Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הברגה שבורה בכרית אוויר - קיה פיקנטו

Lexicon
שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

לצערי, בזמן שפירקתי הגה בקיה פיקנטו 2014 לטובת התקנת כפתורי שליטה מההגה, שברתי את ההברגות של ברגי הטורקס שמחזיקים את כרית האוויר בהגה (עקבתי אחרי המדריך הזה, אך כנראה הפעלתי יותר מדי כח).

כעת הבורג שבור ורוב ההברגה נותרה בתוך החלק שכולל את הכרית.

זאת אומרת שלא ניתן לחבר את הכרית בחזרה בברגים אלו.

האם מישהו יודע האם יש אפשרות להוציא את ההברגות השבורות או שחייבים להחליף את כל הכרית?

בנוסף, לשם נסיעה למוסך, האם נדרש לנתק לגמרי את הכרית? להוציא את הפיוזים שלה לנסיעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק אסור ליסוע כך ברכב.

מסוכן מאוד מאוד ליסוע במצב שבו הכרית מחוברת חשמלית אך משוחררת מהברגים.

ההצעה שלי היא שתפרק את כרית האוויר, תשאיר את הרכב בבית ותיקח את הכרית אוויר למוסך או חרט כדי שיחלוץ את הברגים ויתקן את ההברזות במידת הצורך.

אם יש ברשותך את הברגים השבורים קח אותם איתך בתור דוגמא למציאת ברגים חדשים.

לאחר מכן תסגור את הברגים בזהירות כדאי עם ידית מומנט כדי לא לחזור על הטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה,

האם תוכל להמליץ לי על בעל מקצוע באזור המרכז שיכול לעזור לי בנושא?

החשש שלי הוא שמכיוון שמדובר בכרית אוויר, לא ירצו לעבוד איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה יש דברים שלא נוגעים בהם בבית ופונים לבעל מקצוע. במיוחד אם אין ידע וכלים מתאימים.

עכשיו מאוחר להגיד את זה.

מאיזור המרכז אינני מכיר.

במקרה הגרוע אם לא ניתן לחלץ את הברגים ללא סיכון עצמי תצטרך לרכוש כרית אוויר.

העבודה מורכבת משום שאסור להשתמש למשל בריתוך או חימום כי אז כרית האוויר תתפוצץ, צריך לעבוד בסביבה מוארקת כי גם חשמל סטטי מסוכן מאוד.

ברכב קיימות מערכות שכדי להתעסק צריך להכיר היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהראש בורג יצא בקלות, הבעיה זה הכרית, אולי אם תלך לחרט הוא יסכים לנסות להוציא את זה, יש בזה סיכון מסויים.

תתעודד, דברים גרועים מזה קרו, ושזה לא ימנע ממך לנסות לתקן או לשדרג דברים בעצמך בעתיד.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לעדכן:

בעזרתו של חרט הצלחתי להוציא את התבריגים ולהחליף בבורג זהה תקין, הכל הורכב בצורה תקינה ועובד.

תודה למי שעזר והמליץ על פניה לחרט, בגלל זה אני מעריך את הפורום הזה והכותבים בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...