Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה על מתקין דודים מקצועי ועל דוד שמש וקולטים באיזור חדרה אור עקיבא

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדוד בבית שלי הוא של ראנד מקבוצת אמישרגאז וסוגר 23 שנה וצריך כבר החלפה .ככה גם הקולטים.

הדוד 150ליטר וכולל קולט שמש גדול .יש הרבה חברות טובות אמקור אמישרגז נמרוד כרומגן .זה בית שאני אגור בו עוד 4שנים בערך עד שאמכור ולכן כרומגן כנראה ירד מהפרק בשל כך.

על מה אתם ממליצים עיסקה של קולט ודוד 150ליטר קומפלט .מה טווח המחירים והכי חשוב מרוב שהשוק מוצף ברמאים .אני זקוק להמלצה מניסיון על מתקין איכותי מאיזור חדרה אור עקיבא.

תודה מראש.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את עמוס צבאן בחדרה, אמין ומקצועי, ממליץ מניסיון בכמה בתים.

לגבי חברה - אין לי מושג...אני יודע שכרומגן נחשב state of the art בעיקר מחוות דעת של קרובים אליי שהתקינו אבל בשביל 4 שנים לא בטוח שהייתי משקיע בכזה דוד, ממליץ להתייעץ איתו, יכול להיות שאם יש תקלה בדוד\קולטים הוא יוכל לפתור לך אותה מבלי להחליף את כל המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...