Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש טיפים לגבי קניה ממגרשים גדולים כמו טרייד מוביל, לובינסקי ושות'?

capri77
שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכנסתי לטריידמוביל.

לא מראים טופס בדיקה(מילא, גם ככה לא תמיד אמין).

ולא נותנים אחריות לאחר קניה, אלא רק בתוספת תשלום לא כ"כ קטנה.

לטענת המוכר היתרון שלהם הוא בזה שהרכבים שאצלם הם רק מידיים פרטיות, אבל זה לא נראה לי כזה יתרון כשמציעים למשל רכב שנתון 2014 או 2015 שעבר כבר 3 ידיים ממילא...

זה אכן ככה? או שנפלתי על שיטת מצליח של סוכן מכירות ספציפי?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני האמת קניתי משם ( סניף עפולה) את הרכב האחרון שלי, אכן הרכבים פרטיים שמגיעים מכל מיני טריידאינים של סוכנויות רכב חדש.

אני קיבלתי פתיחות מלאה והציגו לי כל ליקוי וגם טיפלו בו כמו שצריך.

אחריות לא לקחתי שלהם בתשלום, הרכב שלי עדיין היה באחריות יצרן ( קיה 7 שנים על מנוע וגיר).

סה''כ יצאתי מרוצה.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק כל רכב כאילו זה מוכר פרטי תבקש היסטוריית טיפולים מלאה לא לוותר על בדיקה משלך גם אם מנסים לשכנע אותך שזה רכב "אא"

ובמידה ומתגלים ליקויים אני ממליץ לך לדרוש תיקונים במוסך שלך .

כשאני רכשתי שלחו אותי למוסך שלהם והם היו לא מקצועיים בעליל, במקום להחליף גומייה מסכנה שלחו אותי הלוך חזור 4 פעמים עד שפשוט החלפתי במוסך אחר כי לא רציתי שהליצנים האלה יגעו לי ברכב ועל היחס אני בכלל לא מדבר .

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איפה ואיזה רכב.

אם חשקה נפשך ברנו או דאצ'יה לדוגמא, בלב שלם אני יכול להמליץ לך על קרסו טרייד.

רכשתי משם בעברי רנו מגאן - שטופלה תחת אחריות על כל שטות שהייתה והייתי מרוצה מאוד גם מהרכב גם מהאחריות שהם נתנו.

רכבים מדגמים אחרים, שלא מטופלים במוסכי הרשת של קרסו בדר"כ - פחות ממליץ.

רכשתי שם בעברי גם פיאט פונטו - ש"תוקנה" תחת אחריות במוסך "מטעמם" שלא הצליח לפתור בעיות באמת.

חזרתי אליו מספר פעמים במשך כמה שבועות עד שבסוף קיבלתי ממנו "זה מה אני יכול לעשות".

בשתי הרכישות לא הייתה "תוספת תשלום" עבור אחריות והייתה כלולה במחיר הרכב שלא היה גבוה ממחיר השוק בזמנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה מסוחר שלא מוכן להראות בדיקות ולא נותן אחריות. לא שאני סומך על הבדיקות שהסוחר מראה, אבל אם כבר בהם רואים שהיו תקלות משמעותיות או תאונות, אין טעם לקחת לבדיקה שלי.

כשקניתי את המכונית האחרונה שלי (לפני כשנה וחצי) החלטתי לקנות מטרייד אין - בעיקר כדי לקבל אחריות ולא ליפול על רמאים. בכל המקומות שהלכתי אליהם הציגו לי מיד את הבדיקה שערכו מטעמם ונתנו אחריות כלשהי (בין 3 חודשים לשנתיים, לעיתים רק על מכלולים עיקריים ולעיתים על יותר)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לתת לי דוגמה אולי איפה הראו לך בדיקה?

האמת שבשום מקום שהייתי לא מוכנים להראות לי בדיקה, כולם אומרים לי את יכולה לקחת לבדיקה, אנחנו כמובן מתחייבים לשלם על הבדיקה אם... מתגלה... בלה בלה...

מטרייד מוביל ירדתי בינתיים.

כן ראיתי רכב בלובינסקי טרייד שאני שוקלת. הראו לי היסטוריית טיפולים. הרכב היה תחת ליסינג שלהם, כך שאני משערת שבמקרה הזה לא ביצעו בדיקה.

אחריות יש, לשנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שלא מתכוונת לוותר על בדיקה משלי, השאלה באיזה מכון בדיקות אני יכולה להיות בטוחה שלא עושים אתי הבדיקה לטובתם, מאחר והם מגרש גדול עם קשרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף ללכת למגרשי היבואנים או חברות הליס הגדולות.

זה מגרש גדול גם עם שם ומוניטין שמחויב בגילוי נאות.

הבדיקות שלהם זו אינדיקציה טובה למצב הרכב,לרוב מציגים את הבדיקה שהם הזמינו כשהרכב נקנה על ידם.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, עדיפות לטרייד אין הרישמי של היבואן על כלים שהוא האבא, לא מותגי צד שלישי.

רכשנו בכלמוביל טרייד רכב שלהם. קיבלנו תיעוד מלא ובנוסף בדקנו במכון לבחירתנו על חשבוננו על מנת לוודא שהבוחן לא יראה שבאנו עם רכב שלהם ויחליק דברים, קיבלנו החזר בזמן התשלום (במקום לקחת שובר כמו שהיציעו בהתחלה)

חבר רכש בלובינסקי טרייד את ה C4 פיקאסו, אחרי חודש קראו לו (הם עצמם) לבצע ריקול שלא בוצע בזמן.

טרייד מוביל, הוא לא האבא של אף מותג לכן לא יכול להתייחס למה שהם אומרים, למרות שחבר קנה מהם והוא מאוד מרוצה.

כנ"ל היה אצל אלדן עם בת משפחה שקנתה אצלם פעמיים. רכבים (מזדה 3 ו CX5)תקינים ומטופלים.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שהגישה לניירת פשוטה יותר,אבל פירוט טיפולים אתה תקבל אם תקנה את הרכב דרך המוסך אם תרצה.

קניתי סובארו בלובינסקי,הונדה ויונדאי בקרסו והתהליך היה פשוט.

אמנם זה קצת ללכת בעקיפין,תבקש רשיון רכב קודם,תמצא את הבעלים בפייסבוק/144 ודבר איתו.

אין לו מה להסתיר אחרי שהרכב נמכר כבר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון יכול להמליץ על לובינסקי טרייד, סניף גלילות. הראו היסטוריית טיפולים מלאה ובדיקה שלהם (שכמובן לא שווה הרבה).

רכשתי עם אחריות ולאחר כחודשיים הוחלפו בולמים על חשבונם על אף שלא היו מכוסים תחת האחריות.

תנסו להוציא גם טיפול/ טיפולים על חשבונם במקום או בנוסף להנחה במחיר קניית הרכב.

אם תרצו אשלח טלפון של הסוכן שטיפל בי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...