Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אישור תנועה זמני לרכב

Roman Kagan
שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי רכב שהיה אמור לעבור טסט לפני חודש ולא עבר.

הבנתי שעל מנת לנסוע עליו כחוק, יש צורך להוציא אישור נסיעה זמני ממשרד הרישוי.

בעל הרכב עצמו אינו נוהג על הרכב ולא בעל רישיון נהיגה בתוקף.

לרכב עצמו יש רישיון רכב משולם, בעל ביטוח חובה+מקיף לנהג שנוהג על הרכב(הוא שכח שצריך לעבור טסט, רכב שזה מלאו לו 3 שנים)

האם בעל הרכב בלבד יכול להוציא אישור זה? ניתן לעשות זאת ע"י יפויי כוח או על ידי זה שנוהג על הרכב ביום יום?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע פשוט לא לנסוע ישירות למכון רישוי ולהעביר את הרכב מבחן..

וכל המגיבים לעתיד - אני די בספק שמי מכם ששכח\ישכח להעביר טסט במועד לא יטרח להוציא אישור נסיעה זמני וכו', פשוט יסע למכון רישוי ויעביר מבחן..

ולעניין - העברת מבחן שנתי לרכב שלא על ידי בעלי הרכב - יש להצטייד ב:

- תעודה מזהה של הבעל הרשום ברישיון רכב.

- תעודה מזהה של נהג הרכב + יפויי כוח (טופס ייפוי כוח נמצא על גבי טופס רשיון הרכב שנשלח לתשלום, סעיף 3 (אבקש ממר\גב' XXX מספר ת"ז XXX להופיע בשמי ובמקומי למבחן כשירות התנועה.

- כאשר הבעל הרשום ברישיון הרכב הוא חברה יש לקבל ייפוי כוח וחותמת חברה.

- תעודת ביטוח בתוקף חתומה בחותמת הבנק (לא חייבת להיות על שם בעל הרכב)

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ללא ספק נוטה לנסוע למכון ללא הוצאה של אישור זמני.

האם זה בכלל מעניין את מכון הרישוי אם הגעת "לפי חוק" למוסך עם רישיון זמני או לא? או שהסיכון היחידי זה השוטר שאולי יעצור אותך בדרך אם אין לך מזל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ללא ספק נוטה לנסוע למכון ללא הוצאה של אישור זמני.

האם זה בכלל מעניין את מכון הרישוי אם הגעת "לפי חוק" למוסך עם רישיון זמני או לא? או שהסיכון היחידי זה השוטר שאולי יעצור אותך בדרך אם אין לך מזל?

הדבר היחיד שמעניין את המכון זה שיש לך כסף לשלם על העברת המבחן. אתה יכול להגיע עם רכב שלא עבר מבחן שבוע, חודש, חודשיים, חצי שנה.

עם הנאמר לעיל - מועד חידוש הרישוי ותשלום על המבחן של שנה הבאה לא יידחו, אלא יישארו במועד הקבוע שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודש זה עדיין לא עבירה רצינית .. אולי 250 ש"ח בלי נקודות לא זוכר.

אם לדעתך הטרחה של לנסוע עד למשרד הרישוי שווה יותר מסיכוי קלוש ל 250 ש"ח קנס.

אז לך על זה..

כמה עולה להוציא אישור נסיעה זמני ?

מה הסיכוי ששוטר יעצור אותך? כפול ה 250 ש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו כאן למעלה , זה לא חוקי לנסוע ככה , על תקופה כמו שלך יש עונש של ברירת קנס ,

ובמקרה של תאונה חו"ח אתה עלול להיות בבעיה גדולה יותר.

אני אישית במקרים כאלו ניגשתי למשרד הרישוי והוצאתי רשיון זמני. עלות של כ 35 ש"ח אם אני זוכר נכון.

שים לב שהיום חובה לקבוע תור מראש למשרד הרישוי. לא ניתן להופיע ככה.

אם אתה מגיע למשרד הרישוי , צריך יפוי כוח של בעל הרכב + ת.ז. שלו. בנוסף תצטייד ביפוי כוח נוסף (מופיע בחלק העליון של הרישיון ) לצורך מעבר הטסט השנתי

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד חצי שנה הביטוח בתוקף והקנס נמוך - סע למכון רישוי ובצע מבחן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רישיון רכב לא בתוקף עד 4 חודשים זה 250 ש"ח קנס, פעם היה בבלי נקודות. אבל באחד העידכונים לפני כשנתיים נוספו לזה 6 נקודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישור תנועה זמני ניתן לרכב רק 3 פעמים בשנה. הוא עולה 40 שקלים ותקף ל 48 שעות. האישור תקף אך ורק בצמוד לביטוח חובה עבור הרכב בשעה וביום האמורים. מוציא האישור מצהיר כביכול שהרכב תקין לנסיעה למכון. מוציא האישור קובע באיזה שעה ויום האישור ייכנס לתוקף. כאמור, האישור תקף ל 48 שעות מהשעה והיום שנרשמו בו.

למכון לא איכפת באם יש אישור כזה או לא. למי שכן איכפת זה לשוטר. לא הייתי מעיז לנסוע למכון ללא אישור כזה במיוחד כאשר עבר זמן רב מאז שהרכב עבר טסט.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה המרחק ממיקומו הנוכחי של הרכב למכון הרישוי. אם מדבר בכמה ק"מ בתוך העיר אני הייתי לוקח את הסיכון.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרפי וסטטיסטיקה:

הסיכוי למפגש עם שוטר במרחב העירוני - נמןך.

הסיכוי למפגש תאונתי במרחב הקרוב אליך - גבוה.

מרפי מלגלג על שניהם.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד חצי שנה הביטוח בתוקף והקנס נמוך - סע למכון רישוי ובצע מבחן.

תקף גם לרכבי אספנות ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...