Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גדר ניידת לבטיחות כנגד כניסת ילדים לבריכת אינטקס

IRON-MAN
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.ברצוני להקים בקיץ בריכת אינטקס בגינה.האישה מתעקשת על גדר שתמנע מהילדות (גילאי חמש ושמונה) להכנס לבריכה מבלי השגחה.עשיתי בדיקה וזו הוצאה של בערך אלפייה.אני לא מעוניין להוציא סכום שכזה על גדר,מה גם שאחרי הקיפול של הבריכה אין לי איפה לאחסן אותה...אשמח לפתרונות יצירתיים.תודה לעונים.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקת או לא ,אני מחפש פתרון זול...סיוט.נמאס לי מהבריכה אצל חמי.בשביל מה קניתי בית עם גינה?[emoji38].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלף שקל לעומת ילדה מתה... מממ... תשמע, חישוב מסלול מחדש ומהר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרתי מישהו שאחד מילדיו (בן 3) טבע למוות בבריכה של בית פרטי ללא גדר. כאב לב שאי-אפשר אפילו לתאר במילים.

אני במקומך משלם 1,000 ש"ח וסוגר עניין.

כאן בארה"ב אני רואה שאנשים משתמשים בפיתרון הזה - https://katchakid.com/pool-nets/ - אין לי מושג לגבי רמת היעילות לעומת גדר רגילה.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הבריכה כולה עולה 1500₪.אני מבין שלצערי ,פה לא ימצא הפתרון.

מה דעתך לגבי השרשורים הבאים?

"מחפש קסדה מנייר כסף - כל הקורקינט עולה 100 ש"ח"

"המלצה על כדורי מציצה לגרון - כל הטיול לסין עלה 100$"

נ.ב

עכשיו ברצינות.

אני מקווה שתתעשת במהרה. בריכה זה דבר מסוכן.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://13news.co.il/item/news/domestic/articles/drown-sharon-269466/

באסה 1000 שח, מסכים.

אך לא חסר מקרים שילדים טבעו, מתו, נשארו נכים עם פגיעות מוחיות קשות בגלל דברים כאלה.

לכן, במקרי בטיחות אני לא חוסך וקונה את ההכי טוב.

לא אומר שאי אפשר למצוא יותר זול אבל אל תתפשר על הבטיחות בשביל המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הבריכה כולה עולה 1500₪.אני מבין שלצערי ,פה לא ימצא הפתרון.

מכרו לך את הרעיון שהצד הטכני של הרכיב שמחזיק את המים נקרא "בריכה" כשבמציאות בריכה היא...

מערכת.

יש לך אופציות שונות למערכת, בין השאר שער ומנעול לגינה בלבד שמונעים כניסה לאזור, משמרות של "מצילים" או לחלופין כיסוי עם מנעול, אבל לא תצליח להתחמק מיצירה של מערכת.

בכל מקום שבו ילדים (שלך או של מישהו אחר) יכולים להסתובב חופשי באזור של בריכה - יש סכנת מוות, בלי שום הגזמות והפחדות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה.כל אחד נהייה פה צדיק יותר מהאפיפיור.לא ביקשתי הטפות מוסר,ביקשתי פיתרון.התחכמויות יש לי מספיק מהאישה בבית.לא יודעים את התשובה לשאלה ? פשוט אל תענו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיתרון יעלה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...