Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איסוזו רודאו 2004 LSE

Muznach
שימו לב! השרשור הזה בן 1525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אהלן,

המשפחה צריכה לעבור מג'ימני לרכב פרייבט+שטח 5 דלתות,

בגדול תקופה ארוכה חורש את הלוחות, [תקציב נע סביב 60K כולל יישור קו והכנה לטיולים]

ירדתי מהגראנד ויטארות [מפחד מענייני המנוע שם], הדאצ'יה והפורסטר/XV מבחינתי הם פשרה ביכולות השטח

נתקלתי במקרה באיסוזו רודאו 2004 LSE ממש שמור,קילומטראז' נמוך, מכיר את הבעלים:

*יתרונות:

• הילוך כח
  • מחיר: נמוך משמעותית מהתקציב שלי- אבל דורש יחסית גבוהה לשוק של הרכב
  • ספציפית הרכב הזה סופר שמור יחסית לרכבי שטח

*** צריכת דלק למזלי לא משחקת תפקיד נכון להיום

*חסרונות ושאלות!!!

• בכללי לא מצאתי יותר מידי מידע באינטרנט גם בארץ וגם בחו"ל, גם בפורומים וגם ספרות [יש למישהו ספר רכב PDF במקרה?]
  • בטיחות, אני מבין שדאצ'יה (2015 נגיד) עם ציון נמוך (3 כוכבים) כנראה יותר בטיחותית מרכב שנת 2004 בלי ESP וכו' וכו', גם לא מצאתי מידע באינטרנט מלבד זה שיש ABS ושתי כריות אויר מקדימה. איך אני יכול לקבל אינדיקציה של בטיחות הרכב ביחס לרכבים משנתונים חדשים יותר??? אני מבין שבמהלך השנים השתנו הקריטריונים של המבחנים
  • ISOFIX - דרישה חזקה מהגברת. אני מבין שזה נכנס לרוב הרכבים החל משנת 2002. הצלחתי להרגיש איזה וו בין הכסאות, לא בטוח שזה זה, כי בד"כ יש גם איזה תוית. חיפשתי בספר רכב הקשיח (בעברית) של המוכר וגם לא מצאתי התייחסות לזה (מתאר לעצמי שלא השקיעו בתרגום של כל שנתון ודגם והוציאו ספר כללי מטעם איסוזו) מישהו יכול לאשרר אם קיים או לא?
  • עלות טסט וביטוח אם יש למישהו אני אשמח לדעת
  • חלפים זמינים? קראתי דעות לכאן ולשם , חבר טוען שאצל שכנינו יש הכל וגם אומרים שבחו"ל זמין. מצד שני רושמים בהרבה מקומות שיש בעיה של זמינות חלפים. מישהו יודע לאשרר? הכוונה היא שאוכל להשבית את הרכב ליום-3ימים ולהסתדר. אבל לא הייתי רוצה יותר מזה.
  • האם שוק אפטר-מרקט זמין וניתן לאישור ברישיון? [הגבהה, מיגון ונעילה] והערכת מחירים?

תודה

smile.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב שעל פניו הנכון הוא להשאיר אותו סטנדרטי.

יש לו יכולות שטח בסיסיות טובות, מנוע חזק, ולמען האמת הוא נראה ממש טוב.

לגבי חלפים - אני משער שלא תיתקל בבעיית חלפים.

האבל הגדול הוא שאם אתה לוקח רודיאו כזה, משלם עליו הרבה יחסית בהתאם למה שרשמת, ואז מתחיל להשקיע בהגבהה ונעילה אחורית כדי שתהיה לו עבירות סבירה כי מהלך המתלים שלו לא משהו, אתה מגיע למחירים קרובים מאוד למחירים של לנדקרוזר סטנדרטי, כשאתה נשאר עם רודיאו וביקוש מאוד בעייתי לרכב הזה.

הייתי קונה רודיאו רק אם הוא שמור מאוד והמחיר מאוד אטרקטיבי. זה שממש מבקש הרבה עבור הרכב - בהצלחה לו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...