Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308GT במחיר מיוחד + הטבה ייעודית לגולשי קארספורום

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 1485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברנו התעניינתי הפעם בהחלפת הקליאו שהמחירון שלה 14K מול קליאו ידנית חדשה ב87K על הכביש, נתנו לי על הקליאו קצת יותר מ12K בלי צורך בבדיקה, וידעו שהיד הראשונה היתה חברה.

בפיג'ו התעניינתי בהחלפת ה301 שהמחירון שלה היה כ42K אם אני זוכר נכון, מול 208 ו2008 פרימיום שהמחיר שלהן היה כ 105K, ו128K, נתנו לי על ה301 כ22K אם אני זוכר נכון, לפני בדיקה.

ההפרש ברנו היה כ70K.

בפיג'ו כ80K.

התכוונתי להפרש בין המחירון לשווי הרכב הישן בפועל.

במקרה של הרנו: 14-3 = 11

במקרה של הפיג'ו: 42-22 = 20

כשמדובר ברכב זול, ההפרש בין המחירון לשווי הרכב הרבה יותר נמוך והרבה יותר קל לתת משהו שקרוב למחירון. כשמדובר ברכב יקר יותר, זה פשוט סכום הרבה יותר גבוה שאי אפשר לכסות ברווח ממכירת רכב חדש.

ושוב, לא בא להצדיק או לא אף אחד. אין לי מושג מה מדיניות הטרייד של שני היבואנים המדוברים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנה הסיבה שלך, הקליאו הידנית נסחרה באיזור ה70 וקצת אלף אחרי מבצעים והנחות - גם לנו היה אירוע דומה עם קרסו - הם נותנים הנחות מטורפות מהמחיר מחירון הגבוהה או! שתעשה טריידאין במחיר מחירון.

ואם היית מקבל באמת הנחה לאיזור ה70 אלף או אפילו 75 אלף אם לא היית עושה טרייד - כנראה שתאכלס זה לתת את הקליאו המשומשת שלך בחינם.

אז הם נתנו לי את ההצעה הזו גם לדגם הRSLINE, פשוט לא רציתי רובוטית כפולת מצמדים.

ואני מדבר על הקליאו החדשה דור 5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הסיבה שלך, הקליאו הידנית נסחרה באיזור ה70 וקצת אלף אחרי מבצעים והנחות - גם לנו היה אירוע דומה עם קרסו - הם נותנים הנחות מטורפות מהמחיר מחירון הגבוהה או! שתעשה טריידאין במחיר מחירון.

ואם היית מקבל באמת הנחה לאיזור ה70 אלף או אפילו 75 אלף אם לא היית עושה טרייד - כנראה שתאכלס זה לתת את הקליאו המשומשת שלך בחינם.

אבל זה בדיוק הענין, לקוח שמקבל מחיר "מחבק" לאוטו שהוא מביא בטריידאין, ואולי אפילו עוד כמה לירות הנחה במחיר המחירון של האוטו החדש "יפתח רגליים וארנק" באהדה הרבה יותר גדולה מאשר זה שמרגיש מושפל בשל הצעה מגוחכת ומעליבה מבחינתו, גם אם ההנחה שיקבל בלי עיסקת טריידאין כדאית הרבה יותר מאשר במקרה הראשון. יש להם עוד כמה דברים ללמוד, שם בלובינסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שימשיכו עם הסטיגמות על ה-308GT.

עוד כמה שנים שארצה קומפקטית משומשת אני מקווה שאמצא אחת כזאת שמורה עם מחירון ברצפה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שימשיכו עם הסטיגמות על ה-308GT.

עוד כמה שנים שארצה קומפקטית משומשת אני מקווה שאמצא אחת כזאת שמורה עם מחירון ברצפה.

לטווח הארוך הגישה הזאת לא עובדת לטובתך כי אז פשוט יביאו פחות ופחות דגמים כאלה לארץ (וברמה הגלובלית ייצרו יותר ויותר ג׳יפונים ודברים שאנשים כן רוצים לקנות)

אני נוקט בגישה שאני כן רוצה שרכבים שאני מחבב יצליחו בצורה מספיק טובה כדי שיהיה משתלם להמשיך להביא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שמתעניין ברכב ומתכוון לבצע נסיעת מבחן ישנם מספר דברים שמטרידים אותי

1.יצור הרכב הופסק עי פיג'ו עקב תקנות זיהום אוויר והדגם הבא יהיה מחושמל

2.חוסר כפתורים פיזיים בדשבורד אומנם יוצר עיצוב אלגנטי,אך לא פונקציונלי בעליל-כרגע זה על סף דיל ברייקר מבחינתי.אתרשם מכך בנסיעת מבחן

3.ישנם לא מעט ביקורות שבמצב חיסכון תיבת ההילוכים לא במיטבה ולעיתים מתבלבלת.

4.מערכת מולטימדיה בעלת לאגים ונתקעת לעיתים

עריכה אחרונה על ידי Itzik-b
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייצור ה-308GT הופסק רק בגרסת הבנזין (סוף יוני 2019). דגם הדיזל ממשיך להיות מיוצר למיטב ידיעתי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
ייצור ה-308GT הופסק רק בגרסת הבנזין (סוף יוני 2019). דגם הדיזל ממשיך להיות מיוצר למיטב ידיעתי.

והמסקנה המעניינת מכך היא שהדיזל מזהם פחות מהבנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאוריה לחוד, המציאות בארץ היא שהרכב הזה יישחט ביד2 והמודל כבר די התיישן.

308 GTI הדבר האמיתי נמכר במחירים מאד נוחים ביד2, וכך גם ה 208 GTI.

את ה 508 האחרונות הם נאלצו למכור ב 120 אלף לרכב חדש, וכך יהיה גם עם הדגם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים,במיוחד עם זה שהתמונות של הדגם המחליף כבר יצאו,רק 308 ו208 אין אוטומטיות,ומרבית האנשים רוצים אוטומטי,לכן יהיו כאלה שהרכב מדבר אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...