Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החיים אחריי הרווקות (רכב לצעיר המתבגר)

Monopoly
שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

בן 27 נשוי טרי, חובב רכבים מושבע

בשנה האחרונה נהגתי על רכב חלומותיי Golf gti שנת 2011

הרכב מושקע מכל טוב עם כ280 כ"ס

למרות שמאד אוהב אותו, הרכב פחות מתאים לי בשלב הזה בחיים, כרגע מחפש משהו יותר משפחתי.

רוצה משהו קצת יותר מפנק,

חשבתי על מאזדה 6 פרימיום פלוס מודל 2013-4 מנוע 2.5

חשוב לי:

*צריכת דלק (1-12 ומעלה)

*רמת גימור גבוהה, בעבר סיאט לאון FR 2014- אכזבה מבחינה איכות חומרים

*מערכת סאונד איכותית

*אמינות - אני אוהב שהרכב שלי פיקס, לא רוצה להפסיד ימי עבודה על תיקונים למיניהם.

וגם קצת כח, בכל זאת רגיל לרכב חזק

אני ממש לא סגור על המאזדה, טרם נהגתי בה

החסרונות בה לדעתי שהיא כרגע גדולה ממה שאני צריך, לפחות בשנה הקרובה רוב הנסיעות שלי הן לבד / +1 ברכב

מחיר טיפה גבוה כ75 אש"ח

שקלתי גם מאזדה 3 מאובזרת אך המחיר די זהה ל6 PP והאבזור בגדול נמוך יותר (אין כסאות עור ב99% מהדגמים)

ואפילו מאזדה 2 שקרצה לי במחיר (55) ובאבזור (PURE WHITE 2015-6) אך חושש שהיא תהיה לי קטנה מדי בהמשך.

בעבר שקלתי שברולט G sonic rs שמתאימה לי בנתונים היבשים (כח מחיר וגודל) אך הבנתי שהדגם אינו אמין במיוחד, שהגיר עצל ואיכות החומרים לא טובה בגדול.

פתוח להצעות דגמים. לא מעוניין ברכב רובוטי / ידני (פקקים)

תקציב 55-70 אש"ח לשנתון 2014 ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא מתאים ברכב הנוכחי?

גם לזוג + 2 אין בעית שימושיות.

מאזדה 6 לא תיתן לך צריכת דלק של 1:12, בספק 1:10 ( אלא אם לא נוסעים בעיר ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מבחני דרכים המאזדה כן מוציאה 1-12, גם במבחנים בארה"ב 30 mpg דהיינו 1-12.7.

אני לא נהג איטי אבל כן יודע לנהוג חסכוני, עם הגולף שהיא שלה די קצר מגיע ל1:10-11 (דלק 98 )

הנסיעות קצרות לרוב, כ70% בין עירוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחני דרכים זה סבבה,אבל הם בודקים את הרכב בתנאים שלהם ששונים מהתנאים של רוב המשתמשים.

בפועל יש מלא נסיעות קצרות שמושכות את הצריכה כלפי מטה.

1/10 יהיה הרבה יותר ריאלי.

מה הנסועה השנתית שלך?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, במאזדה 3 האצ'בק 2.0 תרגיש שהרכב פחות כבד מאשר מאזדה 6. עדיין זאת תהיה נפילה אחרי הרכב הנוכחי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המאזדה 3 יותר מתאימה לי מבחינת מידותיה אך היא פחות מאובזרת כמו שציינתי (מערכת שמע, ריפודים) ועולה כמו ה6 +-.

אלא אם אני מפספס משהו, נראה לי שהיא תמורה פחות טובה לכסף, לפחות עבור חובב הגה ו'פינוקים', שפחות אכפת לו מעוד 500₪+- אגרת טסט וכאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...