Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פשפש מיטה

r.e.g.e.v
שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבית החדש שנכנסתי אליו נגוע בפשפי מיטה אני נעקץ ואלרגי לעקיצות. כסף להדברה אין (הבנתי שאלפי שקלים לבית) מישהו מכיר משהו ביולגי שיאכל אותו? חשבתי על איזה עשר שממיות או משהו בסגנון..

רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשפשי מיטה נחשבים למכה רצינית וקשים להדברה גם למדביר מקצועי.

אני חושב שאם אתה יכול להפטר מהמיטה (לפחות מזרון) + לכבס בהרתחה כל דבר חשוד (מצעים, וילונות, לא יודע מה עוד) + תפילה לבונה עולם, אולי זה יעבוד.

אבל אני חושב שיותר סביר שפשוט תמשיך לסבול בלי מזרון.

בהצלחה עם הנבלות

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה מציע שאני אשרוף את הבית?

הסלון היום עזב את הבית המזרון גם יש חדר אחד שלא בטוח שנגוע אבל גם הוא יפול בסוף..

חוסר אונים הסיפור הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בהגדת פסח זאת מכה.

אתמול זרקתי מיטה ביחד עם מזרון, בלי יותר מדי חרטות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם השיטה.. אני יושב על שרפרף בסלון כרגע, אבל חייב להיות משהו לא? לא רוצה להכניס זרחן אורגני הביתה אבל אם לא תהיה ברירה אפשר לנסות ולברוח מפה לחודש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להרוג פשפשי מיטה משתמשים בתנורים מיוחדים שמחממים את החדר לרמה שבה הם לא יכולים לחיות. כאמור מדובר בטיפול יקר יחסית

לאנשים שנוסעים לבתי מלון מומלץ בחום לזרוק את כל הבגדים ישירות מהמזוודה לכביסה לפני שהם נכנסים לארון. זה מה שאנחנו עושים.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בגדים שלא לבשתם?

אנחנו זורקים בדרך כלל מהמזוודה ישר לכביסה רק מה שלבשנו. אני רוצה לדעת כמה זה פוטנציאל לבעיות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי ממה שהבנתי גם המזוודה עצמה היא פוטנציאל לחברים (שיחת טלפון עם מדביר)

אין לי יכולת כלכלית לזרוק את כל תכולת הבית אבל זה מתחיל להתברר כסיוט,

ישמע רדיקלי אבל אולי פשוט לנטוש את המקום?

אני אלרגי לעקיצות ובזכות אחת מהן חטפתי זיהום בגב אנטיביוטיקה וכל יום זה עוד שלוש ארבע עקיצות.

יש לי יכולת להשיג חומרים מבוססים זרחן אורגני..

יש מישהו שרוצה להגיד לכמה זמן אצטרך לברוח מפה ואם זה יעבוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מזוודות ABS כאלה פלסטיות?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס הבאתי מדביר אבל חשוב לשתף אם מישהו יתקל,

600 שקל לחדר הדברה. עשה לי מחיר לבית כי לא נשאר רכוש והבית נגוע ברמות סהכ 1800 נתן רושם מקצועי נותן אחריות לעבודה שאם בגל ראשון זה לא יעבוד הוא בא עוד פעם ללא עלות עד שבועים שלוש. נותן רושם ריצני סהכ מקווה לטוב.

עכשיו נשאר לזרוק את החצי השני של הבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...