשה:

1. פירק את ה-hu והעיף את המנחת! (אותו התקין מתקין מומלץ מהפייסבוק תמורת סכום לא מבוטל עבורי).

2. פירק את המושבים, סידר את החיווט של המגבר(הכבלים באיכות בסדר גמור כך שלא היה צורך להחליף!), חיבר את הrca. ישירות למכשיר ועשה והפעיל.

הרעשים נעלמו לגמרי!

המגבר רוקפורד תקין לחלוטין!!!

ה-hu של גוינג תקין לחלוטין!!!

פשוט כיף.

אני כבר הייתי בטוח שיש בעיה במגבר(כך *גם* גרמו לי לחשוב), אז ליתר בטחון קניתי מגבר Hertz HDP4(מדהים!) מחבר פורום מוערך.

לשמחתי אך לדאבונו של כיסי, התברר שהמגבר ,החיווט ושאר הרכיבים שלי היו תקינים ורעשי המנוע נעלמו לאחר שהמנחת סולק.

כלומר - מנחת אחד מיותר גרם לכזה כאב ראש והוצאות כספיות.

(אגב, אני מוכר אותו...עם מגבר מונו מאותה הסדרה)

מסקנות:

1. עברתי כמה וכמה מתקינים:

גיליתי שיש הבדלים עצומים במקצועיות שלהם וגם ביחס שלהם ללקוח.

היו מתקינים ששילמתי להם כסף ולא נתנו פיתרון (אני לא מזכיר שמות, די עברתי הלאה),

ולעומתם היו מתקינים שעזרו וייעצו למרות שלא קניתי אצלם דבר (למשל דימה מסקרים בחולון וידוי מרחובות).

2. למרות המנחת המיותר לא ביקשתי עליו זיכוי מהמתקין המומלץ בפייסבוק.

גם כי לדעתי נתן לי שירות מצוין (קשה לי להפריד שירות המכלול השלם של מקצועיות-נות) וגם כי רציתי להשאיר את הסאגה המבאסת הזו מאחורי.

יש לציין - הן המתקין והן יוסי אלפיין "האשימו" את ה-head unit..."מוצר סיני".

המתקין המעולה מהיום ביטל כל סברה שכזו!

3. מקווה שכל אחד ילמד מהטעויות שעשיתי,

חשוב לבחור מתקין מקצועי! נראה שיש מעטים כאלו בארץ.

אני נתקלתי רק בשלושה מתקינים שבאמת הקשיבו למה שסיפרתי, לא הסכימו שאני אקנה מגבר אחר (למרות שרציתי ולבסוף קניתי), והתעקשו לתקן את המערכת ולטפל ברעשי מנוע לפני כל החלפה של ציוד.

4. תודה לאדי מנהל הפורום שחיזק את ההחלטה להעיף את המנחת.

תודה גדולה ליוזר BEEKER שחיזק ועזר בפרטי.

לסיכום:

אני יוצא מאותו מתקין תותח על עם מערכת מושלמת!!!

חוץ מכל מה שעשה גם פינק אותי בתאורת לד ובכניסות usb במקום המצת...גם ללא עלות.

חבל לי שכלכך מתעקש שלא להיחשף...

תודה רבה לכל העוזרים!

פורום מדהים.

IMG_20200217_212640.jpg IMG_20200217_212933.jpg

עריכה אחרונה על ידי shabydog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך!

על זה שקראת והקשבת וגם השקעת והיית מוכן לנסות אפשרויות מעבר למה שכבר נאמר לך קודם.

אני רק רוצה להבהיר לגבי יוסי - זה ה-מתקין! בה-הידיעה! הבן אדם הוא פבריקטור ופדנט ברמות אחרות - כל אחד טועה! למען האמת - מי שעובד - טועה!

לניסיון יש גם את הצדדים האפלים שלו - הצד הגרוע יותר בלהיות בעל נסיון זה שהוא גורם לך לפעול באוטומט ולהפסיק לשאול שאלות ולבדוק דברים - וכן, יחידות ראש סיניות נמצאות היום שנות אור קדימה ממה שהיה גם בעשור הראשון של שנות ה2000 בטח ובטח שאין מה לדבר על סוף שנות ה90 - הם כבר שלחו לנו מלאך.

אני יותר מאשמח - לקבל ממך חוות דעת, רשמים על הJOYING

את הHDP אני מכיר היטב - הוא מגבר מאוד חזק - קצת הרגיש לי "חם" מידי בצליל שלו בכל ההתקנות שיצא לי לשמוע אותו בהן אבל אין לי ניסיון אישי איתו.

