Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול כיבוי+העלה אוטומטית והפעלה באופן קבוע של מצב ספורט, איביזה 2019

hondacivic02es
שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם שבוע טוב,

רציתי לדעת האם יש אפשרות לבטל באופן קבוע את האפשרות של כיבוי המנוע בעמידה באיביזה 2019.

כרגע המצב הוא שאני חייב ללחוץ על ההלחצן שצמוד לידית הילוכים, אחרי כל התנעה של הרכב כי המצב הזה לא נשמר.

ניסיתי לבטל את זה גם דרך המולטימדיה עצמה, והמצב הזה לא נשמר, תמיד חוזר למצב פעיל (אני מניח שמטעמי רצון לחיסכון בדלק, אבל לא רוצה את זה).

בנוסף,

יש לרכב הזה 4 מצבי נסיעה, ECO, SPORT NORMAL ו- INDIVIDUAL .

אותו סנריו, אחרי כל התנעה, המצב שאיתו סיימתי את הנסיעה כן נשמר, אבל במסך הקטן מולי איפה שהשעונים מקדימה, זה חוזר למצב D, ולא S. למרות שזה מוגדר על מצב ספורט.

אשמח מאוד לתשובות.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה קיים ברכבים היום, בכוונה זה נחשב כמוצר שהוא חלק קבוע מהאוטו כדי שהיבואן יקבל "הנחה" במס ירוק וכו'.

גם אצלי זה ככה, התרגלתי פשוט להכנס לרכב להניע ולכבות את הכפתור.

הבנתי שאפשר לבצע ניתוק מלא של הכפתור, אבל זה עלול לעלות בביטול אחריות במידה ועולים על זה במוסך מורשה ממה שהבנתי .

אם אתה שם על מצב SPORT, מגיע לרמזור והרכב נכבה, אז שהוא ידלק שוב המצב יתאפס? אם כן זה לא נשמע תקין

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החלק הראשון של מה שרשמתי - הבנת אותי וכנראה ככה זה באמת מתפקד ואי אפשר לשנות אלא כן מנתקים בהתערבות שפוגעת באחריות הרכב.

אני לא אעשה את זה אם ככה.

לגבי החלק השני של ההודעה שלך, לא הבנת אותי נכון. התכוונתי שאחרי כיבוי של הרכב, מצב הנהיגה חוזר לD רגיל, במקום S.

למרות שבמולטימדיה כשאני בודק, זה כן מכוון על מצב SPORT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבטל את זה בעזרת קידוד במחשב של הרכב ממליץ לך לחפש בפייסבוק או בגוגל על זה יש את HI-led מכפר סבא שמתעסק בזה ואת דימה ולא זוכר את השמות של החברה האחרים הם נקראים מרכז הקידודים

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שוב,

במיוחד לבעלי האיביזה (אני לא יודע אם רכבים אחרים רלבנטיים.. אולי כן בגלל שזה קשור לDSG וDRIVING PROFILE).

אני שוב חוזר על השאלה כי זה ממש חשוב לי וזה די מעצבן כל פעם להפעיל את המצב הזה.

יש את האפשרות של SEAT DRIVING PROFILE, יש אפשרות לבחור בין ECO NORMAL SPORT ו- INDIVIDUAL .

אם אני מכוון למצב SPORT, מכבה את המנוע, ומניע מחדש, זה תמיד יחזור למצב NORMAL. אני רוצה לשמור את זה באופן קבוע.

העניין שאני לא יודע אם זה תקלה או שככה זה מוגדר, מטעמי חיסכון או מטעמי החלטה של היבואן או לא יודע מה.

אשמח לתגובות, ואם זה לא מפורט מספיק אני אעלה גם וידאו.

לביינתים מעלה צילום מסך, בעיגול בעצם סימנתי איפה זה באמת משתנה. במצב ספורט זה מראה S, אבל אחרי כיבוי של המנוע, זה תמיד חוזר לD.

WhatsApp Image 2020-02-17 at 19.45.54.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו לך כתובת טובה - HI LED

אין בעייה מודה על זה, מכיר גם את הבחור.

רק תשובה למה ששאלתי בהודעה עם הצילום מסך אשמח לקבל, כי אני רוצה לדעת אם זה משהו שהוא BY DESIGN או תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אם עוד מישהו חיפש תשובה או פתרון, דיברתי עם המוסך ונאמר לי שזה ככה מתוכנת ואין אפשרות לשנות את זה. בכל הפעלה מחדש\התנעה של הרכב צריך לכוון שוב לפרופיל נהיגה הרצוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...