Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום מובילי דעה בלדיקו (בוש)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אני זוכר את מה שאמרו בטלרון - למצברי וורטה יש 24 חודשי אחריות, לסטארטאפ 12/18 חודשים.

זה כמובן מתבטא במחיר.

אתה זוכר נכון, אבל וורטא כחול אליו השוויתי מגיע עם אחריות של שנתיים, ולכן ההשוואה שעשיתי במקומה.

ד"א, לפי ארז - ג'ונסון קןנטרול מייצר את המצברים עבור בוש, זהו אותו יצרן שמייצר עבור וורטה. ההבדל העיקרי נוגע לנושא האחריות, לדיקו מפיצים מצברים עם 24 חודשי אחריות בלבד. וורטה לעומתם מפיצים מספר דגמים עם תקופות אחריות שונות (החל מ-12 חודש) כך שסביר להניח שמצבר סטארט-אפ (המותג הכי זול של וורטה) יהיה עדיין יותר זול מבוש.

לא ציפיתי שבוש יעלה כמו סטארט אפ אצל איציק מצברים... מנגד כן ציפיתי שיעלה קרוב למחיר של וורטא כחול במקום סביר.

שאלנו את ארז גם על מחירי המצברים הגבוהים.

הוא טוען שאת ההנחות הגבוהות ביותר מקבלים המוסכים השייכים לרשת בוש קאר סרוויס, כך שגם בשביל מצבר הוא המליץ לפנות אליהם.

לטענתו היום גם מחירי המצברים התקרבו מאוד אל המתחרים.. שווה בדיקה.

זה לדעתי לא לעניין. אם לדיקו רוצים דריסת רגל במצברים הם לא צריכים לעבוד בשיטה המקובלת בארץ ולפרסם "מחירון" כזה שאף אדם לא קונה במחיר שכתוב בו, אלא לדאוג שכל המשווקים שלהם ימכרו במחיר הגיוני. אם זה השינוי שנעשה - נהדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי יוצא שאני מגיב באיחור ביחס לשאר המשתתפים, אך יצא שהייתי די עסוק בשבוע האחרון.

בכל מקרה, גם אני התרשמתי מאוד ממרכז ההדרכה ומהצוות של לדיקו, יש במקום ציוד מקצועי ומקיף מאוד שכמעט ולא קיים בשום מקום אחר כאן בארץ.

לדברי ארז כאשר ישנה בעיה ברכב המצוייד בחלקים של בוש שאינה נפתרת במוסכי הרשת שלהם או במוסך אחר (יבואנים וכד'), הם מביאים רכבים גם למוסך המקצועי שלהם במרכז ההדרכה ונותנים פתרונות למוסכים, כך שנשמע שבהחלט יש על מי לסמוך.

ובכלל אין ספק שרשת המוסכים שלהם נשמעת מאוד מבטיחה, ולמרות שבמהלך המפגש עצמו הייתי סקפטי מאוד לגבי הרמה המקצועית שארז טען שהמוסכים עומדים בה, הוא הצליח לשכנע אותי שהעניין בהחלט שווה בדיקה.

לסיכום גם אני מבקש להודות לארז, לרגב וללדיקו בכלל, על האירוח וההדרכה המרתקת. ואני אשמח מאוד במידה ויאורגנו עוד הדרכות כאלו בעתיד.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת נתח שוק יפה לחברה רק הבעיה שלהם היא בפני האנשים שלא יסכימו לא לטפל בחברה כי הם קונים גם רק רכב ש"מטופל בחברה"

אלה אשר לא מפחדים לא לטפל בחברה רוב הסיכויים שכבר מזמן לא מטפלים בחברה ואז המחירים של המוסכים המוסמכים של בוש לא כאלה תחרותיים.

"תואם מקום" זה שם יפה לתחליפי , זה לא בהכרח אותו מוצר בדיוק ואני ממש לא אומר שהוא פחות או יותר טוב , רק שזה לא אותו דבר.

מעבר לכך , ניכר כי החברה בנויה בצורה מצויינת מהשורש וזה הדבר הכי חשוב לקיום כל חברה.

ברגע שאתם מרגישים שיש על מי לסמוך - זה אומר הכל.

בנוסף , שם המשחק הוא שירות. בכל חברה , בכל מקום , בכל זמן. ונראה כי הם בדרך הנכונה.

אשמח מאוד לשאול ברשותכם, ארז מוגדר מהנדס רכב, אבל אין בארץ תואר כזה חוץ מתואר שני בטכניון וגם זה ממש מהשנים האחרונות.

הוא למד מחוץ לגבולות ארצנו? יש משהו שיודע על מסלולו האקדמאי במקרה?

זה שאתה אוהב את זה, לא אומר שאתה טוב בזה .

אם תשקיע בזה מספיק זמן תהיה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תואם מקור, משמעותו חלק OEM של יצרן החלפים אשר מייצר את החלפים עבור היצרן. חלק תחליפי כשמו כן הוא - חלק תחליפי - יש איכותיים יותר ויש גם "זבל" סיני בגרוש וחצי. כשמשווים "תפוחים" ל-"תפוחים" (חלק "מקורי" או OEM במוסך מורשה יבואן מול חלק OEM במוסך בוש), אז המחירים בבוש קאר סרוויס יהיו זולים יותר.

לגבי תואר הנדסת רכב, בטכניון היה קיים בעבר (לפחות) מסלול התמחות בהנדסת רכב לבוגרי הנדסת מכונות.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תואר הנדסת רכב, בטכניון היה קיים בעבר (לפחות) מסלול התמחות בהנדסת רכב לבוגרי הנדסת מכונות.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

עדיין קיים כמסלול מאסטר.

נערכים גם כנסים עם הרצאות מידי פעם,לדעתי מעניין.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...