תענוג לקרוא את הפוסט!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אדי,

לגבי הJOYING, אישית הופתעתי לטובה מבחינת vfm.

אקולייזר דיגיטלי - למכשיר יש פריסטים מוכנים ונוחים.

למכשיר יש אקולייזר קסטום יעיל ומפורט, כולל כיוון רוחב עקומה (ניתן לשנות את ה-Q).

Time correction - קיים כיוון השהיית זמן לרמקולים על פי מרחק (T.A)

יציאת סאב וופר - חיתוך LPF,

frequency band עם חיתוך HPF ופילטר סאבסוניק.

לגבי מגבר הרץ - נשמע מעולה, מפורט מאוד בטויטר.

הוא שולט בסאב (כנראה דמפינג פקטור טוב).

לא התרשמתי שהוא חזק במיוחד כמו הנתונים היבשים, אבל התוצאה הכללית מצויינת,

מבחינתי זה מגבר מומלץ.

לגבי המתקין, מתברר שיש עוד אנשים טובים בארץ הקודש.

אני עדיין מופתע מכך שהוא עזר לפות"ש בתור אתגר מקצועי.

הוא העיף מיד את המנחת, בדק את החיווט הקיים, לא ניסה למכור ללקוח מוצרים נוספים כמו חיווט אומנחת אחר.

ולבסוף התעקש לא לקבל תשלום (למרות שאין ספק שמגיע לו).

שאפו.

דבר נוסף,

פות"ש היה מאוד עדין עם חלק מהמתקינים שעבדו על המערכת שלו לאורך השבועות האחרונים, והוא בחר להמשיך קדימה,

אבל אפשר למלא שרשור שלם רק על החוויות מול בעלי המקצוע בתחום.

החל ממתקין שהזמין לבדיקה ללא תשלום, כיוון gain במגבר ולפתע נזכר שמגיעים לו 100 שח עבור כיוון בחינם.

מתקין אחר שסובל מתסמונת "המחירים גמישים".

מה זה אומר?

כשהלקוח קנה מוצר, המחיר היה 300 שח,

אבל אחרי יומיים, מתברר שהמוצר לא טוב, ובמקום לפרק או להחליף, המתקין מוכן לתת זיכוי של 50 שח, וגם זה בהרגשה של "עשיתי טובה ללקוח'.

היה בדרך עוד מתקין כוכב, ש"נתקל בקשיים" לשלוח העתק חשבונית (זה באמת לא קל לצלם העתק כולל ח.פ ועוסק מורשה).

אז כל הכבוד לפות"ש שהצליח לשים את הכל מאחוריו ולהתקדם הלאה.

וכמובן תודה לאדי שהסביר את חוסר נחיצותו של המנחת.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

כמה כיף לקבל כזה פידבק ממך.

לגבי יוסי: אין שום ספק שכבודו מונח היטב במקומו. ראיתי התקנה שלו - אמנות לשמה.

פשוט לדעתי יש בזה מ- חט היוהרה לפסול באופן אוטומטי מוצרים מסין.

* אציין כי יוסי בעצמו הציע לי לבוא אליו שיעיף מבט קצר בהתקנה ואולי לנסות לעלות על משהו.

לצערי - בנושא המנחת הוא טעה בהצדקת הצעד הזה.

לא יכלת להגדיר את זה טוב יותר (צדדיו האפלים של הניסיון).

זה רק גורם לי עוד יותר להוריד את הכובע בפנים המתקין שסיים את הסאגה הזו היום.

לגבי ה-HDP: הלוואי והיה מגבר עם באלנס טוב בין החום לפאנצ'יות.

אך מאד מאד אהבתי אותו.

--------------------------------------------------------------

מחדד ומתקן לגבי מה שכתב BEEKER (האחד והיחיד!) על המתקין שנתקל בקשיים לספק חשבונית עם ח.פ + עסק מורשה) :wink:

1. הוא ביצע החלפת מגבר.

2. הוא זיהה שנעשתה התקנה ברמה ירודה והחליף לבית פיוז ייעודי (מה שהיה = קומבינה).

3. הוא גבה סכום שיש מצב שסביר עבור בית פיוז + מנחת (350שח יחד).

