Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לי את הרכב ואני מחפש עכשיו רכב שיחליף :(

aloneInTheDark
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

לצערי היונדאי i25 שנת 2011 שהיה ברשותי כרכב עיקרי לזוג + 2 בנות קטנות נגנב על תכולתו (2 כסאות בטיחות)

אני מחפש כעת רכב עיקרי למשפחה שיהיה מקום לשתי כיסאות בטיחות + מקום לאדם בוגר במושב האחורי.

תקציב: 60-70k

מה חשוב לי

1) בטיחות - כריות אוויר, ldw, fcw וכל מיגון אפשרי ו 5 כוכבי בטיחות

2) אמינות - עדיפות לרכב יפני (ככה המוסכניק ממליץ)

3) לא צפוף במושב האחורי + פתחי מזגן במושב האחורי

אני חייב לקנות גג עד שבועיים והייתי כבר בלובינסקי, בכלמוביל טריידאין ובטריידמובייל ולא התרשמתי יותר מדי ממה שמציעים שם וביד 2 אין ממש מבחר.

אשמח לעצות

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול פיקאסו 5 מושבים יתאים לדרישות, למעט המקור הצרפתי. אך מדובר ברכב אמין.

אחרת לך על טויוטה ורסו ישנה יותר וללא מיזוג לאחור עד כמה שידוע לי

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לחפש ביד 2 C4 פיקאסו 2015 ומעלה , עזוב את המוסכניק שלך שכנראה לא ראה מנועי טורבו חדישים ושולח אותך אחורה בזמן, אין כל בעייה ב C4 מ 2015 (מנוע 165 כ"ס) מנסיון מקרוב.

הנה לדוגמא אחת בתקציב (מקווה) https://www.yad2.co.il/s/c/aeynee

בהצלחה

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלת, כתבת "לצערי" - איך הסתדרת ביונדאי i25 בתור רכב ראשי + סידור הנוסעים הזה שרשמת?

אי אפשר להושיב בין שני מושבי בטיחות ברכב הזה אף אדם בוגר, גם לא הכי רזה שיכול להיות.

על מזגן אחורי אין מה לדבר, גם לא על נוחות המושבים.

אם הסתדרתם טוב ב i25, בטח תסתדרו ב i35. רכב ברמה יותר גבוהה, נוח, מרווח יותר ובטיחותי. גם למוסכניק לא תהיה התנגדות נחרצת.

בקשר למיזוג בטויוטה ורסו - הוא מעולה גם ללא הפתחים מאחורה ומגיע במהירות לשורה השניה ( וגם לשלישית ).

טויוטה ורסו מומלצת רק מ 2013 ( אחרי מתיחת פנים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלת, כתבת "לצערי" - איך הסתדרת ביונדאי i25 בתור רכב ראשי + סידור הנוסעים הזה שרשמת?

אי אפשר להושיב בין שני מושבי בטיחות ברכב הזה אף אדם בוגר, גם לא הכי רזה שיכול להיות.

על מזגן אחורי אין מה לדבר, גם לא על נוחות המושבים.

אם הסתדרתם טוב ב i25, בטח תסתדרו ב i35. רכב ברמה יותר גבוהה, נוח, מרווח יותר ובטיחותי. גם למוסכניק לא תהיה התנגדות נחרצת.

בקשר למיזוג בטויוטה ורסו - הוא מעולה גם ללא הפתחים מאחורה ומגיע במהירות לשורה השניה ( וגם לשלישית ).

טויוטה ורסו מומלצת רק מ 2013 ( אחרי מתיחת פנים ).

הרכב נקנה לפני שנולדו לי ילדים והוא היה רכב מעולה. כמובן שמבוגר בין הכסאות לא היה נכנס וגם לא היה פתחי איוורור מאחור מה שגרם לבנות להזיע המון.

ב i35 ראיתי בעיניים שיש פתחי אוורור מאחורה ורכב זה הוא אופציה אבל אני לא יודע למה יותר מדי אנשים לא סובלים את היונדאי

מה דעתך על i30 ? i30cw?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא מדובר בגיר הרובוטי ( עד מחצית שניה של 2015), זאת יכולה להיות אופציה טובה, במיוחד CW למשפחה. אחרי זה גם ב i30 עברו לרובוטי. ב i35 הגיר נשאר אוטומטי.

יש גם הונדה סיוויק סטיישן ( טורר ). הרכב עם ישיבה נמוכה ( יש מי שאוהב, אני לא ).

אבל רק במיני וואן השורה השניה מחולקת ל 3 מושבים נפרדים, ורק שם ניתח לשבת בצורה סבירה בין שני מושבי בטיחות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...