Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד תוספת לקטגוריית B-SUV המתחדשת - ניסאן ג'וק 2020

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הניסאן ג'וק - הג'יפון שהמציא את קטגוריית ה-B-SUV לפני קצת יותר מעשור - מגיע אלינו בקרוב בגירסה מחודשת.

הדגם החדש ארוך בכמעט 10 סנטימטרים משמעותיים מהדגם היוצא, עם גידול של יותר מ-10 ס"מ בבסיס הגלגלים המבטיחים תא נוסעים מרווח משמעותית מהדגם היוצא.

מתחת למכסה המנוע נמצא מנוע טורבו 999 סמ"ק המפיק 117 כ"ס ומשודך לתיבת הילוכים אוטומטית דו-מצמדית בת שבע מהירויות.

הרכב יגיע עם מערכות בטיחות מקוריות בלימה אוטונומית, ושמירה על נתיב. לא יגיעו הנה בשלב זה מערכת לזיהוי בשטח מת, ובקרת שיוט אדפטיבית.

המחיר צפוי להיות החל מ-124990 ש"ח

nissanjuke2020.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות בתמונה נראה לדעתי טוב מהדור היוצא.

אם אני זוכר נכון מההשקה דיברו גם על תא מטען גדול יותר ורמה דינמית טובה יותר לא?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב שהיום השאלה החשובה ביותר היא - מי מייצר את התיבה? חדשה\ישנה? ניסאן השמישו רובוטית מסוימת בכמה דגמים בעבר והאמינות הייתה זוועתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה הרבה יותר טוב מהדור הקודם,

המחיר בעיניי די מוגזם לדגם הבסיסי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שה-10 ס"מ הנוספים הופכים אותו לרכב עם מעט פשרות, בטח אם גם התא מטען טופל שתי נקודות תורפה חזקות של הדור היוצא/

אם היה נניח ה-1.3T של רנו-ניסאן הייתי שוקל לחכות כדי לראות ביקורות עליו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי להתלונן על המחיר המסתמן של הג'וק ולציין את ה-C-HR שעולה 20 אלף יותר לפחות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא חוכמה גדולה.

:lol::lol::lol: אהבתי.

עדיין בערבון מוגבל כי אלה תמונות שלכל הפחות בוימו ועשו להם Cherry Picking, אבל הוא נראה אחלה לדעתי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחנים בחו"ל מדברים על שיפור משמעותי ביחס לדור היוצא. אם זה אכן המצב, וגם העובדה שהדגם נמכר במספרים יפים בארץ, יש סיכוי גבוה שהיא תמשוך לא מעט לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...