Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט עידכון (ויש!) לאחר התקנה מחודשת

shabydog
שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוא נסכם את זה כך:

1. המתקין הוכיח מעבר לכל ספק שהתקנה מחדש לא מחויבת המציאות - רק לסדר את ההתקנה הקיימת.

האם ההתקנה מושלמת? לא. אך הורדת המנחת פתרה את הבעיה! סידור הכבלים בפנים היה רק על הדרך לאחר שנוכחנו לראות כי הורדת המנחת הביאה לביטול הרעשים.

אחרת סוגיית הרעשים לא היתה נפתרת , אחרת עדיין הייתי לא שבע רצון מהבאס שמורד כדי להוריד רעשים.

2. אני מצייר את זה כך כי אוטומטית אתה פוסל מערכות (או במקרה שלי פסלת) מערכות מסוג זה - חרף זאת ש- אדי - מנהל הפורום(!) גם נתן קונטרה לכך שכן מדובר בחברה ראויה.

זה לא עוד סתם משתמש מן השורה שמצא דיל בקבוצת פייסבוק על מערכת סינית ב-220 דולר וחוזר כולו נפעם כי אין לו שום התנסות אחרת!

המערכת הזו נותנת VFM מטורף. נכון - זה לא לאודיופילים!

3.

ואני בעוונותי הרבים עוד הצעתי לנסות לסייע לך, ואתה מנגד מדבר איתי על גובה עיניים?

כוונתי היתה ברמת הסתכלותך על מערכות מסוג זה ... שאינן מותג סקסי ואינן עולות 2000 צפונה.

כבודך במקומו על זה שהצעת לי לבוא להבחנה שטחית (כך ניסחת זאת)

באיזשהו שלב מטרתך בפוסטים היתה לשכב על הגדר עבור מישהו. והתנגחת והתנגחת.

הוכח מעבר לכך ספק - השימוש במנחת היה מוטעה!

אך משהו בתוכך לא מסוגל להרפות לרגע, להתבונן ואולי להבין כי נעשתה פה טעות מקצועית!

אותו מתקין, שירותי ונחמד ביותר ככל שיהיה, טעה כאשר התקין מנחת!

לא באתי אליו בגלל רעשים - לא היו כאלו לפני! לפחות לא ברמה שהצלחתי להבחין בקיומם כמו שכלכך הפריעו לאחר החלפת המגבר!

תודה!

עריכה אחרונה על ידי shabydog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כל כוונה שהשרשור הזה יהפוך לעוד שרשור מריבה.

גם אין לי כוונת ללטף כאן לאף אחד את האגו גם לא לעצמי - המטרות שלי היו - גם בשרשור הקודם:

1. לראות חבר פורום\פותח שרשור - מרוצה מתוצאה סופית טובה ונכונה.

2. ליישר הדורים לגבי יציאות RCA של יחידות ראש סיניות מודרניות דהיינו - לאחר תחילת העשור השני של שנות ה2000 ויחידות ממותגות בפרט.

לשים מנחת במקרים רבים יכול להשמע טוב יותר משימוש ביציאת RCA כל עוד אין רעשים - מדוע? כי יציאות הRCA של יחידות הראש הסיניות גם כיום עדיין מפיקות מתח נמוך גם אם הן שקטות.

שימוש במנחת שיושב על יציאות הרמקולים יפיק אות כניסה חזקה יותר אל המגבר - מבחינת עוצמה מנחת טוב מול יציאת RCA חלשה יהיה חזק יותר.

אבל כל זה - בטל ב60! כאשר אחד משני הדברים מתרחשים -

1. למגבר הנבחר מול יציאת הRCA תהיה סף רגישות טובה מספיק בכדי להגביר אות נמוכה ושקטה מהHU.

2. מתבצע שימוש בליין דרייבר.

עכשיו - ליין דרייבר הוא גם:

א. פתרון לא זול.

ב. פתרון לא נגיש במיוחד בארץ ורוב המקרים יהיה צורך לרכוש אחד מחו"ל.

מנחתים כל מתקין שמכבד את עצמו מחזיק במלאי - ליין דרייבר? ממש לא.

אני מבין גם את הגישה שמושכת לכוון מנחת, אני מבין את הקלות והזמינות שבפתרון הזה והיא כנראה תעשה את העבודה לרוב קהל הלקוחות המקומי - זה עדיין לא אומר שאין פתרון עדיף וזה עדיין לא אומר שיחידת ראש סינית היא חד ערכית - אשפה. אנחנו כבר לא שם, מזמן לא שם.

אני מקווה שיצא לי בימים הקרובים להתחיל משהו מעניין אבל זה כבר לשרשור אחר.

התוצאה כאן היתה חשובה לי - פותח שרשור מרוצה, סאגה שהגיע לסיומה.

חשבתי שאני פולני :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על דבריך המאוזנים לפה ולשם.

מצידי אפשר לנעול כי סה"כ רציתי לעדכן איך הכל הסתיים, לפרט על הטעויות שנעשו ולעשות closure לכל הסאגה המבאסת הזו.

לשמחתי הרבה - הסתיימה בטוב כי ההתקנה תקינה(נכון, לא מושלמת!) והסאונד מעולה.

עריכה אחרונה על ידי shabydog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמע בעצתך לסגור את השרשור הפעם.

אבל איש יקר - שמח שיצאת מרוצה ואשמח לראות ממך עוד עדכונים ושרשורים - שרשור של הדגמת המערכת אפילו עם סרטון או כל דבר אחר שיעניין אותך - יש לך כאן בית.

ולכל שאר הפעילים בשרשור רק יכול לאמר תודה - אף אחד מכם כאן לא היה מגיב לו זה לא היה לו איכפת ולו התחום הזה לא היה חשוב לו.

בכוונות טובות בלבד!

אדי

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...