4. אין ספק התקנת מנחת היתה מיותרת! העובדה שיצאתי היום מהמתקין עם מערכת נטולת מנחת שעובד בצורה מ-ו-ש-ל-מ-ת

כן, גם עם מגבר Rockford (!) והן עם מגבר ה-Hertz מצביעה על הטעות הזו!

--------------------------------------------------------------

לגבי חו"ד (קצרה) על ה-JOYING: יBEEKER נתן יותר פרטי "עומק" על ה-H.U...אך אוסיף משלי:

אני לא משתמש ב-H.U מספיק זמן בכדי לחוות דעתי בפן של אמינות וכד' אך

1. מסך חד והתצוגה מעולה גם בהשתקפות.

טאצ' מגיב מעולה.

2. מעבר מהיר, ללא שום "לאג" במעבר בין מצבים או בעת המעבר אל מצלמת הרוורס.

3. האפליקציות עובדות חלק, מולטיטסקינג חלק לחלוטין(מעבר בין האפליקציות).

4. ניגנתי קבצי פלאק והאיכות ... אין מילים! כמובן שפורמט של ספוטיפיי או רדיו "מסורס" אז פחות איכותי.

5. דיבורית: שני הצדדים שומעים טוב אך יש (אצלי) רעשי רקע.

6. המערכת ניתנת לקיסטומים(costumize) קלים שזה דבר נחמד (לא ברמת רום מפתחים).

7. רדיו: קליטה סבירה עוד טובה. למשל נסעתי בדרום (עוטף עזה) והיו רעשי רקע קלים של קליטה.

מצד שני - בשורה התחתונה אני בכלל שומע או ספוטיפיי או אפליקציית רדיו (tunein)

לא במרכז.

חיסרון: ספר טלפונים.

אנשי קשר קיימים אך בשיחות נכנסות-יוצאות משום מה זה לא מציג את המספר כאיש קשר.

מוזר.

ציון: 8.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אני מקווה שבזאת הסתיים התהליך והתוצאה הסופית הרצויה תישאר.

שנית, מספר תהיות ושאלות -

בשרשור הזה היתה תופעת "קנאק" מהסאב לאחר ההחלפה למגבר רוקפורד. האם בשלב זה הותקן כבר המנחת? אם לא, האם לאחר שהותקן, זה נפתר?

האם נבדק כעת לאחר ההתקנה המחודשת והאם עדין מתקיים? במידה ונותר, האם נותר גם בעת ההחלפה למגבר של הרץ?

בשרשור הזה, התלוננת על רעשים. להבנתי טרום התקנת המנחת, נכון?

נאמר לך שם ע"י מתקין כלשהו וגם ע"י יוסי שצריך להסדיר את ההתקנה (שזה מה שלמעשה בוצע כעת) ושום מילה לגבי יחידת הראש.

בשרשור הזה, ציינת שהותקן מנחת (ושילוב שלו והנמכת הגיין פתרה את הרעשים אך יצרה בעיות אחרות). אבל הודעת הפתיחה נרשמה עוד לפני אחת התגובות בשרשור הקודם בהן עוד יש הצעות מונחות על השולחן לפתרון אפשרי (התקנה מחודשת, החלפת כבלים, הוספת ליין דריבר). אז מה סדר הדברים?

ובשרשור הסאגה, שוב עולה סוגיית איכות ההתקנה ע"י מספר משתמשים.

יוסי מדבר על האפשרות שהיציאות RCA חלשות או מרעישות בהקשר של המנחת שהותקן (ומסייג עצמו).

האם אותו מתקין שהעלה את הפתרונות האפשריים הנ"ל וכחלק ממה שדובר/סוכם/בוצע, התקין גם המנחת כאלטרנטיבה זולה אפשרית להם (פתר/לא פתר זה ענין אחר כרגע) או מסיבה אחרת?

ובשרשור הנוכחי, לא הבנתי ממך האם המתקין האחרון גבה בסוף כסף עבור עבודתו או לא? כמה זמן נמשכה העבודה?

האם ישנה אפשרות לעמוד על הבדלי האיכות (ולא רק לענין הבאס) בין המערכת עם המנחת אל מול זו שללא (בהשוואה מול מצבים בהם הציוד היה זהה למעט המנחת, ובעוצמת ניגון שווה)?

ואחרית, העדת על עצמך כחסר יכולת לדחות סיפוקים ומצד שני שההוצאות הכספיות הנלוות לתהליך אינן מתאימות לך.

