Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב סופר מיני בתקציב של 70K

yovel1500
שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה,משתחרר מהצבא בקרוב ומתחיל לעבוד בעבודה שתדרוש ממני גמישות,לכן מחפש רכב.

חשוב לי שיהיה באמת לא רכב גדול,שיראה טוב ומאובזר,שיהיה זריז וכמובן אמין.

אני די נעול על הסקודה פאביה שנתון 17,לשני האחים שלי גם יש את הרכב אבל הדבר שהכי מטריד אותי הוא הגיר,לאמא שלי היו קצת בעיות איתו בפולו שלה,לאח שלי בג׳טה 2015 שהייתה לו,ואני חושש מזה.

לאמא שלי האריכו את האחריות ל5 שנים על הגיר ורציתי לדעת האם זה המצב גם היום כדיי שאוכל להיות בראש שקט.

כמובן אשמח לעוד הצעות או חוות דעת על הפאביה שהצעתי.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר אכן נקודת החולשה, אם כי הייתי הולך על האיביזה אם כבר, היא מרווחת יותר, בטיחותית יותר ובנוסף יש בקרת שיוט אדפטיבית מרמת איבזור סטייל.

אם הנסיעות כוללות הרבה פקקים הייתי נמנע מגיר רובוטי.

עוד אופציה היא סיטרואן c3, נוחה יותר, מאובזרת, זולה יותר.

מה שכן לרכב יש מילה בדמות רצועת טיימינג שיכולה להתפורר. לכן כדי לבדוק את מצבה לאחר הקניה ובמידת הצורך להחליף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 ברמת דינאמיק או פיור וייאט תיכנס בתקציב בשנתון מתאים. המאזדה תהיה גם זריזה (לא כמו הפאביה) וגם אמינה. לדעתי, המאזדה אף נראית טוב מאוד, בייחוד ברמת פיור וייאט.

בהצלחה !

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך על הפיור וייט אבל מאוד מאוד קשה למצוא אחת והן חורגות מהתקציב..

מה גם שצריכת הדלק גבובה יותר כפועל יוצא ממנוע גדול וגיר 5 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר אכן נקודת החולשה, אם כי הייתי הולך על האיביזה אם כבר, היא מרווחת יותר, בטיחותית יותר ובנוסף יש בקרת שיוט אדפטיבית מרמת איבזור סטייל.

אם הנסיעות כוללות הרבה פקקים הייתי נמנע מגיר רובוטי.

עוד אופציה היא סיטרואן c3, נוחה יותר, מאובזרת, זולה יותר.

מה שכן לרכב יש מילה בדמות רצועת טיימינג שיכולה להתפורר. לכן כדי לבדוק את מצבה לאחר הקניה ובמידת הצורך להחליף.

לפי מה שאני מכיר הבעייה ברצועה הייתה עד שנת 2016 ונפוצה יותר בארץ בדמי פז'ו מאותם שנים. ה-C3 הגיעה ב-2017 ולא אמורה לסבול מהבעיה. אתה מכיר משהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצועה חדשה הותקנה החל ממרץ 2017 לפי הרשת, ב2019 התחלנו לראות בעיות ברצועות ברכבי 2016 כלומר לקח 3 שנים בערך.

השנה ניראה אם יהיו בעיות ברצועה החדשה או לא.

הסיטרואן התחילה להימכר רק ב 2017, לכן לא שמענו עעל בעיות, הרכב היה חדש מידי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...