כולי תקווה שהסיפור הזה יעזור להבהיר לך עד כמה שני הדברים האלו לא מסתדרים ביחד, לכל הפחות בתחום האודיו לרכב (ושאם כבר באת לפורום להתייעץ, תקשיב לעיקר החברים שהמליצו על מתינות וסבלנות בתהליך) :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TOM22,

פות"ש הגיע למתקין מומלץ מהפייסבוק, שלא סידר את ההתקנה, אבל מכר לו מנחת (למרות שלמכשיר יש 3 יציאות RCA) ובית פיוז ב-350 ש"ח.

מה התוצאות?

פחות 350 ש"ח.

המנחת ביטל את השליטה על הסאב.

איכות השמע? נפגעה.

הבאס נעלם לאחר התקנת המנחת.

בנוסף, המתקין בעצם ביטל את ה-DSP של המכשיר.

רעשי המנוע - היו לפני וגם אחרי התקנת המנחת.

לאחר שפות"ש התלונן על המצב, אותו מתקין מומלץ נתן הצעת מחיר של 700 ש"ח כדי לסדר את ההתקנה הישנה (אותה התקנה ישנה שאליה הוא חיבר מנחת ובית פיוז).

לבסוף פות"ש הגיע למתקין אחר בראשל"צ שמיד פירק את המנחת,

פתר את בעיית רעשי המנוע ואת הרעשים מהסאב שנוצרו לאחר התקנת המנחת.

סירב לקחת כסף על השירות (לדעתי הוא כן היה אמור לקבל תשלום, אבל זה נושא אחר).

אני אישית שמעתי את המערכת לאחר התקנת המנחת,

זו הייתה פשוט זוועה.

לא ניתן היה להשתמש בתיקון זמנים במכשיר מכיוון שהסאב והקומפוננט היו מחוברים על אותה יציאת RCA.

רעשי מנוע (יללת אלטנרטור) בנוסף לפאקים מהסאב בזמן כיבוי והדלקה.

כל התופעות הנ"ל נעלמו באדיבותו ומקצועיותו של אותו מתקין מראשל"צ.

לשאלתך לגבי הבדלי איכות.

אני שמעתי את המערכת לאחר התקנת המנחת והיא הייתה מזעזעת,

לאחר פירוק המנחת המערכת נשמעת אחרת לגמרי,

הסאב התחיל סוף סוף לעבוד והמכשיר גוינג מתפקד היטב ללא "ספארקים ופיצוצים" ושאר מרעין בישין.

עריכה אחרונה על ידי BEEKER

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל את פרטיו של המתקין שהציל את המצב, וזה מדהים כמה יש פערי ידע ומקצועיות בין מתקינים שונים בארץ.. כמה התחום פרוץ וכל אחד עושה מה שלימדו אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tom22 התשובה שלך מאוד לא נעימה.

פות"ש כבר פירט לגבי רוב השאלות שלך.

אני ממליץ לך לקרוא את ההודעה הראשונה בפוסט בעיון, ולמצוא שם את התשובות לרוב שאלותיך.

דבר נוסף,

לפעמים אנשים/בעלי מקצוע טועים וזה טבעי ואנושי.

לדעתי כדאי שתתמקד בשירשור הזה לפעם הבאה, שאיזה מתקין ממליץ ללקוח על מנחת כדי "לשפר" איכות יציאות rca.

בטח שלא להסיט את הדיון עם שאלות של ועדת חקירה,

במטרה להגן על החלטות מוטעות.

לדעתי זה לא בסדר.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בעיון ועקבתי גם אחר שאר השרשורים ב-live.

שאלתי דברים שלא הובנו לי מבלי לנסות לכוון למקום שאתה הוא זה שמנסה לסחוב אליו כעת (וסחבת גם בשרשור האחר), הגם שהדגשתי מספר מילים בהודעתי המקורית.

אני לא מנסה להגן על אף אחד(ובטח לא לפתוח ב"דיון" שהתחולל קודם) למעט להבין לאשורה את שהתרחש ואת זה אני מבקש לשמוע מפותה"ש, שיגיב איך שירצה.

לצורך הענין, גם לי לא מובן למה הותקן בשלב כלשהו מנחת (ויחד עם זאת מקבל את המצבים שהוצגו ככאלו שטעונים שימוש בו), וזה רחוק ממשהו שהייתי ממליץ בעצמי לבצע (כהדיוט מושכל, נקרא לזאת כך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במענה לתום (או טום):

לאחר התקנת המנחת נוספו לי עוד רעשים.

הסאב - שבמקור פניתי לגביו למתקין (שלא נשמע היטב) כלל לא הורגש לאחר התקנת המנחת

זאת אומר: יצאתי עם יותר בעיות ממה שבאתי.

המתקין הציע לסדר לי את ההתקנה בסכום של 700 שקלים!

אתמול כשהמנחת הוצא - ה-Rockford נשמע פשוט מעולה!!!

שום רעשים!

שום "פאק"!

ב-ד-י-ו-ק כפי שעבד אצל חבר שלי באופן מושלם כפי שתיאר והתחייב!

בכל מקרה כבר קניתי לפני את המגבר של Hertz - שהרגיש לי טוב יותר ולכן החלטתי להישאר איתו.

בדיעבד לא הייתי צריך לקנות מגבר נוסף, לא היה צריך להחליף חוטים ובטח ובטח שלא להתקין מנחת!

אני העדפתי שלא להתעמת עם המתקין על החזר הסכום של ה-350שח עבור המנחת+פיוז שהתקין.

בחרתי להמשיך הלאה בחיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיות גאון כדי להבין שמשהו כאן לא בסדר כפי שTOM22 שם לב, פותח השרשור משנה את המציאות מרגע לרגע והקוראים הלכו לאיבוד בדרך. פעם היה רעש פעם אין רעש פעם היה קנאק פעם אין קנאק, פעם שמעו טוב כשיצא מהמתקין בפעם אחרת אין באס. פעם יש חשבונית פעם אין חשבונית.

לא בכדי פותח השרשור שעבר כמה מתקינים ואת כולם הכתים לא מעז לכתוב מיהו אותו מתקין בשרשרת המתקינים המוכתמים. מהסיבה שכנראה אינו זוכר את ההתרחשויות ולמה הגיע לאותו מתקין ומי עשה מה ואולי מחשש שיהיו תוצאות לכתיבה שלו, אבל יש מי שמסדר לו את ההתרחשויות ואת הנתונים.

ידידי היקר כתבתי לך לא פעם ולא רק בפורום זה שאתה צריך התקנה חדשה עוד בטרם התחילה סגאת המנחת. לא כתבתי לך שמנחת יפתור לך את כל הבעיות בחיים. לדייק בעובדות זה לא הצד החזק שלך.

אדי, תאורתית כפי שכולנו פה בפורום יודעים מנחת זאת לא אופציה איכותית. לא טענתי שזאת אופציה איכותית כלל, אבל כן טענתי שמנחת טוב ישמע טוב יותר מיציאות הRCA של המכשיר הסיני. לא ניסית את האופציה הזאת כלל וכל זאת מתוך השיחות שלנו ומשרשורים קודמים בעניין (ניסית דברים אחרים). אתה קובע שטעיתי מבלי שבדקת, אז בוא תגיד לי מי מקובע?

אדי תהיה בטוח שאני עושה ובודק דברים חדשים כל הזמן (מגיעים אלי לא מעט לקוחות עם דרישות לא רגילות כלל) ואתה קובע בהחלטיות שאלו הצדדים האפלים של הניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אתה שוב טועה.

מנחת לא יכול לשפר איכות צליל בשום מצב.

הוא יכול רק לפגוע בה.

מדוע?

כשמחברים RCA העיוות מינימלי - האות מגיע ליציאת RCA ישירות מהקדם מגבר של המכשיר (עיוות מינימלי).בחיבור דרך מנחת - האות לא מגיע ישירות, אלא עובר הגברה ברדיו ואז מונחת.

זה מכניס עיוות.

גם אדי הסביר לך שמנחת לעולם לא ישפר אות - רק יגרע!

קישור להודעה 41 של אדי

אבל אתה ממשיך בשלך,

וממשיך לכתוב שמנחת ישמע טוב יותר מיציאות הRCA של המכשיר הסיני,

למרות שזו טעות.

נ.ב.

בקשר למשפט שכתבת: "פעם יש חשבונית פעם אין חשבונית"

לא ברורה כוונתך.

זה בוודאי לא קשור לאודיו לרכב.

אם כבר זה יכול לעניין את רשויות המס :wink:

עריכה אחרונה על ידי BEEKER

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפיין...אלפיין

שירותי הסניגוריה מרשימים ביותר!

וכל השקעת הזמן הזו - על מישהו אחר. שאפו!

למה אתה מתעלם מכך שהגעתי אל המתקין מסיבה אחת בלבד.

רציתי עוצמה גבוהה יותר של הבאס!

בפנייתי אליו לא כתבתי אפילו את ה"ר" של המילה רעשים!

המערכת רצה איתי (בעבר) חודשיים ולא שמתי לב לשום רעשים!

איך אפשר להסביר את הסיטואציה הזו:

אני לא פונה עקב רעשים > יוצא עם רעשים?

ומה לא "הואשם"? ה-HEAD UNIT ... המגבר! (שלח אותי לשאול את החבר ממנו קניתי אם היו לו רעשים)

מאד חוכמה להוריד גיין לרמה שאני לא מרגיש מספיק כבר את הבאס....

הוכח מעבר לכל ספק: התקנת מנחת - חוסר מקצועיות!

או שפשוט ... הפתרון הקל?

המתקין המעולה שאתמול ביצע לי את העבודה פשוט העדיף את המנחת...במלוא מובן של המילה! זרק לפח.

וראו זה פלא! שום סימן לרעש במגבר שקוטלג כ"דפוק"!

------------------------------------------------------------------------------------------------

איזו הגזמה פרועה בנאדם...ממש לא הכתמתי את כולם!

מתקין אחד - "הזמין אותי" אליו. ביצע כיוונונים , גבה כסף = לא פתר את הבעיה.

מתקין שני - שם מנחת שהרוב יודע שזה חוסר מקצועיות!

למה שאפרסם את שמו? אני מעדיף לצאת חכם ולא צודק.

מי שצריך המלצה או דיס-המלצה יקבל.

מהסיבה שאינו זוכר את ההתרחשויות

מה שאני גורס - כתוב! לא צריך לזכור.

המשפט הראשון שנכתב:

אני רוצה פיזור טוב יותר של הסאב

עד לאותו יום לא התלוננתי כל שום רעש!

אתה צריך התקנה חדשה עוד בטרם התחילה סגאת המנחת

ממש לא! וצר לי שאתה ממשיך לדבוק בכך!

זה רק עניין המנחת!

עובדה שהדבר הראשון שאיש המקצוע המעולה שטיפל במערכת אתמול עשה -> העיף את המנחת לפח!

וראה זה פלא!

אז כנראה (או בטוח!) שממש לא היה נחוץ להשתמש במנחת!

וגם לא התקנה חדשה כפי שאתה כה בטוח שנדרשת.

כן טענתי שמנחת טוב ישמע טוב יותר מיציאות הRCA של המכשיר הסיני

עוד דוגמה לגישה מקובעת!

עובדה שהסאונד מצוין כשכעת זה מחובר ל-RCA של ה-HU!

יעיד המשתמש היקר שעשה דוקטורט על המערכת שלי!

אין ספק שאתה תותח בתחום ומתחדש ועושה דברים מאד ייחודיים.

אולי דווקא במערכות הפשוטות יותר צריך "לעבוד בגובה העיניים" :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כנראה (או בטוח!) שממש לא היה נחוץ להשתמש במנחת!

וגם לא התקנה חדשה כפי שאתה כה בטוח שנדרשת.

אם אחרי התמונות שהעלת (ולא רק אני ראיתי וחשבתי כך) אתה לא חושב שאתה צריך התקנה חדשה אז כניראה שאף אחד בפורום הזה לא מבין כלום, זולת אתה ויועצך. כניראה שכל הבעיה הייתה "המנחת" כהגדרתך (או יותר נכון גרמו לך להאמין), לא ניראה לי שאנשים פה עד כדי כך מטומטמים כדי להאמין לשטות הזאת.

אין ספק שאתה תותח בתחום ומתחדש ועושה דברים מאד ייחודיים.

אולי דווקא במערכות הפשוטות יותר צריך "לעבוד בגובה העיניים" :-D

זאת לא הפעם הראשונה אתה מתנסח כך, אתה מנסה לצייר אותי כיהיר, ואני בעוונותי הרבים עוד הצעתי לנסות לסייע לך, ואתה מנגד מדבר איתי על גובה עיניים?

*התשובות במודגש

למען הסר ספק אין לי ולא הייתה לי נגיעה (למזלי הרב) במערכת הנ"ל, לא ראיתי את הרכב וגם לא שמעתי אותו. את העובדות שאני יודע אני יודע ממקור ראשון שגם סיפק התכתבויות ותמונות וכן מדפי הפורום כאן והפייסבוק.

ניראה שהנושא מוצא מעל ומעבר מבחינתי, קצת קשה לי עם עיוות העובדות ויצירתם מחדש, תהנה מהמערכת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...